Hotel Arkadia - Wałbrzych

Adres: Wrocławska 113, 58-306 Wałbrzych, Polska.
Telefon: 748869515.
Strona internetowa: hotel-arkadia.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 169 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.5/5.

Lokalizacja Hotel Arkadia

Hotel Arkadia znajduje się w Walbrzych przy Wrocławskiej 113. Jest to uciążliwy adres, ale nie martw się, bo ma on swoje korzyści. Hotel jest blisko centrum miasta, więc możesz dojechać tutaj bez problemu. Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu drogi, możesz skorzystać z telefonu 748869515.

Strona internetowa hotelu to hotel-arkadia.pl. Na stronie tej znajdziesz wszystkie informacje o hotelu, w tym o jego specjalnościach. Hotel oferuje wiele usług i możliwości, takich jak organizacja konferencji i uroczystości.

Co do opinii, ta firma ma 169 recenzji na Google My Business, co jest dobrym wynikiem. Średnia opinia wynosi 3.5/5, co oznacza, że goście oceniają hotel pozytywnie, ale istnieje jeszcze miejsce do poprawy.

Hotel Arkadia to miejsce, które oferuje wiele możliwości i usług. Jest on dobrze położony i dysponuje nowoczesnymi pomieszczeniami. Jeśli szukasz miejsca do organizacji konferencji lub uroczystości, to Hotel Arkadia jest idealny dla Ciebie.

Jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do skontaktowania się z nami przez naszą stronę internetową. Zaprezentujemy Ci wszystkie możliwości i zapewnimy Ci najwyższą jakość usług. Dziękujemy za zainteresowanie i oczekujemy na twoje kontakty.

Recenzje dla Hotel Arkadia

Hotel Arkadia - Wałbrzych
Mariusz Pietrzak
1/5

Halo Sanepid!
Pokoje sprzątane chyba raz w miesiącu.
Łazienka śmierdzi grzybem, dlatego wentylator był włączony na długo przed przyjazdem.
Prysznic zatkany i nieszczelny to samo umywalka.
Na zgłoszenie problemu usłyszeliśmy, że nie ma od tego ludzi.

Faktycznie budynek obsługuje jedna osoba, która odbierze tylko gotówkę i formularz.

Śmieci nie są wynoszone, niestety w danym terminie nie było nic innego i wybraliśmy ten 'hotel' że względu na lokalizację, ale takie obiekty powinny być zamknięte i oczyszczone.

Budynek nie posiada windy czy klimatyzacji, bród i prowizorka.

Hotel Arkadia - Wałbrzych
Joanna Brzyska
1/5

Jedyny atut to cena i lokalizacja. Pomimo wcześniejszej rezerwacji całego hotelu w ostatniej chwili okazało się, że 4 pokoje nie mogły zostać nam wynajęte. Obsługa mało zorganizowana, nie poinformowała o godzinie śniadania i przygotowanych przez nas napojach. Na śniadanie podano zleżałe wędliny prawdopodobne z wieczornej imprezy.

Hotel Arkadia - Wałbrzych
Karolina S
1/5

Nie polecam! Tylko omijać! Klient jest traktowany obojętnie, do tego trzeba się prosić o wszystko! Na stronie internetowej pokoje wyglądają ok, ale jak się zajeżdża na miejsce , to tylko rozczarowanie. W pokojach miała czekać kawa i herbata , a nie było nic. Za tą cenę nie warto. Polecam hotel Ibis, pełen luksus i warto dołożyć te 50 zł( gdzie w tym śniadanie )więcej, ale czuć się docenionym, zauważonym i miło przyjętym do ostatniego dnia pobytu:)

Hotel Arkadia - Wałbrzych
KK
2/5

W łazienkach śmierdzi i wszystko się rozpada. W pokoju zimno bo jest za mały kaloryfer. Po przyjeździe okazało się że w moim pokoju siedzi dwóch Ukraińców, którzy się przenieśli ze swojego pokoju bo unie był telewizor a u nich nie. Nie było nikogo żeby po nich posprzątać. Miejsce jedynie jak kogoś naprawdę przymusi nocleg. Jedyny plus to czysta pościel i duże pokoje.

Hotel Arkadia - Wałbrzych
Mateusz Połata
3/5

Ogolnie bywa gozej ale do poprawy jest kilka
rzeczy. Spalone żarówki (łazienka lustro,lampka nocna) brak papieru w toalecie , w szafkach śmieci po poprzednich lokatora, telewizja bardzo kiepsko odbiera. Z plusów to pokoje ciepłe i dość duże, ogólnie czysto.

Hotel Arkadia - Wałbrzych
Gabriela Czekalska
1/5

Miejsce okropne nie ma nawet recepcji byłam w sobotę to nawet śniadania nie zjadłam no otwarte od poniedziałku do piątku ochrony brak brudno .
Ja bym nawet nie nazwała tego hotelem..Rano nawet kawy się nie napijesz.. Nie polecam zapłaciłam 120 zł. A nawet kawy się nie napijesz...

Hotel Arkadia - Wałbrzych
Rafal D
2/5

Po przyjeździe okazało się że nie mają mojej rezerwacji. Następnie dostałem pokój nieposprzątany po poprzednich gościach. W drugim pokoju TV był bez kabla od anteny!! Żarówka w lampce nocnej przepalona. Półka w łazience ledwo wisiała. Podłoga z gumy, brudne ściany. To co na zdjęciach widać ja nie spotkałem.
UNIKAĆ POKOJU NR 16!
Zalety: ciepła woda w kranie ;-), czysta pościel, duży parking.

Hotel Arkadia - Wałbrzych
Anna Jakubczyk
1/5

Nie polecam, w łazience zastalam śmieci po poprzednich gościach, obsługa bardzo niemiła, i obsługuje od niechcenia. Śniadanie....to co pozostało po poprzednich gościach, bo nikt nie donosi świeżego jedzenia. Miałam wrażenie że można było wejść tam, spędzic noc i wyjść , nie płacąc...ponieważ obsługa nie była kompletnie zainteresowana gośćmi.

Go up