Hotel Adela Mielec - Mielec

Adres: Partyzantów 23, 39-300 Mielec, Polska.
Telefon: 539632501.
Strona internetowa: hotel-adela.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 11 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Hotel Adela Mielec

Hotel Adela Mielec znajduje się pod adresem Partyzantów 23, 39-300 Mielec, Polska. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 539632501. Więcej informacji można znaleźć na ich stronie internetowej hotel-adela.pl. Specjalizują się w obsłudze hotelowej.

Hotel Adela to miejsce, które cechuje się wysoką jakością obsługi oraz komfortowymi warunkami. Zlokalizowany w spokojnej okolicy Mielca, jest doskonałym wyborem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i turystów szukających relaksu.

Zaletą Hotelu Adela jest doskonała lokalizacja blisko centrum miasta, co umożliwia łatwy dostęp do atrakcji turystycznych oraz punktów usługowych. Dodatkowo, hotel oferuje wysokie standardy czystości i wygody, co sprawia, że pobyt tam jest naprawdę przyjemny.

Jeśli planujesz pobyt w Mielcu i szukasz komfortowego miejsca na nocleg, Hotel Adela z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Z 11 recenzjami na Google My Business, firma cieszy się dobrą reputacją, a średnia opinia wynosząca 4.9/5 świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług.

Zachęcamy do skontaktowania się z Hotelem Adela poprzez ich stronę internetową, aby zarezerwować pobyt i doświadczyć doskonałej obsługi oraz komfortu, jakie oferuje ten urokliwy hotel w Mielcu.

Recenzje dla Hotel Adela Mielec

Hotel Adela Mielec - Mielec
Agnieszka Plucinska
5/5

Spędziłam w Adeli kilka dni. To był bardzo udany pobyt. Pokój jednoosobowy bardzo dobry standard, aneks kuchenny świetne rozwiązanie przy pobycie kilkudniowym. Przepyszne śniadanka, obsługa bardzo miła, przyjazna, domowa atmosfera. Panie bardzo się starają aby gość czuł się w hotelu bardzo dobrze. Znalazłam swój hotel w Mielcu ?
Polecam absolutnie!

Hotel Adela Mielec - Mielec
Altyr Altyr
5/5

Pokój jednoosobowy z aneksem bardzo wygodny. Wystrój nowoczesny w wysokim standardzie. Duży telewizor i lodówka. Śniadania bardzo dobre z bogatym wyborem i miłą Panią. Pobyt służbowy udany w dobrej cenie.

Hotel Adela Mielec - Mielec
Urszula Faltyn
5/5

Pokój czysty i przyjemny, wyposażony we wszystko czego potrzeba. Sniadanie przepyszne, jedzenie bardzo dobrej jakości.

Hotel Adela Mielec - Mielec
Daniel Bober
5/5

Czysto, ciepło, wygodne łóżko, duża kabina prysznicowa i super aneks kuchenny z wyposażeniem. Bardzo miła obsługa przy śniadaniu. Bardzo dziękuję za pobyt i na pewno wrócę.

Hotel Adela Mielec - Mielec
Kuba
5/5

Hotel nowoczesny, zadbany i czysty. Obsługa miła i kontaktowa, polecam serdecznie.

Hotel Adela Mielec - Mielec
Mikołaj S
5/5

Pokoje czyste i zadbane. Śniadania przepyszne i zróżnicowane!

Hotel Adela Mielec - Mielec
konrad ozimek
5/5

Hotel z wysokim standardem, bardzo dobre i urozmaicone śniadanie,.
Polecam

Hotel Adela Mielec - Mielec
Wojciech Kordala
5/5

Go up