Pensjonat Ania - Tomisław, Bolesławiec

Adres: Tomisław 41c, 59-724 Bolesławiec, Polska.
Telefon: 698671659.
Strona internetowa: tomislaw.pl.
Specjalności: Pensjonat, Noclegi, Organizator imprez.

Opinie: Ta firma ma 20 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.7/5.

Lokalizacja Pensjonat Ania

Pensjonat Ania to znakomite miejsce na odpoczynek w Bolesławcu. Znajduje się w spokojnej i malowniczej okolicy, dając gościom możliwość relaksu i kontaktu z naturą.

Adres Pensjonatu Ania to Tomisław 41c, 59-724 Bolesławiec, Polska. Można tu się dostać nie tylko samochodem, ale również komunikacją miejską. Bliskość centrum miasta pozwala na szybkie dotarcie do interesujących turystów obiektów historycznych i kulturalnych.

Pensjonat oferuje gościom zakwaterowanie w wygodnych i funkcjonalnych pokojach. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę prywatną, telewizor i dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

Specjalnością Pensjonatu Ania są noclegi i organizacja różnego rodzaju imprez. Firma dysponuje dużą salą konferencyjną, w której można zorganizować zjazdy, szkolenia lub uroczystości rodzinne i firmowe.

Pensjonat Ania to również znakomity punkt wyjściowy do uprawiania różnych sportów i aktywności turystycznych. W okolicy znajdują się liczne szlaki rowerowe i piesze, a także możliwości uprawiania kajakarstwa i wędkarstwa.

Firma ma na swoim koncie 20 recenzji na Google My Business, co świadczy o doświadczeniu i profesjonalizmie jej zarządzania. Średnia ocena wynosi 3.7/5, co dowodzi wysokiego poziomu usług oferowanych przez Pensjonat Ania.

Jeśli szukasz miejsca na relaksujący odpoczynek, w którym będziesz się czuł komfortowo i bezpiecznie, to Pensjonat Ania jest idealnym wyborem. Zalecamy zaglądnięcie na stronę internetową tomislaw.pl i skorzystanie z oferty. Polecamy kontakt ze Pensjonatem Ania poprzez oficjalną stronę internetową, aby zapewnić sobie najlepszą jakość usług i indywidualny kontakt z personelem.

Recenzje dla Pensjonat Ania

Pensjonat Ania - Tomisław, Bolesławiec
Nika
5/5

Przez rok czasu ,szukaliśmy dla taty domu opieki . Jeżdziliśmy po różnych miejscach w Polsce ,zawsze było coś nie tak ... Przypadkiem ! Trafiliśmy do tego oto domu : Szok ! tata jest czyściutki ,najedzony ,zadowolony . Panie pracujące tam są kochane ! Szefowa bardzo miła ,i pomocna . Ja szczerze polecam .

Pensjonat Ania - Tomisław, Bolesławiec
Aleksandra Stasiak
1/5

Osoby które planują umieścić bliskich w tym ośrodku chciałbym poinformować, że w tym samym budynku na parterze gdzie znajdują się osoby starsze oddane pod opiekę są zmuszone znosić odbywające się tam na imprezy okolicznościowe typu przyjęcia weselne itp. Dodam że na pierwszym piętrze też mieszkają seniorzy. Czy można sobie w takim miejscu wyobrazić spokojną starość?

Pensjonat Ania - Tomisław, Bolesławiec
Angelika Stefańska
1/5

Pani/Panie Adri- wiem o czym mówicie, jeżeli to chodzi o tą samą osobę o której pani wspomniała o tej mandarynce to znam tego pana. Rodzina go z tamtąd zabrała, zaczęli się nim opiekować na własną rękę. A wyszedł z tego pseudo ośrodka bez sił, wychudzony itd. Teraz po około roku pan przytył 10kg i chodzi sam z balkonikiem. To jest żywy dowód, że można było coś zrobić i że to było czyste zaniedbanie tego ośrodka. Jestem z Panią/Panem.

Pensjonat Ania - Tomisław, Bolesławiec
Adri
1/5

Miałam tam dziadka. 6 miesięcy temu wszedł tam chodzący pełny sił ale miał demencję. Dziś leży w szpitalu wycieńczony, odwodniony i niedożywiony. Same kosci, zanik mięśni, walczy o życie. Tak został przywieziony z tego miejsca. Jeden z innych byłych pacjentów powiedział, że z owoców dostawali pół mandarynki na tydzień. Łamanie prawa jest tam na porządku dziennym. Właścicielka nieuchwytna. Nazwa ośrodka ktora wisi przy wejściu: Pensjonat Ania imprezy okolicznościowe... Napewno tego tak nie zostawię.

Pensjonat Ania - Tomisław, Bolesławiec
MAR IX
1/5

Porażka. Osoba w miarę dobrze funkcjonująca zmarła kilka dni po oddaniu do ośrodka. Trafiła do szpitala odwodniona i zaniedbana. Stanowczo odradzam!

Pensjonat Ania - Tomisław, Bolesławiec
Adam Kowal
1/5

niby dom opieki prowadzony nielegalnie, pacjenci niezadbani, głodzeni, z odleżynami, właścicielka arogancka, nie mogłem odwiedzić ojca bo brama zamknięta i trzeba się zapowiadać dzień wcześniej

Pensjonat Ania - Tomisław, Bolesławiec
Hanna Dienstbier (HankaTV)
5/5

Pensjonat oceniam super, dziadek czuje się świetnie i jest zadowolony z opieki, a jest to najważniejsze : )

Pensjonat Ania - Tomisław, Bolesławiec
Marek Dienstbier
5/5

W pełni profesionalny, zgrany, stwarzający niezwykle przyjemną atmosferę personel.

Go up