Pałac Lasów, hotel i noclegi pracownicze - Lasów

Adres: Lasów 61, 59-930 Lasów, Polska.
Telefon: 535044232.
Strona internetowa: palac-lasow.eu.
Specjalności: Hotel, Noclegi ze śniadaniem, Ranczo turystyczne, Noclegi pod dachem.

Opinie: Ta firma ma 187 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja Pałac Lasów, hotel i noclegi pracownicze

Pałac Lasów to elegancki hotel z apartamentami i noclegami pracowniczymi, położony w malowniczym Lasów 61, 59-930 Lasów, Polska. Firma ta może się poszczycić 187 recenzjami na Google My Business oraz średnią oceną 4.4/5.

Pałac Lasów oferuje gościom komfortowe pokoje z wszelkimi udogodnieniami, które wyczekują podróżnych. Każdy apartament jest zaprojektowany z wykwintem i elegancją, aby zapewnić wygodę i relaks.

Na miejscu znajduje się również ranczo turystyczne, które umożliwia gościom odpoczynek na świeżym powietrzu i bliskość natury. To idealne miejsce dla osób, które szukają aktywnego wypoczynku i przygód w środowisku naturalnym.

Goście mogą również skorzystać z oferty noclegów pod dachem, co daje im możliwość spędzania nocy pod gwiazdami w otoczeniu natury. To niezapomniane doświadczenie dla każdego podróżnego, który chce się odprężyć i zobaczyć piękno otaczającej przyrody.

Pałac Lasów położony jest w malowniczym i spokojnym miejscu, co czyni go idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu. Bliskość lasów i ścieżek rowerowych umożliwia również uprawianie sportów na świeżym powietrzu.

Dla osób, które planują organizację imprez i zjazdów, Pałac Lasów oferuje również salę konferencyjną i banquetową, zdolną pomieścić do 150 osób. Firma zapewnia także profesjonalną obsługę i catering, aby zapewnić udany przebieg wydarzenia.

Jeśli szukasz miejsca do spędzania nocy, odpoczynku i relaksu, Pałac Lasów to idealne miejsce dla Ciebie. Zarezerwuj teraz i doświadcz wygodę i wykwint na najwyższym poziomie. Skorzystaj z oferty hotelowej i noclegowej, która zapewni Ci niezapomniane wspomnienia i satysfakcję.

Zalecamy zwiedzenie strony internetowej palac-lasow.eu lub skontaktowanie się bezpośrednio z firmą pod numerem 535044232.

Recenzje dla Pałac Lasów, hotel i noclegi pracownicze

Pałac Lasów, hotel i noclegi pracownicze - Lasów
Юлія Галан
5/5

Uwielbiam takie miejsca. Wszystko na tak. Spokojnie, cicho, samochód ciągle był z otwartymi drzwiami - a po co zamykać, jak mieliśmy wrażenie że jestem prawie u siebie w domu. Bardzo przyjazny, uśmiechnięty właściciel Pałacu gośćmi nie gardził a bowiem darzył szacunkiem i troską. Nawet mego psa, oszalałego od takiego rozmachu przestrzeni dla biegania, było traktowano na spokojnie i z rozumiem ( wiadomo - przyjechało zwierzę z Warszawy a tutaj trawnik z pięknie wykoszoną pachnącą trawą jest tak wielki że można biegać w tą i w tamtą, skacząc w piruetach w niebo i lądując z powrotem w ten olbrzymi gęsty zielony dywan

Pałac Lasów, hotel i noclegi pracownicze - Lasów
Grzegorz Adamowicz
1/5

Obsługa... nie ma żadnej obsługi, pierwszego dnia właściciel pobrał opłatę i... poinformował o czajniku na korytarzu, z którego można "korzystać" pod warunkiem że ktoś inny nie zabierze go do pokoju, kiedy zgłosiłem problem pani matce właściciela, przebywającej w obiekcie w zastępstwie okazało się że pani nic nie może poradzić, w końcu po długiej rozmowie zgodziła się użyczyć na chwilę swój czajnik. Za korzystanie z kuchni, która znajduje się w jednym z budynków oddalonym około 60 metrów trzeba zapłacić 30 zł za dzień, jednak korzystac z niej nie sposób, bo zimno jak na zewnątrz. Pokój...taki sobie, na obrzeżach okien zaczyna pojawiać się grzyb, to pewnie efekt niedrożnej wentylacji a kratka wentylacyjna w łazience włożona tylko tak na... ozdobę?

Pałac Lasów, hotel i noclegi pracownicze - Lasów
Альберт Войдевич
1/5

obsługa jest bardzo zła, nie ma ciepłej wody w pokojach, nie ma internetu w pokojach i komunikacji, w pokoju jest bardzo zimno, baterie nie są w stanie ogrzać pokoju, śniadanie kosztuje 30 złotych, a jedzenia jest za mało na śniadaniu,na zdjęciu śniadanie na cztery osoby!!! Nie polecam!!!!

Pałac Lasów, hotel i noclegi pracownicze - Lasów
Adam Klocek
5/5

Właściciel przesympatyczny, sam odnawia ten przepiękny, ogromny obiekt. Brawo. Pokoje skromnie umeblowane, ale jest schludnie a łazienka czysta. Piękne położenie, blisko przejścia granicznego. Cena noclegu umiarkowana, adekwatna do standardu. Polecam.

Pałac Lasów, hotel i noclegi pracownicze - Lasów
Katarzyna Zawadzka
1/5

Obiekt zewnętrznie bardzo ładny. Pokój baaardzo skromny, wyposażenie rodem z hotelu robotniczego. Za cenę 100 zł. od osoby spodziewałam się standardu jak na zdjęciach, czyli raczej pałacowego. Śniadanie pełna porażka. W wielkiej sali jadalnej prawie pustej nie wiedzieć dlaczego dosadzono nas do innych osób. Śniadanie za 35 zł/osoba składało się z najtańszych i najpodlejszych produktów. Nie polecam. Nie warte ceny do jakości.

Pałac Lasów, hotel i noclegi pracownicze - Lasów
Ada Sz
1/5

Rezerwacja zrobiona z 3 tygodniowym wyprzedzeniem, przyjechaliśmy ok godz 21 na miejsce i... pocałowaliśmy klamkę. Brama zamknięta, telefon wyłączony. Zaszliśmy na stację paliw obok, z nadzieją, że może ktoś będzie coś wiedział i nie pomyliliśmy się - okazało się, że Pani, która tam pracuje, odpowiada również za... recepcję? Niestety o ile miała rezerwacje jakiejś innej osoby, tak naszej nie. Odbiliśmy się od drzwi i po nocy trzeba było szukać na cito innego noclegu. Pan właściciel zadzwonił do mnie po godz. 23 z informacją, że był w samolocie i "na przyszłość" dostanę "rabacik". Z całym szacunkiem, ale w przyszłości już tam nie zawitam. Często jeżdżę i zwiedzam, od wielu lat. Nigdy taka sytuacja mnie dotąd nie spotkała.

Pałac Lasów, hotel i noclegi pracownicze - Lasów
Kala
5/5

Pobyt udany.Nie znalazłam minusów.
Hotel dla ludzi ceniących spokój i ciszę.
Pokój czysty i funkcjonalny.
Gospodarz miły zawsze uśmiechnięty,życzliwy.
Śniadanie smaczne.
Jak na dzisiejsze czasy cena też nie jest zbyt wygórowana.
To miejsce mogę z całego serca polecić wszystkim.

Pałac Lasów, hotel i noclegi pracownicze - Lasów
Mariusz Wołowicz
5/5

Trafiłem to miejsce w 10 !
To co mnie spotkało, przerosło moje oczekiwania.
Właściciel pomocny, otwarty, mega życzliwy !
Aż miałem "kaca" że cena za moją dobę - za namiot to symboliczną "cegiełka".
Polecam to miejsce wszystkim bikierom , jadącym szlak.Odra-Nysa ....nocka i obsługa ....sztos !!!
POLECAM !!!!

Go up