Ranczo pod Lipami Kiełkowice - Kiełkowice

Adres: Turystyczna 109, 42-440 Kiełkowice, Polska.
Telefon: 508539746.

Specjalności: Ranczo turystyczne, Agroturystyka.

Opinie: Ta firma ma 22 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Ranczo pod Lipami Kiełkowice

Ranczo pod Lipami w Kiełkowicach – to idealne miejsce na każdego, kto szuka odpoczynku w spokojnej i malowniczej okolicy.

Ranczo turystyczne znajduje się w miejscowości Kiełkowice, przy ulicy Turystyczna 109. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą uciec od rytmu codziennego i zrelaksować w spokojnej i malowniczej okolicy. Ranczo specjalizuje się w agroturystyce, co daje gościom możliwość zbliżenia się do natury i poznania zwyczajów wsi.

Ranczo pod Lipami może poszczycić się średnią oceną 4.8/5 na podstawie 22 recenzji na Google My Business. Goście podkreślają tu przyjazny i pomocny personel, ładne i czyste pokoje, a także wyjątkową atmosferę miejsca.

Na terenie rancza znajdują się również miejsca do grillowania, place zabaw dla dzieci, a także duży ogród, w którym można relaksując spokojnie czytać książkę lub po prostu poprosić o drink na tarasie.

Ranczo pod Lipami to także dobra kuchnia. Specjalnością rancza są dania kuchni tradycyjnej, przygotowane z świeżych i lokalnych produktów. Goście mogą wybrać między klasycznymi daniami polskimi, takimi jak pierogi czy gulasz, a także prosięcymi i baraninowymi potrawami. Każdy będzie tu znaleźć coś dla siebie.

Ranczo pod Lipami znajduje się w zacisznym i malowniczym zakątku Polski, około 30 minut jazdy samochodem od centrum Wrocławia. Dzięki temu goście mogą nie tylko odpocząć w spokojnej i malowniczej okolicy, ale również odwiedzić blisko położone atrakcje turystyczne, takie jak Zamek Książ czy Ogród Japoński.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł jak w domu, to Ranczo pod Lipami jest idealnym wyborem. Przyjazny personel, wyjątkowa atmosfera, dobra kuchnia i wiele możliwości spędzania wolnego czasu – to tylko niektóre z zalet tego miejsca. Polecamy odwiedzic Ranczo pod Lipami i przekonać się samemu o jego wyjątkowości.

Recenzje dla Ranczo pod Lipami Kiełkowice

Ranczo pod Lipami Kiełkowice - Kiełkowice
Andrzej Simiński
4/5

Świetna lokalizacja w spokojnej okolicy, wygodny dojazd, parking. Zadbany dom z ogrodem, w domu czysto, schludnie, ciepło (styczeń), wyposażona kuchnia, elastyczne podejście gospodarzy, polecam.

Ranczo pod Lipami Kiełkowice - Kiełkowice
Sławomir Śmiałek
5/5

Jest ok, fajne miejsce zadbane ceny do przyjęcia bez czyszczenia portfela, dobry punkt wypadowy, dobre miejsca parkingowe i przyjazne dla dzieci

Ranczo pod Lipami Kiełkowice - Kiełkowice
Marcin
5/5

Miejsce przyjazne cyklistom, piękny ogród, garaż do dyspozycji gości na rowery, czysto, cicho. Nic więcej nie potrzeba po ciężkich kilometrach na Szlaku Orlich Gniazd

Ranczo pod Lipami Kiełkowice - Kiełkowice
Michał Pluta
5/5

Dobre miejsce dla rodzin z dziećmi. Duża przestrzeń do zabaw, huśtawki, etc. W pobliżu fajne tereny na rowerowe wycieczki.

Ranczo pod Lipami Kiełkowice - Kiełkowice
Anna Promnik
5/5

Super miejsce, idealnie pasujące dla rodzin z dziecmi ,dużo miejsca atrakcje dla dzieci i nie tylko -polecam

Ranczo pod Lipami Kiełkowice - Kiełkowice
Andrzej Korbaś
3/5

Typowe miejsce noclegowe w stylu najtańszy w okolicy. Jeżeli chcesz po prostu tanio przekimać, to proszę bardzo. Nie oczekuj jednak niczego więcej.

Ranczo pod Lipami Kiełkowice - Kiełkowice
Adam Domagalski
5/5

Fajny pokój, wygodne łóżka, wyremontowane kuchnia i łazienka, 2 pokoju TV, dużo wygód

Ranczo pod Lipami Kiełkowice - Kiełkowice
Łukasz ryba
4/5

Czysto dostęp do kuchni jest wi-fi polecam

Go up