Hotel i Restauracja Pałacyk - Legnica

Adres: Tadeusza Kościuszki 37, 59-220 Legnica, Polska.
Telefon: 768620444.
Strona internetowa: hotelpalacyk.pl.
Specjalności: Hotel, Noclegi ze śniadaniem, Restauracja.

Opinie: Ta firma ma 656 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Hotel i Restauracja Pałacyk

Hotel i Restauracja Pałacyk to idealne miejsce dla osób, które szukają opcji noclegowej ze śniadaniem oraz smacznej restauracji. Usytuowany w Legnicy przy Tadeusza Kościuszki 37, to miejsce, które z pewnością zwróci na siebie waszą uwagę.

Hotel i Restauracja Pałacyk to miejscowość, która oferuje szeroki wachlarz usług. Można tutaj zarezerwować pokój, skorzystać z opcji noclegu ze śniadaniem oraz odwiedzić restaurację. W menu znajdziemy szeroką ofertę dań, które zaspokoją każdego gourmeta.

Jedną z głównych zalet Hotel i Restauracja Pałacyk jest jego lokalizacja. Usytuowany w centrum miasta, jest idealnym miejscem dla osób, które przyjeżdżają zarówno w interesach, jak i na weekend. Do najważniejszych zabytków i atrakcji turystycznych można dostać się bardzo szybko i prosto.

Na temat Hotel i Restauracja Pałacyk dostępne są również liczne opinie. Na portalu Google My Business znajdziemy aż 656 recenzji, a średnia ocena wynosi 4.3/5. Oceny potwierdzają wysoki poziom usług oraz przyjazny i profesjonalny personel.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mogł odpocząć i zjeść dobrze, to Hotel i Restauracja Pałacyk to wyraźnie miejsce dla Ciebie. Zarezerwuj pokój online i skorzystaj z oferty noclegowej ze śniadaniem lub odwiedź restaurację, aby spróbować smacznych dań.

Nie zapomnij odwiedzić również oficjalnej strony internetowej Hotel i Restauracja Pałacyk pod adresem hotelpalacyk.pl. Znajdziesz tam wszelkie niezbędne informacje oraz możliwość kontaktu z personelem. Polecamy

Recenzje dla Hotel i Restauracja Pałacyk

Hotel i Restauracja Pałacyk - Legnica
Tomasz Chochołek
5/5

Polecam skosztować pysznej kuchni w restauracji hotelowej. Ja skusiłem się na żurek i placek po węgiersku I nie żałuję. Porcje duże i pyszne, nie do przejedzenia.
Możliwość płatności kartą. Miła obsługa.

Hotel i Restauracja Pałacyk - Legnica
przemyslaw kaprzyk
5/5

Świetny tak jednym słowem, bardzo świetny dwoma. Niezła lokalizacja, super klimat, doskonała obsługa. Duże przestronne pokoje, czysto i miło.

Hotel i Restauracja Pałacyk - Legnica
Paweł Kot
5/5

Wspaniałe miejsce dla chcących mieć chwilę spokoju.
Obsługa świetna i bardzo pomocna. Hotel przyjmuje też zwierzeta, co jest niewątpliwym atutem dla kogoś kto podróżuje np. z psem. Polecam

Hotel i Restauracja Pałacyk - Legnica
Krzysztof Okorski
5/5

Bardzo ładne pokoje, smaczne śniadanie, miła i sympatyczna obsługa.
Polecam Krzysztof ?

Hotel i Restauracja Pałacyk - Legnica
Mariusz Przybysz
4/5

Miejsce ogólnie sympatyczne. Ma swój klimat. Śniadanie smaczne, jest wybór. Pokoje faktycznie trochę archaiczne, ale to w końcu pałacyk. Trzeba uważać na małe łóżka, bo stelaże drewniane są luźne i potrafią się zsunąć z ramy łóżka. W wynajmowanym przeze mnie pokoju woda wyciekająca z prysznica naruszyła stojącą obok szafkę. Pościel ciężka i mało wygodna. W pokoju i łazience czysto. Ogólnie polecam.

Hotel i Restauracja Pałacyk - Legnica
Jooaanna Nowak
5/5

Super hotel czysto przytulnie i spokojnie fajnie można wypocząć i miła obsługa polecam

Hotel i Restauracja Pałacyk - Legnica
Jakub M.
5/5

Ogólnie miejsce super, bo lubię taki klimat starych domów. Obsługa bardzo miła i nie mieliśmy z nią żadnych zgrzytów. Pokój mieliśmy na poddaszu był duży i spełniał nasze standardy, chociaż trochę mnie rozbawiła postawiona szafka z lampką gdzie w tym miejscu nie było kontaktu żeby ją podłączyć. Śniadanie dobre chociaż bardziej bym polecił zainwestować w podgrzewacze do dań ciepłych niż biegać i zapamiętywać, który z gości chciał jajecznicę czy też parówki. W łazience czysto i schludnie, mam nadzieje, że nie był to przypadek i po prostu te mankamenty na które inni narzekali zostały 'naprawione'.

Hotel i Restauracja Pałacyk - Legnica
Michał Dzięcioł
5/5

Najlepszy hotel w Legnicy, blisko pyszna pierogeria. Polecam!

Go up