Dworek Adamski - Wałbrzych

Adres: Szymona Fabiana 20, 58-306 Wałbrzych, Polska.
Telefon: 746660301.
Strona internetowa: sleepingbook.pl.
Specjalności: Internat, Hotel, Zajazd.

Opinie: Ta firma ma 247 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Dworek Adamski

Dworek Adamski to znany i lubiany obiekt oferujący usługi noclegowe w Wałbrzychu. Znajduje się on przy Adresie: Szymona Fabiana 20, 58-306 Wałbrzych, Polska.

Dworek Adamski to nie tylko hotel, ale również internat i zajazd. Oferta ta czyni go idealnym miejscem dla każdego, kto poszukuje wygodnego i przyjemnego miejsca do spania na swojej podróży.

Na stronie internetowej sleepingbook.pl można zapoznać się z ofertą i cennikiem. Aby skontaktować się z nimi, można wykonać połączenie telefoniczne na numer 746660301.

W Dworku Adamskim istnieje 247 opinii na Google My Business, a średnia opinia wynosi 4.2/5. Oceny potwierdzają wysoką jakość usług oferowanych przez Dworek Adamski.

Dworek Adamski znajduje się w idealnej lokalizacji, blisko centrum miasta Wałbrzych. W pobliżu znajdują się również interesujące miejsca do odwiedzenia, takie jak parki, muzea i place historyczne.

Czy szukasz wygodnego i przyjemnego miejsca do spania w Wałbrzychu Dworek Adamski to idealne miejsce dla Ciebie. Zapraszamy do skontaktowania się z nimi i zarezerwowania pokoju na swoją podróż. Nie zapomnij odwiedzić ich strony internetowej i sprawdzić oferty i cennika. Polecamy

Recenzje dla Dworek Adamski

Dworek Adamski - Wałbrzych
Bear Man
5/5

Atutem tego miejsca jest lokalizacja w stosunku do Zamku Książ oraz konkurencyjna cena. Wystrój to kwestia gustu - moja żona była zachwycona ilością zgromadzonych tam zabytkowych mebli i obrazów. Generalnie klimatyczne miejsce. Kilka kroków obok jest market Dino. Z parkowaniem nie ma problemu, bo oprócz niewielkiego podwórka, można zaparkować po prostu przy ulicy. Tak my zrobiliśmy bo było wygodnie. To spokojna okolica i miejsca jest dość.

Nawiązując do opinii na temat właściciela Dworku - dla nas okazał się bardzo sympatycznym i dowcipnym człowiekiem. Po prostu trzeba umieć rozmawiać z ludźmi - Szanowni Turyści - i spuścić trochę powietrza ze swojego ego. A jak pogadacie na temat pasji Właściciela do kupowania zabytkowych mebli i urządzania Dworku... ? Rozgadaliśmy się i nie chciało się kończyć. Słowem fajny człowiek, który sporo pracy wkłada w jakość swojego Dworku.

Oczywiście Własciciel osobiście przygotowuje pyszne i obfite śniadania - nigdy nie udało nam się zjeść wszystkiego, co dla nas przygotował. Dla nas rewelka.
Polecamy i pozdrawiamy ?

Dworek Adamski - Wałbrzych
Darek Burza
1/5

Pokój na parterze a raczej garaż śmierdzący pleśń na ścianach za łóżkami stara szafa smród jak cholera pajęczyny w środku wana przeciekała

Dworek Adamski - Wałbrzych
Rafał Wileczek
3/5

Hotel z zewnątrz sprawia wrażenie bycia w niedokończonym od kilku lat remoncie. Pokój co prawda czysty, ale poza tym wiele braków w stosunku do oferty online. Balkon i taras zdominowane przez palaczy – dym dostaje się oknami do pokoi.

Dworek Adamski - Wałbrzych
Aleksandra Stalinger
1/5

Właściciel „przywitał” nas w sposób niemiły, jakby był niezadowolony, że ktoś zawraca mu głowę. Pokój, który otrzymaliśmy nie był w najgorszym stanie, ale był mały, ciemny, TOTALNIE INNY niż na zdjęciach. Drzwi do łazienki w pokoju były zepsute, więc zero prywatności i komfortu. W pokoju na szczęście nie śmierdziało, ale na korytarzu unosił się smród stęchlizny. Brak dostępu do jakiejkolwiek kuchni, noża czy czajnika. Nie mieliśmy jak wypić kawy czy zjeść. Owszem, w ofercie jest możliwość wykupienia śniadania w obiekcie, ale co z osobami, które nie chcą z tego skorzystać lub wieczorem chcą wypić herbatę? Miejsce powinno być dawno wyremontowane. Cena za takie warunki to nieporozumienie.

Dworek Adamski - Wałbrzych
Arek Szczepaniak (Arecki)
2/5

Lokalizacja ok. Miejsce nie dla nas wymaga remontu.

Dworek Adamski - Wałbrzych
Ewelina Żebrowska
5/5

Bardzo klimatyczne miejsce! Pokoje małe, gustownie urządzone. Na posesji mały parking. Śniadanie przepięknie podane przez właściciela obiektu. Obiekt z nutą tajemniczości!! Polecam!
Jedyny malutki minusik: niewygodny materac w pokoju nr8.

Dworek Adamski - Wałbrzych
Nina
4/5

Na 2-3 noce super. Braliśmy bez śniadania, bo było nas 8. Wszystko w porządku.

Dworek Adamski - Wałbrzych
Przemysław Donacki
4/5

Spoko dla kogoś kto lubi taki klimat. Mi się podobało. Detale wystroju trochę kuleją ale mi to totalnie nie przeszkadzało. Było bardzo czysto i świeżo.

Go up