Restauracja i Hotel Perła Dunajca - Zakliczyn

Adres: Krakowska 5, 32-840 Zakliczyn, Polska.
Telefon: 785736292.
Strona internetowa: perladunajca.pl.
Specjalności: Restauracja, Restauracja dla rodzin.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 391 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Restauracja i Hotel Perła Dunajca

Restauracja i Hotel Perła Dunajca - to miejsce, które wart jest odwiedzenia. Znajduje się ono przy Krakowskiej 5 w Zakliczynie i jest łatwo dostępne pod numerem telefonu 785736292. Na stronie internetowej perladunajca.pl znajduje się więcej informacji na temat tego miejsca.

Restauracja Perła Dunajca specjalizuje się w przygotowywaniu posiłków dla całej rodziny. Jest to miejsce idealne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Na miejscu dostępne są danie do noszenia oraz możliwość zarezerwowania stołu.

Przy Restauracji Perła Dunajca znajduje się ogród, w którym można zjeść posiłek podczas ciepłych dni. Miejsce to również oferuje dobre drinki, kominek oraz miejsca dla osób na wózkach. Dodatkowo, na terenie obiektu znajduje się parking, toaleta oraz wejście dostępne dla osób na wózkach.

Na szczególną uwagę zasługują także:

Alkohol i alkohol wysokoprocentowy
Jedzenie podawane późnym wieczorem
Kawa i koktajle
Małe porcje
Piwo i wino
Śniadanie, późne śniadanie, obiad i kolacja
Katering
Desery
Miejsca siedzące, przytulne i swobodna atmosfera
Dla całej rodziny, grupy i miejsca na przyjęcia urodzinowe dla dzieci
* Bezpłatny parking i parking przy ulicy

Restauracja i Hotel Perła Dunajca ma średnią ocenę 4.6/5 na podstawie 391 recenzji na Google My Business.

Zalecamy odwiedzenie Restauracji i Hotelu Perła Dunajca, aby wypróbować jego kuchnię i zwiedzić to miejsce. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową perladunajca.pl. Zarezerwuj stolik i ciesz się wyśmienitą atmosferą i posiłkiem.

Recenzje dla Restauracja i Hotel Perła Dunajca

Restauracja i Hotel Perła Dunajca - Zakliczyn
pawcio zxc
4/5

Jedzenie smaczne np karkówka z grilla , ale pierwszy raz miałem tak żeby ktoś pożałował ziemniaków 😀 , obsługa niedoświadczona i bardzo młoda , ale co można mieć za najniższą krajową 🙂 , korzystałem tylko z restauracji . Sąsiedni tartak i skład budowlany napewno nie dodają uroku .

Restauracja i Hotel Perła Dunajca - Zakliczyn
Hexe Lee
5/5

Miałam wielką przyjemność gościć w Hotelu przez tydzień czasu.Wspaniałe klimatyczne miejsce , cudowny kominek z żywym ogniem sprawia że przebywanie w Restauracji jest czystym relaksem.Przemiła profesjonalna obsługa.Zarówno na sali , jak i na kuchni.Kucharze pierwsza klasa .Dania które serwują są iście królewskie.Pokoje wygodne, czyste.Wszystko jest na najwyższym poziomie.Polecam i sama napewno tutaj ponownie zawitam.?

Restauracja i Hotel Perła Dunajca - Zakliczyn
Natalia
5/5

To jest taka restauracja, że w ciemno można brać na co się ma ochotę i jest pewność że będzie to smaczne i świeże. Zawsze przejeżdżając tamtędy zatrzymujemy się na obiad w Perle Dunajca , dzisiaj pierwszy raz wzięliśmy zestaw dnia . Cóż za zdziwienie, że nie jest on jak w innych restauracjach ubogi, czy mniejszy bo atrakcyjna cena . Pełny obiad z dwóch dań , w dodatku przepyszny .

Restauracja i Hotel Perła Dunajca - Zakliczyn
Gabriela
4/5

Ogólnie miejsce fajne, całość jako hotel ok, ale dla mnie mega minus brak czajnika, łyżeczki, widelca, czy talerzyka no jeszcze się z takim hotelem nie spotkałam .

Restauracja i Hotel Perła Dunajca - Zakliczyn
AgaSza
5/5

Polecam kuchnię, pyszne pierogi i super miła obsługa. Młodziutki kelner bardzo profesjonalnie i sympatycznie nas obsłużył.

Restauracja i Hotel Perła Dunajca - Zakliczyn
Małgorzata Nowak
3/5

Obiad średni,bardzo przeciętny rosół, drugie dania przyszły, za szybko.Mięso smaczne,okropne ziemniaki opiekune całe utopione w tłuszczu.Porcje małe, dotarły ledwo ciepłe.Miła obsługa.

Restauracja i Hotel Perła Dunajca - Zakliczyn
Marcelus Walles
5/5

Korzystałem tylko z restauracji wiec nie ocenię pokoi. Miejsce warte odwiedzenia. Jedzenie smaczne wg mnie w odpowiednich porcjach przy naprawdę rozsądnych cenach. Mi bardzo smakował klasyczny schabowy z kością z ziemniakami opiekanymi, pycha. Do tego miłe i uśmiechnięte dziewczyny. Jedynie wejście jest troche mylne do budynku? polecam wstąpić

Restauracja i Hotel Perła Dunajca - Zakliczyn
Krzysiek R.
5/5

Korzystałem z oferty restauracji i się nie zawiodłem. Bardzo dobre jedzenie, szybko przygotowane i podane. Obsługa bardzo miła i pomocna. Na pewno jest to miejsce godne polecenia na spożycie posiłku.

Go up