Pod Świerkami - Zakliczyn

Adres: Sobieskiego, 32-840 Zakliczyn, Polska.
Telefon: 796651244.
Strona internetowa: noclegizakliczyn.pl.
Specjalności: Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie.

Opinie: Ta firma ma 23 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Pod Świerkami

Cześć Czy szukasz idealnego miejsca na odpoczynek w zakończynie Poznaj Pod Świerkami - zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie, które Zapewnia komfort i relaks w jednym miejscu

Lokalizacja Pod Świerkami to Sobieskiego 32-840, Zakliczyn, Polska. To miejsce jest idealne do wypoczynku w spokojnej i malowniczej okolicy.

Co do kontaktu, Pod Świerkami dostępne jest pod numerem 796651244. Możesz też odwiedzić ich oficjalną stronę internetową: noclegizakliczyn.pl.

Ta firma oferuje specjalność w zakresie zakwaterowania z wyżywieniem we własnym zakresie, dzięki czemu możesz być pewny, że będziesz mógł odpocząć i zrelaksować się w pełni.

Na temat opinii, Pod Świerkami ma 23 recenzji na Google My Business, z czego średnia ocena wynosi 4.7/5. To znak, że firma świadczy wysokiej jakości usługi i że goście są zadowoleni z oferowanych usług.

W sumie, jeśli szukasz miejsca na relaks i odpoczynek w zakopanem, Pod Świerkami to idealne miejsce dla Ciebie. Komfortowe zakwaterowanie, wyżywienie we własnym zakresie i piękna lokalizacja - co jeszcze potrzeba

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nimi dziś, aby zaplanować swoją wizytę. Polecamy odwiedzenie ich oficjalnej strony internetowej: noclegizakliczyn.pl.

Recenzje dla Pod Świerkami

Pod Świerkami - Zakliczyn
Bogdan Barańczuk
5/5

Obiekt ma certyfikat Miejsce Przyjazne Rowerzystom. I w pełni zasłużenie. Bardzo życzliwi i pomocni gospodarze, wygodne miejsce do spania, aneks kuchenny w każdym pokoju. Cena za osobę bez względu na to, ile osób jest w pokoju. Przy samotnej podróży jest to bardzo korzystne.

Pod Świerkami - Zakliczyn
Paweł Wójcik
5/5

Bardzo serdecznie polecam. Mili gospodarze, pokoje czyste i schludne. Co ważne płatne od osoby, nie od pokoju, przez co cena dla jadących w pojedynkę bardzo przystępna. Dobre miejsce na nockę dla robiących Velo Dunajec - blisko szlaku.

Pod Świerkami - Zakliczyn
Anna Niepokulczycka
5/5

Pokoje w osobnym pawilonie, małe ale wygodne. Miejsce przyjazne rowerzystom. Czysto.

Pod Świerkami - Zakliczyn
Marcela Wawrzyniec
5/5

Pokój i aneks kuchenny bardzo dobrze wyposażony. Czyściutko, dużo miejsca i wygodne łóżko. Przyjechałyśmy rowerami z koleżanką totalnie przemoczone, a pani właścicielka, bardzo miła, bardzo się nami zaopiekowała, żebyśmy mogły się wysuszyć 🙂 Miło wspominam zarówno miejsce, jak i właścicielkę tego miejsca 🙂 Polecam!

Pod Świerkami - Zakliczyn
Rysiek
5/5

Jest spokój, własny kąt, grill i miejsce do parkowania samochodu. Miła obsługa.

Pod Świerkami - Zakliczyn
Izabela Pioch
5/5

Przepiękną okolica ...bardzo mili ludzie ,cisza . Polecam to miejsce do wypoczynku i zwiedzania

Pod Świerkami - Zakliczyn
Katarzyna Wasik
5/5

Miła gospodyni. Blisko do rynku. Czysto. Minus obok klasztor i budzą dzwony

Pod Świerkami - Zakliczyn
Patryk Kilanowski
5/5

Super miejsce i bardzo mili właściciele. Czysto, tanio. Chcę się wracać.

Go up