Pałac Konary - Przeworno

Adres: Konary 15, 57-130 Przeworno, Polska.

Strona internetowa: palackonary.pl.
Specjalności: Organizator imprez.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 256 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Pałac Konary

Pałac Konary Konary 15, 57-130 Przeworno, Polska

Pałac Konary to piękny i elegancki pałac, położony w miejscowości Przeworno przy adresie Konary 15, w powiecie strzelińskim. Jest on znakomitym miejscem do organizacji różnorodnych imprez, oferując wiele możliwości i usług, by zapewnić Państwu niezapomniane przeżycie.

Pałac posiada spory parking, który jest dostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, a także wejście dostosowane do ich potrzeb. Na stronie internetowej palackonary.pl można zapoznać się z ofertą i usługami, które są dostępne w Pałacu.

Pałac Konary specjalizuje się w organizacji imprez, oferując wysoki poziom usług oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Na portalu Google My Business firma posiada 256 recenzji, z czego średnia ocena wynosi 4.8/5, co świadczy o wysokiej jakości usług i satysfakcji klientów.

Jeśli szukasz miejsca na organizację imprezy, która zapewni Państwu wygodę, profesjonalizm i niezapomniane przeżycie, to Pałac Konary jest idealnym wyborem. Zapraszamy Państwa na swoją stronę internetową, aby zapoznać się bliżej z ofertą i zarezerwować termin imprezy.

Zalecamy kontakt z Pałacem Konary poprzez stronę internetową, aby uzyskać szczegółowe informacje i porozumieć się co do szczegółów organizacji imprezy.

Recenzje dla Pałac Konary

Pałac Konary - Przeworno
Garlic
5/5

Piękny plener wyśmienite jedzenie i dobrze zachowane elementy atchitektoniczne budynku.
Przepiękne świeże kwiaty w dopracowanych kompozycjach w całym pałacu- ich zapach dodawał uroku temu miejscu.

Pałac Konary - Przeworno
Beshamel Weddings
5/5

Pałac Konary to przecudowne miejsce do fotografowania jak również filmowania! Doświadczyliśmy niebywałej przyjemności uwieczniać ślub jednej z naszych par młodych w tym miejscu. To nie tylko sala weselna, ale pałac pełen uroku, które wręcz skłania do uwieczniania niezapomnianych chwil! Bardzo miło wspominamy również pokoje w których powstało wiele nietuzinkowych kadrów. Ponadto, doskonała kuchnia, która zdecydowanie zapadła nam w pamięci! Zdecydowanie polecamy to miejsce do organizacji wesela ?

Pałac Konary - Przeworno
Aleksandra Mruczyńska
5/5

W Pałacu Konary 13.09. tego roku odbyło się nasze wesele (w sali balowej) i ślub kościelny plenerowy.
W tym miejscu zakochaliśmy się już od pierwszej wizyty, obiekt jest imponujący zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz. Otacza go cudowny park. Na plusy na pewno zasługuje fakt, że można tam zorganizować ślub kościelny plenerowy, co nie jest częste (w pałacu jest kaplica) oraz fakt, że gdy decydujemy się zrobić wesele, cały obiekt mamy na wyłączność, nie kręcą się turyści, którzy nie są gośćmi weselnymi. Super również jest to, że miejsca noclegowe dla gości są na miejscu, dlatego możemy zorganizować całą uroczystość od ślubu po poprawiny w jednym miejscu! 🙂
Pan manager Mateusz bardzo miły, pomocny, rozumiał naszą wizję i służył radami. Kontakt przebiegał bez najmniejszego problemu, mogliśmy podczas planowania wesela przyjeżdżać na wizje lokalne, gdzie wszystkie kwestie były rozwiązywane od razu i mogliśmy sobie wszystko zwizualizować, np. ułożenie stołów, itd.
Pałac ma również swojego florystę, z którym współpracuje, Pana Sylwestra. To niezwykle empatyczny i przemiły człowiek, który wyczarował nam przepiękne dekoracje kwiatowe i dzięki niemu miałam najpiękniejszy bukiet ślubny na świecie! Współpraca z florystą dała nam również sporo oszczędności, ponieważ ceny są mocno konkurencyjne.
Nasi goście bardzo chwalili warunki w Pałacu Konary, jak i sam jego wygląd. Pokoje są wygodne, bardzo czyste. Godziny zameldowania gości weselnych niezwykle komfortowe. Sala balowa jest bardzo przestronna, przylegają do niej saloniki, w których można postawić bufety lub np. zrobić strefy relaksu, w których goście mogą przysiąść podczas wesela.
Kuchnia zasługuje również na pochwałę! Jedzenie bardzo smaczne, świeże i różnorodne. Goście wracali do nas z opiniami, że nigdy nie jedli tak dobrego jedzenia na weselach i tak różnorodnego.
W skrócie, Pałac i jego obsługa przeszły nasze wszelkie oczekiwania. Obsługa jest profesjonalna i na najwyższym poziomie. Był to nie tylko idealne miejsce na zorganizowanie tak ważnego dla nas wydarzenia, ale również dopełnił je swoim niepowtarzalnym urokiem i atmosferą. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za współpracę z personelem pałacu i polecamy go z czystym sumieniem wszystkim parom, które pragną, by ich dzień ślubu był niezapomniany.
Dziękujemy!
Ola i Bartek 13.09.2023

Pałac Konary - Przeworno
Katarzyna Suchecka
5/5

Przepiękny odrestaurowany pałac, w którym obecnie znajduje się hotel. Wewnątrz znajduje się kaplica. Niesamowite miejsce godne polecenia.?

Pałac Konary - Przeworno
Ewelka. Ewelka.
4/5

Do Pałacu w Konarach trafiliśmy przypadkowo w sobotę. Nie mogliśmy wejść do środka, ponieważ odbywał się w nim ślub. Więc obeszliśmy szybko teren pałacu i narobiliśmy kilka zdjęć, aby nie przeszkadzać gościom weselnym. Pałac z zewnątrz jest bardzo zadbany wręcz elegancki. Budynki sąsiadujące również. Na terenie jest spory parking. Jest bardzo dużo różnorodnej zieleni. Są ławeczki. Podobał się nam bardzo.

Pałac Konary - Przeworno
Stanislaw Skotnicki (Fotograf Ślubny)
5/5

Pałac Konary to wspaniałe miejsce na ślub, oferujące wyjątkową i naturalną scenerię otoczoną pięknymi ogrodami i zabytkową rezydencją.

Wesele w stodole Pałacu Konary, nie tylko będzie wspaniałym doświadczeniem dla gości, ale za równo jest świetnym miejsce na zdjęcia!

Zróżnicowany teren Pałacu Konary oferuje nieograniczone możliwości robienia oszałamiających zdjęć.

Wracam tutaj z przyjemnością!

Pałac Konary - Przeworno
Sławomir Kowalski
5/5

Klimatyczne miejsce, świetne na zorganizowanie eventu, zarówno dla 40 osób jak i 300. Poza profesjonalizmem organizacyjnym, ogromną dawka gościnności, dzięki której czujemy się jak w domu. Na plus również ogromny parking, ładna sceneria wokół pałacu, a także bardzo smaczne jedzenie.

Pałac Konary - Przeworno
Andrzej Zawiślak
3/5

Mało znany pałac ziemianina, na uboczu od głównych dróg Brak tablic informacyjnych jak dojechać. Obiekt zadbany wraz z pozostałymi zabudowaniami. Warto poświęcić czas na wizytę

Go up