Pałac w Konarach - Konary

Adres: Konary 11, 57-130 Konary, Polska.

Specjalności: Obiekt historyczny.
Inne ważne informacje: Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 8 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Pałac w Konarach

Pałac w Konarach Konary 11, 57-130 Konary, Polska

Pałac w Konarach to obiekt historyczny, który znajduje się w Konarach, przy adresie Konary 11, 57-130 Konary, Polska. Jest on dogodnie ubicowany i dostępny dla odwiedzających.

Przyjeżdżając na Pałac w Konarach, zostaniesz wprowadzony w świat historii i piękna. Obiekt historyczny ma wiele ciekawych cech i szczegółów architektonicznych, które z pewnością podobają się miłośnikom historii i sztuki.

Oprócz tego, Pałac w Konarach jest również odpowiedni dla dzieci, co czyni go idealnym miejscem na spędzenie czasu w rodzinie. Miejscowość jest przyjazna dla dzieci i oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu.

Na temat Pałacu w Konarach dostępne są również opinie, które mogą pomóc w podjęciu decyzji co do wizyty. Firma ma aktualnie 8 recenzji na Google My Business, ze średnią oceną wynoszącą 4.3/5.

Na koniec, jeśli szukasz miejsca, które łączy historię, piękno i przyjazne środowisko dla dzieci, to Pałac w Konarach jest idealnym wyborem. Zalecamy odwiedzenie strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji i skontaktować się z właścicielami. Zapraszamy do zwiedzenia i przeżycia niezapomnianych chwil w Pałacu w Konarach.

Recenzje dla Pałac w Konarach

Pałac w Konarach - Konary
Ewelka. Ewelka.
4/5

Do Pałacu w Konarach trafiliśmy przypadkowo w sobotę. Nie mogliśmy wejść do środka, ponieważ odbywał się w nim ślub. Więc obeszliśmy szybko teren pałacu i narobiliśmy kilka zdjęć, aby nie przeszkadzać goscią weselnym. Pałac z zewnątrz jest bardzo zadbany wręcz elegancki. Budynki sąsiadujące również. Na terenie jest spory parking. Jest bardzo dużo różnorodnej zieleni. Są ławeczki.

Pałac w Konarach - Konary
Cez
5/5

Bardzo fajne miejsce, wysoki standard pokoje wyremontowane, świeże, czyściutkie. Śniadanie typu szwedzki stół - szybciej wymienić czego tam nie było niż to co było, podane przepięknie i pysznie. Zupa krem pomidorowa - petarda. Myślałem , że w temacie pomidorowej nie da się już wyważyć drzwi a wydaje mi się, że tam się to udało. Niestety jak dla mnie porcja była niestety za mała ?. Jeszcze słówko o obsłudze.Super dziewczyny na kuchni i spoko recepcjonista Mateusz (?). Pozdrawiam serdecznie

Pałac w Konarach - Konary
Grażyna Świętoń
5/5

Cudo

Pałac w Konarach - Konary
Tom Ko
5/5

Pałac w Konarach - Konary
Michał Bala
5/5

Pałac w Konarach - Konary
malgorzata tokarczyk
1/5

Pałac w Konarach - Konary
Adam Men
5/5

Pałac w Konarach - Konary
Wojciech Sobol
4/5

Go up