Zakątek Kliczków - Kliczków, Osiecznica

Adres: 61A, Kliczków 61, 59-724, Polska.

Specjalności: Wynajem domków letniskowych.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 42 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Zakątek Kliczków

Zakątek Kliczków 61A, Kliczków 61, 59-724, Polska

Zakątek Kliczków to idealne miejsce dla osób szukających spokojnego i przyrodniczego wypoczynku. Znajduje się w malowniczej okolicy, w miejscowości Kliczków.

Adres: 61A, Kliczków 61, 59-724, Polska.

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wynajem domków letniskowych. Dzięki temu każdy może znaleźć schronienie od hektyku codziennego życia i zanurzyć się w pięknie natury.

Zakątek Kliczków to nie tylko przyjemne miejsce do odpoczynku, ale także miejsce dostępne dla każdego. Firma zapewnia parking dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób na wózkach. Wszyscy mogą więc skorzystać z oferty i odpocząć w pięknej okolicy.

Na stronie głównej przedsiębiorstwa można znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat oferty i usług. Znajdują się tam również kontakty oraz mapa ze wskazówkami dotyczącymi lokalizacji.

Firma ma 42 recenzje na Google My Business i średnia ocena wynosi 4.3/5. Ocena ta świadczy o jakości usług i satysfakcji klientów.

Jeśli szukasz miejsca do spokojnego i przyrodniczego wypoczynku, Zakątek Kliczków jest idealnym wyborem. Polecamy odwiedzenie strony głównej i skorzystanie z oferty. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji.

Recenzje dla Zakątek Kliczków

Zakątek Kliczków - Kliczków, Osiecznica
Malii 54
5/5

W tak pięknym i urokliwym miejscu dawno nie byliśmy. Bardzo polecam Zakątek Kliczków. Mili właściciele, bardzo urocze domki, dobrze wyposażone. Wszystko czyste i zadbane. Miejsce na ognisko i grilla. Dziękujemy i do zobaczenia napewno! ❤️❤️❤️

Zakątek Kliczków - Kliczków, Osiecznica
CARAVAN.PL. Fleetwood.
5/5

Super ciche i spokojne miejsce.....
B.dużo grzybów....
Kilka miejsc na caravan czy kampera...
Właściciel bardzo życzliwy i pomocny..
Zrzut wody szarej jak i kaset chemicznych, bieżąca woda...
Polecam.

Zakątek Kliczków - Kliczków, Osiecznica
Jacek Kontek
5/5

Pobyt 18 do 28 09 2022r.Fantastyczne miejsce dla osób chcących odpocząć w ciszy. Na terenie tylko dwa domki bardzo dobrze urządzone i o ciekawym wystroju . Obok domku duża altana a bezpośrednio za nią zejście do Kwisy przy której jest wierzą widokowa . Bardzo blisko do lasu idąc na grzyby można zapomnieć o samochodzie. Kontakt z właścicielem bezproblemowy , wszystko załatwione w chwilę. Dość daleko do sklepu ale w zasięgu spaceru. Zamek Kliczków godny odwiedzenia i też spacerkiem.Polecam wszystkim chcącym odpocząć z dala od zgiełku dużych kurortów.

Zakątek Kliczków - Kliczków, Osiecznica
Jaśmina Polak
1/5

Nikomu nie polecam tego miejsca ! Przyjechaliśmy tu aby zobaczyć czy warto przyjechać przyczepa . Odpowiedź jest prosta: Nie Warto. Pan z PIWEM W REKU na samym wjeździe, opryskliwie wita gości jakim prawem wyjechaliśmy na camping. Ze to teren prywatny A przed bramą naprawdę nie ma gdzie stanąć bo jest wąska droga .
Na informacje że podzielę się że światem jak miło wita gości odpowiedział: że opinia w i Internecie wcale to nie interesuje .

Zakątek Kliczków - Kliczków, Osiecznica
Filip K.
5/5

Witam,
Byłem tu drugi raz na wędkowaniu i odpoczywać.
Domek był czysty jak w zeszłym roku.
Niestety w tym roku (Koniec września) rzeka miała mniej wody niż 2019 i nie mogłem połowić jak w zeszłym roku.
Może znowu wiosną 2021. Dziękuję panie Michale.
Pozdrawiam Filip Klose

P.S:
Dzięki za wieczór przy grillu 🙂

Zakątek Kliczków - Kliczków, Osiecznica
Kamil Polak
1/5

Nikomu nie polecam tego miejsca! Będąc w okolicy przyjechaliśmy aby zobaczyć czy warto przyjechać tu przyczepa. Wjechaliśmy przez otwarta bramę zaparkowaliśmy zaraz przy bramie tak abym nikomu nie przeszkadzać . W koło pustki 1 camper. I domki . Już nas to zdziwiło ze środek sezonu a nikogo tam prawie nie ma kilka osób przy domkach . Wyciągnęliśmy wózek z auta i nagle w naszym kierunku przyszedł Pan z PIWEM W ręce ( podejrzewam właściciel ) i zaczął się Drzeć jakim prawem tu wjechaliśmy i po co tu przyjechaliśmy !? Wiec mu grzecznie odpowiedziałem ze chcielibyśmy zobaczyć cZy to jest fajne miejsce zeby przyjechać tu z przyczepa . Pan na to ze nie mamy prawa tu wjechać bez wcześniejszego telefonu . Był opryskliwy powiedział ze jemu wcale nie zależy na opinii nikogo a już tym bardziej w internecie 😉 wiec nie wiem co to za 5 gwiazdek. Nie polecam 🙂

Zakątek Kliczków - Kliczków, Osiecznica
M P
5/5

Cudowne miejsce na odpoczynek. Domki w środku lasu, na prywatnej posesji nie w jakimś "ośrodku" to bezcenny luksus dla osób zmęczonych pędem miejskiego życia, jak nasza 5 osobowa gromadka? a plaża "Błękitka" przy pokoplanianym jeziorze oddalonym o kilkaset metrów, o pięknej szmaragdowej barwie.... Cudo natury. Przepiękne, czyste i zadbane.

Zakątek Kliczków - Kliczków, Osiecznica
SigynFromAsgard
5/5

Serdecznie polecam, miejsce naprawdę przyjemne i czyste, a przede wszystkim ciche. Można tu bardzo dobrze wypocząć oraz zaprzyjaźnić się z okoliczną kotką ? jest bardzo miła, lubi pieszczochy i daje się wziąć na ręce

Go up