Hotel Polski - Mielec

Adres: Biernackiego 12, 39-300 Mielec, Polska.
Telefon: 177888666.
Strona internetowa: hotelpolski.pl.
Specjalności: Hotel, Catering, Organizator imprez, Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 774 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Hotel Polski

Recenzje dla Hotel Polski

Hotel Polski - Mielec
Mafia
3/5

Pokoje schludne i niedrogie aczkolwiek lata świetności hotel ma już za sobą, obsługa bardzo miła. Lokalizacja zaraz przy stadionie miejskim w centrum miasta. Siłownia zostawia wiele do życzenia, wymagała by interwencji Pana zlotej rączki. Dużo kanałów tv. Pokoje wyposażone w klimatyzację.

Hotel Polski - Mielec
Ewelina Plich
3/5

Dostaliśmy pokój na 3 piętrze, po wejściu do pokoju okropny smród. Nie polecam... Szybko chcieliśmy zrezygnować z noclegu. Ale miła Pani z recepcji zamieniła nam pokój po remoncie. Polecam zamknąć te 3 piętro bo odstrasza. Reszta ok, śniadanie smaczne ale pierwszy i ostatni raz....

Hotel Polski - Mielec
Marcin Kmiec
5/5

Hotel ma niesamowity klimat z poprzedniej epoki, ale tylko w pozytywnym sensie. Pokój, jak i chyba sam hotel, świeżo po remoncie i bardzo wygodny. Śniadanie polskie, bardzo smaczne. Obsługa jak najbardziej profesjonalna i uprzejma.

Hotel Polski - Mielec
Karol Śleziak
5/5

Świetna lokalizacja, pokoje w porządku, adekwatne do ceny. Jedzenie dobre, sauna, miła obsługa. Polecam

Hotel Polski - Mielec
To Go
5/5

Pokoje schludne i czyste. Wystrój łazienek nieco leciwy ale do przyjęcia. Śniadania tak jak i jedzenie w restauracji bardzo dobre. Polecam.

Hotel Polski - Mielec
Adam Stolarczyk
3/5

Kiepski stosunek ceny do jakości. Hotel "pracowniczy" na krótkie delegacje. Pokoje czyste i ładne, ale mało wyciszone. Dyrekcji polecam wymianę ekspresu do kawy na sprawny oraz przeszkolenie młodych pracowników z jakości obsługi.

Hotel Polski - Mielec
Emil Rola
5/5

Mega hotel pod względem obsługi. Pokoje czyste, ogólnie fajny klimat. Jedzenie bardzo smaczne.

Hotel Polski - Mielec
Maciej Chrenowicz
5/5

Serdecznie polecam Hotel Polski, w którym byłem chyba 4 raz i zawsze wybieram go podczas pobytu w Mielcu. Wygodne łóżka, miła obsługa i bardzo dobre śniadania. Z tyłu hotelu duży strzeżony parking.

Go up