Pałac Kietlin z 1662r. - Kietlin

Adres: Kietlin 28, 58-230 Kietlin, Polska.
Telefon: 748378705.
Strona internetowa: palac-kietlin.com.
Specjalności: Obiekt historyczny, Noclegi ze śniadaniem.
Inne ważne informacje: Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 124 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Pałac Kietlin z 1662r.

Pałac Kietlin z 1662r. to piękny i historyczny pałac, położony w miejscowości Kietlin, w Polsce. Jego adres to Kietlin 28, 58-230 Kietlin.

To miejsce jest nie tylko dziełem sztuki, ale również miejscem do spania z śniadaniem. Pałac Kietlin oferuje noclegi w pięknym i historycznym otoczeniu. Na stronie internetowej palac-kietlin.com znajduje się więcej informacji na temat noclegów i usług oferowanych przez pałac.

Pałac Kietlin jest również miejscem, które odpowiada dzieciom. Z tego względu jest to idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin.

Na stronie Google My Business Pałac Kietlin ma 124 opinie, a średnia ocena tych opinii wynosi 4.4/5. Ocena ta świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez pałac.

Pałac Kietlin to nie tylko miejsce do spania, ale również miejsce, w którym można zorganizować różne imprezy i eventy. Pałac oferuje również możliwość organizacji ślubów i innych uroczystości.

Jeśli szukasz miejsca z bogatą historią i pięknym otoczeniem, to Pałac Kietlin jest idealnym wyborem. Zaleca się odwiedzenie strony internetowej palac-kietlin.com, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować nocleg. Ponadto, aby uzyskać najnowsze informacje, zaleca się skontaktować z pałacem pod numerem telefonu 748378705.

Wszystkie te informacje czynią Pałac Kietlin miejscem, które warto odwiedzić i zarezerwować nocleg. To miejsce pozwala na cieszenie się historią i pięknem otoczenia, a także na dobrą noc spania i śniadanie. Zaleca się więc odwiedzenie Pałacu Kietlin i skorzystanie z oferowanych usług.

Recenzje dla Pałac Kietlin z 1662r.

Pałac Kietlin z 1662r. - Kietlin
W O
5/5

Piękny pałac z 1662 roku, zlokalizowany w małej wsi pośród pól.
Miejsce dla ludzi lubiących ciszę i spokój. Jednocześnie jest to doskonała baza wypadowa do zwiedzania Kotliny Kłodzkiej.

Pałac jest bazą noclegową. Nie znajdziecie w nim dodatkowych usług takich jak, spa, siłownia czy basen - ale znajdziecie ciszę i spokój.

Na miejscu możecie zjeść śniadanie. Obiady i kolacje najbliżej macie w oddalonej o ok. 3 km Niemczy.

Pałac Kietlin z 1662r. - Kietlin
MrJacobSB
5/5

Cudowne miejsce na prawdziwy wypoczynek zdala od zgiełku codzienności, jednocześnie będąc w dobrej lokalizacji do zwiedzenia Kotliny Kłodzkiej i okolic. Piękna spokojna lokalizacja, niepowtarzalna możliwość zasmakowania życia w tym pięknym miejscu, sam pałac jest oczywiście utrzymany w stanie wzorowym.
W cenie zaskakująco duży udostępniony metraż pozwalający na duży komfort w bardziej deszczowe dni. Składamy serdeczne podziękowania właścicielce za ogrom pracy włożony w rewitalizację miejsca oraz za codzienną troskę, dopytywanie czy wszystko w porządku oraz za dużo opowieści o okolicach, historii.
Do zobaczenia!

Pałac Kietlin z 1662r. - Kietlin
Kasia J
5/5

Cudowne, piękne, niebanalne miejsce na krótki wypoczynek. Pałacyk z historią. Pięknie położony. Idealna baza wypadowa aby odkryć wiele perełek Dolnego Śląska. Teren pięknie zagospodarowany, zielony. Obok stajnie z końmi. Staw. Pokoje przytulne, urządzone klasycznie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i nie będzie się nudził.

Pałac Kietlin z 1662r. - Kietlin
Anita
5/5

Czarujące, klimatyczne ,spokojne miejsce na wypoczynek.Przesympatyczna pani Monika która tworzy ciepłą i rodzinną atmosferę tego miejsca.Plus za 25 zł za osobę można zjeść świetne śniadanie ; wędliny ,sery , jajecznicę i nie tylko . Pokoje czyste przestronne , telewizor ,dookoła pałacu piękny park ,stajnia z koniami,koty ,psy ,staw ;jak w bajce. Polecam.

Pałac Kietlin z 1662r. - Kietlin
Beata D
5/5

Przemiła obsługa, bardzo wygodne pokoje, pyszne, domowe śniadania. Od właścicielki można dowiedzieć się ciekawostek o okolicy.

Pałac Kietlin z 1662r. - Kietlin
Beata
4/5

Pałac tylko dla gości hotelowych. Nie posiada kawiarni czy też restauracji. Przesympatyczna właścicielka u dostępniła nam ogród i ukrytą wśród drzew cześć zewnętrzną pałacu do obejrzenia. Dodatkowo otrzymaliśmy bardzo przydatne mapki z zabytkami tego rejonu. Polecam.

Pałac Kietlin z 1662r. - Kietlin
Natalia HOROSZCZAK
2/5

Pobyt wykupiony dla rodziców w prezencie. Wymagana dodatkowa opłata za śniadania (25 zł). Pobyt zadowalający w kontekście standardu pokoju i czystości. Natomiast cała reszta na minus- mianowicie- śniadanie za 25 zł od osoby w którym oferowany chlebek, kilka plasterków pomidora, biały ser, wędlina i jajecznica... (bywamy w wielu różnych miejscach i tak słabego śniadania nie proponowano nigdzie w dodatku za dodatkową opłatą- mega minus. Czasy PRL-u dawno za nami. Proponuję pojeździć pozwiedzać i zapoznać się ze standardami). Kolejny- brama o której otwarcie trzeba ciągle prosić właściciela terenu. W sytuacji gdy człowiek kilka razy w ciągu dnia wyjeżdża i wraca jest to uciążliwe a wręcz krępujace kilka razy dziennie prosić się o otwarcie bramy. Może warto pomyśleć o pilocie do bramy do każdego pokoju... Dojazd do posesji... też warto byłoby pomyśleć co z tym zrobić... Biorąc pod uwagę te dwa aspekty trudno obiekt ocenić pozytywnie bo te dwa aspekty bardzo wpływają na całość...

Pałac Kietlin z 1662r. - Kietlin
Arkadiusz Kuryłowicz
5/5

Wspaniałe miejsce, fascynujący obiekt i bardzo miła Właścicielka. Szukaliśmy noclegu z drogi - Pani była bardzo pomocna, zaoferowała nam przestronny apartament w pięknie odnowionym pałacu. Dodatkowo pyszne śniadanie rano. Nocleg tutaj to obowiązkowy punkt dla każdego miłośnika zabytkowych dworków Dolnego Śląska.

Go up