Missterium Zakliczyn - Zakliczyn

Adres: Rynek 31, 32-840 Zakliczyn, Polska.
Telefon: 143000310.
Strona internetowa: missterium.pl.
Specjalności: Restauracja, Catering, Bar, Restauracja obiadowa, Pizza na telefon, Pizzeria, Kuchnia polska.
Inne ważne informacje: Ogródek, Dostawa bez kontaktu, Dostawa, Na wynos, Na miejscu, Dobre drinki, Sport, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Bar sałatkowy, Jedzenie późnym wieczorem, Jedzenie w promocji happy hours, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, W ofercie dania wegetariańskie, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 682 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Missterium Zakliczyn

Missterium Zakliczyn to jedno z najbardziej popularnych miejsc w Zakliczynie, gdzie można zjeść kuchnię polską i pizzę na telefon. Znajduje się ono przy Rynek 31, 32-840 Zakliczyn, Polska i można je zlokalizować również pod numerem telefonicznym: 143000310.

Missterium Zakliczyn to nie tylko restauracja, ale również bar, restauracja obiadowa, pizzeria, oferująca usługi cateringowe, dostawę i jedzenie do wynosu. Można tam zjeść jedzenie na miejscu, a także skorzystać z menu wegetariańskiego. W Missterium Zakliczyn można również popić dobry drink, ponieważ oferuje alkohol i alkohol wysokoprocentowy. Oferują również bar salatkowy i jedzenie późnym wieczorem.

Missterium Zakliczyn to miejsce dla całej rodziny, grup i miłośników sportu. Dla dzieci oferują menu dla dzieci i krzesełka do karmienia. Można również zarezerwować miejsce. Oprócz kart debetowych i kart kredytowych, przyjmują również usługi płatności mobilnych NFC.

Missterium Zakliczyn to również miejsce, w którym można popracować nad swoją pracą lub spotkać się z przyjaciółmi. Oferują miejsca siedzące, przytulną atmosferę i swobodną atmosferę. Dodatkowo, oferują parking i parking przy ulicy.

Na stronie internetowej: missterium.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferty i usług Missterium Zakliczyn. Średnia opinia na Google My Business wynosi 4.2/5 na podstawie 682 recenzji.

Zalecamy odwiedzenie Missterium Zakliczyn, aby spróbować ich oferty i doświadczyć przyjaznej i profesjonalnej obsługi.

Recenzje dla Missterium Zakliczyn

Missterium Zakliczyn - Zakliczyn
Marta Bulanda
1/5

Nie polecam byliśmy na rodzinnym obiedzie przejazdem, w ten sam dzień odbywała się komunia w środku lokalu obsługa zapominała o klientach. Czas oczekiwania na pizzę oraz mięso z ziemniakami to ponad godzina, ziemniaki nie były nawet posolone a schab z kością SUROWY w środku.
Dodatkowo został zamówiony barszcz który nawet nie został podany a Pani kelnerka chciała go policzyć.
Tłumaczeniem restauracji, że nie ma połowy dań z karty dostępnych jest komunia która jest w środku, w takim razie powinni na ten dzień zamknąć restaurację jak się nie wyrabiają i podają takie dania.
Nie polecam i napewno nie wrócimy

Missterium Zakliczyn - Zakliczyn
Rafał Haberny
1/5

Chyba najgorsza pizza jaką w życiu jadłem. Nie dość, że była letnia to ciasto jakieś gumowate, a z salami wylewał się tłuszcz. Tylko dlatego, że byłem mega głodny i czekałem na jedzenie ok. 20 minut ją zjadłem - ale jakie miałem po tym żołądkowe historie sam tylko wiem.

Missterium Zakliczyn - Zakliczyn
Marzena Lelito
3/5

Byliśmy przejazdem. Lokal przyjemny, miła obsługa ale jedzenie za tę cenę słabe.

Missterium Zakliczyn - Zakliczyn
Marcin Krysa
5/5

Bardzo smaczne jedzenie i miła obsługa. Polecam!

Missterium Zakliczyn - Zakliczyn
Kuba Kalicki
1/5

To co tam się odwala to się nie mieści w głowie…
Kucharz nie nadaje się do niczego
Brakuje produktów
Na zupę pomidorowa czekałem 30 min gdzie pani powiedziała przez telefon ze czas oczekiwania to 15 min, w dodatku nie smakowała jak zupa pomidorowa i była zimna…
Nie polecam tego miejsca a szkoda bo potencjał jest

Missterium Zakliczyn - Zakliczyn
Robert Agaciński
5/5

Świetna, przemiła obsługa i bardzondobre jedzenie. Polecam!

Missterium Zakliczyn - Zakliczyn
Dorota
5/5

Pyszne jedzenie, bardzo miła obsługa ❤️

Missterium Zakliczyn - Zakliczyn
Katarzyna Matykiewicz
5/5

Bardzo dobra pizza i serdeczna obsługa. Polecamy wszystkim! ?

Go up