Pałac Będlewo - Będlewo

Adres: Parkowa 1, 62-061 Będlewo, Polska.
Telefon: 614499146.
Strona internetowa: palacbedlewo.pl.
Specjalności: Hotel, Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 804 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Pałac Będlewo

Pałac Będlewo to hotel i restauracja położone w malowniczym parku w Będlewie, w województwie wielkopolskim.

Adres: Parkowa 1, 62-061 Będlewo, Polska.

Numer telefonu: 614499146

Strona internetowa: palacbedlewo.pl

Pałac Będlewo specjalizuje się w organizacji bankietów, konferencji, oraz oferuje noclegi w wygodnych i stylowych apartamentach.

Restauracja Pałacu Będlewo słynie z kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowywanej z najświeższych produktów.

Ta firma ma na swoim koncie 804 recenzji na Google My Business.

Średnia ocena: 4.5/5.

Pałac Będlewo położony jest w malowniczej okolicy, idealnej do spacerów i wycieczek rowerowych. Goście mogą również skorzystać z sauny i siłowni.

Jeśli szukasz miejsca na organizację imprezy, biznesowe spotkanie lub po prostu weekendowe wypoczynku, Pałac Będlewo jest idealnym wyborem.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej i skontaktowania się z nami.

Recenzje dla Pałac Będlewo

Pałac Będlewo - Będlewo
waldi0055
5/5

Nie korzystałem z pokoi więc nie wiem. Jednakże zimową porą odwiedziliśmy ten kawałek Wielkopolskiej historii. Piękne miejsce na spacer, ciekawa historia miejsca. Można obejrzeć pałacu w środku jak i na zewnątrz. Cieszy fakt że pałac nie popada w ruinę jak wiele innych... że dano mu szansę na zachwycanie w tych przaśnych czasach. Warto się zatrzymać i popodziwiać. Zjeść dobry obiad. To dobrze wykorzystany czas.

Pałac Będlewo - Będlewo
Marcin Makówka
4/5

Ciekawe miejsce z potencjałem aczkolwiek pokoje według mojej subiektywnej oceny zatrzymały się w czasie i to parę dekad temu. Przez cały pobyt w ramach wyjazdu służbowego sytuację ratowało jedzenie, świeże i smaczne. Pochwalić jeszcze należy dojazd do pałacu aczkolwiek sam wjazd na teren posiadłości to już całkiem odrębna kwestia - konieczny remont nawierzchni.

Pałac Będlewo - Będlewo
Wojtasik P
4/5

Przepiękny pałac, ładny park... ogólnie pałac robi dobre wrażenie z przodu jak i z tyłu. Ścieżki w parku trochę można poprawić i będzie super. Mimo wszystko warto było zobaczyć. Polecam

Pałac Będlewo - Będlewo
Żaneta S-k
5/5

Piękne miejsce. Restauracja elegancka w starym stylu. Piękny duży ogród, fajne miejsce na spotkania rodzinne lub imprezy integracyjne

Pałac Będlewo - Będlewo
Artur
5/5

Widać, że obiekt zadbany i dobrze funkcjonujący wraz z hotelem i dużym terenem zielonym, parkiem, stawem, miejscem na ognisko.

Pałac Będlewo - Będlewo
Dominik Gruszczyński
5/5

Tegoroczny Sylwester spędziliśmy w tym Pałacu ? Brawo dla Pani menadżer profesjonalna obsługa przemiłe Panie kelnerki?Bardzo dobre jedzenie przy tym pięknie podane ? Polecamy nic dodać nic ująć poprostu super ?

Pałac Będlewo - Będlewo
Małgosia Kreczmer
3/5

Miejsce klimatyczne jeżeli chodzi o spacery, odpoczynek, natomiast restauracja pozostawia wiele do życzenia. Trzy podejścia i za każdym razem coś nie tak. Zero informacji na fb czy stronie o tym, że restauracja będzie nieczynna wcześniej i nic się już w porze "czynnej restauracji" się nie zje, menu dziecięcie hasło naleśniki po czym dostajesz jednego małego za 25 zł serio? Brak obsługi, samemu szuka się kelnera i prosi o kartę. Naprawdę mogłoby być dużo lepiej tylko.potrzeba zmiany podejścia do prowadzenia restauracji.

Pałac Będlewo - Będlewo
Magdalena Skibińska
5/5

Pałac jest naprawdę przepięknie odrestaurowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Otoczenie pałacu sprawia wrażenie bardzo zadbanego parku, znajdują się tam dawne zabudowania gospodarcze, które również zostały przekształcone w ośrodek PAN i hotel. To naprawdę wspaniałe miejsce, które zasługuje na uwagę.
Park, który otacza pałac, jest po prostu niesamowity. Można się w nim zatracić na dobre, spacerując wśród pięknych alejek i kwiatów. Restauracja, która znajduje się w parku, również jest godna polecenia, szczególnie ze względu na przemiłą obsługę. Klimat i atmosfera tego miejsca są po prostu niepowtarzalne.
Kilka lat temu miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach weekendowych, które odbywały się właśnie w Pałacu. Wspominam ten czas bardzo miło. Mieliśmy również wykłady w przepięknej sali konferencyjnej. Teraz, kiedy przejeżdżam obok Pałacu, zawsze wracają do mnie te wspomnienia i czasami nawet z sentymentu dla tego miejsca wybieram się na spacer do parku.

Go up