Bulwary Hotel & Biznes - Mielec

Adres: Rzeczna 8, 39-300 Mielec, Polska.
Telefon: 172276218.
Strona internetowa: bulwarymielec.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 292 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Bulwary Hotel & Biznes

Recenzje dla Bulwary Hotel & Biznes

Bulwary Hotel & Biznes - Mielec
Weronika Tyrpa
5/5

Nasze wesele odbyło się 16.09.23r. Obsługa na najwyższym poziomie, wszystko było dopięte na ostatni guzik, a Pani kierownik sali Magdalena zadbała o każdy szczegół. Bardzo dobrze doradzała nam w trakcie wesela, czuliśmy się zaopiekowani ☺️ kontakt z właścicielami to czysta przyjemność! Na pewno polecam wybór tego lokalu do organizacji wesela żeby oszczędzić sobie stresu w tym szczególnym dniu 🙂 Goście bardzo chwalili salę, obsługę oraz jedzenie. Oby więcej takich miejsc i przyjaznych ludzi ☺️?

Bulwary Hotel & Biznes - Mielec
Piotr Król
5/5

Bardzo przyjemna lokalizacja, profesjonalna obsługa i wygodne łóżka - polecam.

Bulwary Hotel & Biznes - Mielec
Daria Płotnikiewicz
5/5

09.09.23 odbyło się tu nasze przyjęcie wesele. Lokal przepiękny- idealny pod każdą dekorację, jedzenie wyśmienite! Wszyscy zachwycali się smakiem potraw. Obsługa bardzo profesjonalna, pomocna i bardzo miła. Nasze wesele obsługiwała Pani Magda- cudowna kobieta, która służyła nam dobrą radą ❤️ Wszyscy goście zachwyceni miejscem, obsługa i daniami. Nigdy niczego nie brakowało na stole, dania podawane w jednym czasie wszystkim.
Bardzo wszystkim polecamy to miejsce na organizacje swojego wymarzonego wesela ?❤️

Bulwary Hotel & Biznes - Mielec
Andrzej Fryc
5/5

19 sierpnia 2023 odbyło się nasze wesele w tym lokalu . Wszystko odbyło się na najwyższym poziomie. Jedzenie wyśmienite , naprawdę , goście mega zadowoleni . Obsługa pełny profesjonalizm, pomocna , ciagle obserwowali czy czegoś nam nie brakuje na stołach , dbali o porządek . Z właścicielami był bardzo dobry kontakt , służyli radą i pomocą . Pokoje bardzo czyste, zadbane, klimatyzowane, odpoczynek gwarantowany. Lokal ma nasza pełna rekomendację. Polecamy serdecznie ?

Bulwary Hotel & Biznes - Mielec
Kuba Sz.
5/5

Polecam. Pokoje czyste blisko starówki. Miła obsługa. Rewelacyjne śniadania.

Bulwary Hotel & Biznes - Mielec
Anna Magda
5/5

Wybór Bulwarów jako miejsca na nasze wesele (29.04.23) był jedną z najlepszych decyzji jaką podjęliśmy. Ze spokojną głową mogliśmy świętować nasz dzień, gdyż czuliśmy się absolutnie zaopiekowani. Od pierwszego spotkania z Panią Mają wiedzieliśmy że wszystko będzie dobrze i perfekcyjnie przygotowane - profesjonalne podejście do ustaleń to coś co na pewno uspokoi każdą parę młodą.
Usługodawcy również niezwykle ciepło wypowiadają się o współpracy z lokalem.
Nasze przyjęcie zorganizowane było na wysokim poziomie, począwszy od spraw najistotniejszych po najdrobniejsze szczegóły!
Ogromne podziękowania dla Pani menadżer sali, która dopilnowała wszystkiego.
Przepyszne jedzenie, świetnie i świeżo prezentujący się lokal, wysoki standard hotelu, pracowite i uśmiechnięte Panie Kelnerki ( nawet o 5 nad ranem! :)). Słowem - polecamy każdemu, kto chce zorganizować ważne dla siebie wydarzenie w pięknym miejscu bez obaw o jego przebieg. My bawiliśmy się wybornie, wiedząc, że nad wszystkim czuwają profesjonaliści! Na pewno tu wrócimy 🙂

Bulwary Hotel & Biznes - Mielec
Rafał Frejtag
4/5

Nie za duży, ale bardzo przyjemny miły, kameralny hotel. Fajna lokalizacja tuż nad rzeką, cicha i spokojna okolica.
Pokoje bardzo fajne, odpowiednio wyposażone, klasycznie urządzone, czystość bez uwag.
Miła obsługa + papuga do pomocy przy recepcji 😉
Restauracja na dole - klasyczna, bardzo przyjemna, miła i pozytywna. Smaczne dania, wielkość porcji bez uwag.
Miło i przyjemnie.
Polecam & dziękuję.

Bulwary Hotel & Biznes - Mielec
Szymon Dąbrowski
5/5

Mieliśmy wesele 24.07 w hotelu Bulwary. Obsługa postarała się, aby ten dzień był najlepszy w naszym życiu, spełniali wszystkie nasze prośby i byli bardzo pomocni. Jedzenie było przepyszne, wszyscy goście byli bardzo zadowoleni. Dużym atutem była usługa drink baru. Pokoje dla gości oraz apartament dla Pary Młodej na najwyższym poziomie. Pani Maja była zawsze do naszej dyspozycji, podziękowania również dla Pani kierowniczki sali 🙂 Serdecznie polecamy ten lokal na przyjęcia weselne 🙂

Go up