Pod Bocianim Gniazdem. Mruk J. -

Adres: 62-660, Polska.
Telefon: 632719252.
Strona internetowa: wakacje.agro.pl.
Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 11 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Pod Bocianim Gniazdem. Mruk J.

Pod Bocianim Gniazdem. Mruk J. to uroczy obiekt agroturystyczny położony w Polsce, dokładniej w miejscowości 62-660. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 632719252 lub odwiedzić ich stronę internetową wakacje.agro.pl.

Specjalnością tego miejsca jest agroturystyka, co oznacza, że goście mogą cieszyć się autentycznym doświadczeniem wiejskiego życia, z dala od zgiełku miasta. Pod Bocianim Gniazdem oferuje nie tylko komfortowe noclegi, ale również możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Ta firma cieszy się dobrą reputacją, posiada aż 11 recenzji na Google My Business, a ich średnia opinia wynosi 4.9/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu gości, którzy odwiedzili to miejsce.

Dla kogoś, kto poszukuje relaksującego wypadu z dala od miejskiego chaosu, Pod Bocianim Gniazdem. Mruk J. jest idealnym wyborem. Położenie w otoczeniu przyrody sprawia, że jest to doskonałe miejsce na wypoczynek i reset od codziennego stresu.

Jeśli pragniesz odwiedzić to urokliwe miejsce, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nimi poprzez ich stronę internetową. Nie zwlekaj, zarezerwuj swój pobyt i ciesz się spokojem i pięknem otaczającej przyrody

Recenzje dla Pod Bocianim Gniazdem. Mruk J.

Pod Bocianim Gniazdem. Mruk J. -
Iwona K.
5/5

Przesympatyczni Właściciele, bardzo pomocni, a jedzenie to królewska uczta, rozpusta, bardzo dużo i pysznie. Zadbali o wędrowca w 100%, byłem na 1 noc, z rowerem, szczerze polecam i bardzo dziękuję

Pod Bocianim Gniazdem. Mruk J. -
Daniel Antosik
5/5

Bardzo mili właściciele. Agroturystyka "na końcu świata". Ciężko tutaj trafić przypadkiem, ponieważ nie jest to żadna trasa przejazdowa. Dla mnie jest to bardzo duży plus, tak właśnie powinna wyglądać lokalizacja agroturystyki. Polecam, mam nadzieję że skorzystam kiedyś ze spływu kajakowego organizowanego przez właścicieli 🙂

Pod Bocianim Gniazdem. Mruk J. -
XXX YYY
5/5

Było super! Właściciele bardzo pomocni i mili. Ogród bardzo ładny, zadbany. Wszystko czego potrzebowałam zostało zapewnione. Agroturystyka na uboczu, ale to akurat super. Polecam z całego serca. ?

Pod Bocianim Gniazdem. Mruk J. -
Krystian Szafrański (Eshaeff)
5/5

Bardzo spokojne miejsce.Polecam wypoczynek i kuchnię gospodyni!Rewelacja zupa cebulowa!!!Polecam!

Pod Bocianim Gniazdem. Mruk J. -
Gosia Więtczak
5/5

Właściciele baaardzo mili ? goszczą wszystkich w bardzo przyjaźnie ☺️
Miejsce i klimat suuuuuper ?

Pod Bocianim Gniazdem. Mruk J. -
Rysiek M
5/5

Polecam świetna lokalizacja, pyszne jedzenie

Pod Bocianim Gniazdem. Mruk J. -
Izabela Kołodziejek
5/5

Pod Bocianim Gniazdem. Mruk J. -
Michal Pizulski
5/5

Go up