Zapomnienie - Nowa Ruda

Adres: Jawornik 3, 57-401 Nowa Ruda, Polska.
Telefon: 609232484.
Strona internetowa: zapomnienie.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 65 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Zapomnienie

Zapomnienie to hotel znajdujący się w uroczym miejscu, które zapewnia ciszę i spokój dla swoich gości. Jest on położony w małej wsi Jawornik 3, w pobliżu Nowej Rudy, w województwie dolnośląskim.

Adres: Jawornik 3, 57-401 Nowa Ruda, Polska.

Numer telefonu do kontaktu: 609232484.

Na stronie internetowej firmy można znaleźć wszystkie informacje na temat oferty hotelowej, cen, dostępności oraz opinie innych gości. Polecam odwiedzenie strony internetowej: zapomnienie.pl.

Hotel Zapomnienie specjalizuje się w oferowaniu wygodnych i stylowych pokoi, które zapewniają wygodę i relaks dla swoich gości. W ofercie znajdują się również pokój rodzinny, apartamenty oraz pokój konferencyjny.

Zapomnienie to idealne miejsce dla osób, które poszukują relaksu w spokojnej i malowniczej okolicy. Goście mogą skorzystać z oferty wellness, która obejmuje saunę i masaże. W pobliżu znajdują się również atrakcje turystyczne, takie jak zabytki, muzea i parki narodowe.

Firma ma 65 recenzji na Google My Business i średnia ocena wynosi 4.8/5.

Zalecam skorzystanie z usług hotelowych Zapomnienia, które zapewnią wygodę i relaks dla swoich gości. Dzięki wyjątkowej lokalizacji i ofercie usług, Zapomnienie jest idealnym miejscem do odpoczynku i relaksu w malowniczej okolicy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty hotelowej i zarezerwowania pobytu w Zapomnieniu. Można to zrobić poprzez kontakt z biurem rezerwacji na stronie internetowej lub poprzez telefon.

Nie zapomnij odwiedzić strony internetowej i sprawdzić aktualnych ofert i promocji. Polecam

Recenzje dla Zapomnienie

Zapomnienie - Nowa Ruda
Kasia
5/5

Klimatyczne, piękne miejsce do relaksu. Czysto, cicho, bardzo przyjemnie. Polecam ?

Zapomnienie - Nowa Ruda
Iwona M. Mateja
5/5

Fantastyczne miejsce z klimatem. Długo czekałam na wolne miejsce w pasujacym terminie. Ale warto było czekać. No i te materace... Bajka ☺️na pewno wrócę, ale tym razem musi być dłużej

Zapomnienie - Nowa Ruda
Paweł Dębicki
5/5

Miejsce rewelacyjne aby sie zrelakowac i odpocząc polecam sauna robi ro pte

Zapomnienie - Nowa Ruda
Marek
5/5

Nie mogę niestety odnieść się bezpośrednio do samego miejsca wypoczynku, choć jako grupa byliśmy o krok od spędzenia tam kilku dni, a niektórzy z nas byli już całkiem blisko 🙂 Niestety, niefortunny zbieg okoliczności sprawił, że nocować tam nie było nam dane. W tych okolicznościach właścicielka - Pani Agnieszka - wykazała się chęcią daleko idącej pomocy i współdziałania, co doceniam. Mam nadzieję, że kiedyś dane nam będzie zaznać przyjemności pobytu w Zapomnieniu, która to przyjemność, co nie mam wątpliwości, będzie równa zaangażowaniu jego właścicielki.

Zapomnienie - Nowa Ruda
Mario B.
5/5

Miejsce, pokoje, atmosfera... Mile spędzony tydzień. Cisza, spokój, można się "wyłączyć". Polecam każdemu ?
Ogromny plus za bliskość do wszystkich atrakcji Gór Sowich.
No i Luna, kto przyjedzie, ten ją pozna ?
30.04
Dodałem piękna akwarele (namalowaną przez moją żonę ?), która wisi u nas w domu ?

Zapomnienie - Nowa Ruda
Iwona Rasińska
5/5

Fantastyczne miejsce na odpoczynek, w otoczeniu gór i łąk. U podnóża Gór Sowich, które ciągle jeszcze są nieodkryte przez tłumy turystów.

Zapomnienie - Nowa Ruda
marcin wiklik
5/5

Piękne miejsce, cudowne okoliczności, wspaniały klimat

Zapomnienie - Nowa Ruda
Jakub Mikita
5/5

Magiczne miejsce które stworzyła z pasją cudowna właścicielka. Na samo wspomnienie krótkiego pobytu czujemy się zrelaksowani. Pozdrawiam.

Go up