Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem - Wioska

Adres: Wrzosowa 7, 56-500 Wioska, Polska.
Telefon: 662638370.

Specjalności: Centrum szkoleniowe.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 52 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem

Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem to centrum szkoleniowe, które znajduje się w Wiosce przy ulicy Wrzosowej 7.

Mają oni do swojej dyspozycji parking, który jest dostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wejście do centrum również jest dostępne dla tej grupy osób.

Firma ta ma na swoim koncie 52 recenzji na Google My Business, co jest znakiem jakości usług oferowanych przez Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem. Średnia ocena tej firmy wynosi 4.4/5, co świadczy o wysokim poziomie usług.

Specjalnością tego centrum szkoleniowego są różnorodne szkolenia i kursy, które są dostosowane do potrzeb biznesu i indywidualnych osób. Ich oferta obejmuje różne dziedziny wiedzy i umiejętności, takie jak: umiejętności komunikacyjne, zarządzanie czasem, liderowanie, zarządzanie projektami i wiele innych.

Lokalizacja centrum szkoleniowego jest bardzo korzystna, ponieważ znajduje się ono w spokojnej i malowniczej okolicy, co pozwala na skupienie i skupienie się na nauce nowych umiejętności. Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem jest również dobrze skomunikowany z centrum miasta, dzięki czemu osoby chcące wziąć udział w szkoleniach będą miały łatwy dostęp do centrum.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć nowe kwalifikacje, to Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem jest idealnym wyborem. Ich doświadczona i kompetentna ekipa będzie Ci pomagać w rozwoju Twojej kariery i osobistego rozwoju. Polecamy wysoka jakość usług i profesjonalizm oferowany przez to centrum szkoleniowe.

Zachęcamy Cię do odwiedzenia ich strony internetowej, aby dowiedzieć się więcej o ich ofercie i zapisać się na szkolenie, które Ci najbardziej odpowiada.

Recenzje dla Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem

Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem - Wioska
name noname
2/5

Jeśli ktoś bierze pod uwagę to że w cenie noclegu jest śniadanie to się zawiedzie ze względu na jakość która jest serwowana.Najgorszej jakości nazwijmy to szynka,ohydne parówki,czy topione serki skutecznie zniechęciły mnie od konsumpcji.Jedyne co nadawało się do spożycia to chleb z masłem i pomidorem.Brak jajecznicy czy czegoś ciepłego choćby owsianki.Sam pokój na poddaszu obszerny ale łóżka wąskie i materac niewygodny i zapadzisty.W telewizorze działał tylko jeden program.Ogólnie za tęaką ofertę bardzo drogo.Często nocuję w różnych miejscach i za tę cenę standard pokoju zazwyczaj jest wyższy i oferta śniadania w fomie bufetu.Nie warto dopłacać stu lub więcej złotych za śniadanie w postaci kanapki z pomidorem i herbaty.Bo cała reszta jak wspomniałem to najtańsze zamienniki jedzenia.

Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem - Wioska
Mariusz R.
1/5

Po tak przyjaznych opiniach zostałem niemiło zaskoczony.
Bardzo nieprzyjemna Pani właścicielka.
Lokatorów traktuje jak kogoś kto jej zabiera czas i może jej coś uszkodzić.
Podczas naszej wizyty potrafiła przyjść do pokoju i zrobić awanturę za to że "szuramy czymś po podłodze" podczas gdy my byliśmy rozpakowani dzień wcześniej i wtedy mogliśmy bardziej "szurać" niż w następny dzień.
Z lokatorów robi idiotów codziennie przypominając o zamykaniu okien. Podczas kilkudniowego pobytu zrezygnowaliśmy ze śniadań, żeby mieć z nią jak najmniejszy kontakt.
Lokalizacja też słaba, mimo nazwy związanej z lasem, do lasu nie ma bliskiego dostępu.

Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem - Wioska
Pilas Pilas
2/5

Zatrzymaliśmy się z kolegami służbowo na kilka dni. Z racji, iż mieliśmy pozostać na dłuższy czas, przestawiliśmy łóżka tak, aby było nam wygodnie. Nie spodobało się to Pani właścicielce, więc postanowiła przyjść do nas i zacząć podnosić na nas głos. Swoją drogą pod koniec rozmowy stwierdziła, że przestawienie łóżek, to żaden problem. Pani ewidentnie niezadowolona z tego, że musi zajmować się ośrodkiem, kilkukrotnie podkreślała, że jej się nie chce i że ją to męczy. Generalnie pokoje były przytulne, można nieźle się wyspać, aczkolwiek lokalizacja pozostawia wiele do życzenia. Nazwa "za lasem" jest tylko marketingowa, nie ma w okolicy dostępu do żadnego lasu, wszędzie wyłącznie lasy techniczne. Miejsca raczej nie polecam, chociaż może na jedną noc wydźwięk będzie inny

Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem - Wioska
Elżbieta Levi
5/5

Dom z sercem i duszą. Miejsce gdzie się najlepiej wyspałam i wyciszyłam. Przemili właściciele. Bardzo dobre śniadanie

Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem - Wioska
Monika Xxx
5/5

Niesamowite miejsce. Zatrzymaliśmy się po trasie na rowerach. Przemiła Pani właścicielka bez problemu przyjęła nas na jedną noc. Pokój i łazienka bardzo czyste. Klimat tego domu jest niesamowity. Piękne szydełkowe firanki, obrazy i różne inne rzeczy. Śniadanie to była poezja . Urozmaicone, dużo i pysznie. Polecamy każdemu .
Dziękujemy. Rowerzyści że Śląska

Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem - Wioska
Igor Novotny
5/5

Perfect place for a short stay. Really nice breakfast, private parking lot. No restaurant in walking distance but very good selection in centre 4km away.

Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem - Wioska
Kasia Hołub
5/5

Piękne miejsce, cisza i spokój, pokoje czyste, przestronne i gustownie urządzone. Za oknem las, słychać tylko dzikie gęsi i sowy uszatki, które latają nad ośrodkiem. Miejsce warte polecenia.

Ośrodek Szkoleniowy Za Lasem - Wioska
Monika M
5/5

Mąż nocował wraz z kolegami z pracy - bardzo chwali - czysto, dobrze wyposażony budynek, spore miejsce parkingowe, duże pokoje. Polecają również śniadania - obfite i smaczne

Go up