Sopatówka Nad Potokiem -

Adres: 32-700, Polska.
Telefon: 146108063.
Strona internetowa: wakacje.agro.pl.
Specjalności: Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 10 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Sopatówka Nad Potokiem

Sopatówka Nad Potokiem to urocze miejsce położone w Polsce, dokładniej pod adresem 32-700. Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w otoczeniu natury. Zajmuje się głównie agroturystyką, co pozwala gościom na bliski kontakt z wiejskim życiem i tradycjami.

Obiekt można skontaktować pod numerem telefonu 146108063, co ułatwia rezerwację i uzyskanie dodatkowych informacji. Dodatkowo, na stronie internetowej wakacje.agro.pl można znaleźć szczegółowe informacje o ofercie oraz zarezerwować pobyt online.

Jedną z głównych zalet Sopatówki Nad Potokiem są opinie klientów, z których firma cieszy się wysoką oceną. Znajduje się aż 10 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.1/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu gości.

Osoba zainteresowana wizytą w Sopatówce Nad Potokiem powinna spodziewać się przytulnego zakwaterowania w otoczeniu malowniczej przyrody. Możliwość skorzystania z agroturystycznych atrakcji, takich jak spacery po okolicznych polach czy degustacja lokalnych produktów, sprawi, że pobyt będzie niezapomnianym doświadczeniem.

Na zakończenie, serdecznie polecamy skontaktowanie się z Sopatówką Nad Potokiem poprzez ich stronę internetową, gdzie można dokonać rezerwacji i uzyskać więcej informacji na temat oferty. Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji na relaksujący pobyt w pięknym otoczeniu z dala od miejskiego zgiełku.

Recenzje dla Sopatówka Nad Potokiem

Sopatówka Nad Potokiem -
Radosław Drużkowski
5/5

Świetna atmosfera, przesympatyczna gospodyni. Zdecydowanie polecam!

Sopatówka Nad Potokiem -
Krzysztof Pieczek
4/5

Czysto tanio i dobre warunki

Sopatówka Nad Potokiem -
Michał Górski
5/5

Sopatówka Nad Potokiem -
Mateusz Put
4/5

Sopatówka Nad Potokiem -
Monika
4/5

Sopatówka Nad Potokiem -
Артем Мачобен
5/5

Sopatówka Nad Potokiem -
merlin _
1/5

Sopatówka Nad Potokiem -
Kamil Kukla
5/5

Go up