Hotel Milenium - Legnica

Adres: Chojnowska 150, 59-220 Legnica, Polska.
Telefon: 767135300.
Strona internetowa: mojhotel.pl.
Specjalności: Hotel, Noclegi ze śniadaniem, Catering, Organizator imprez, Sale konferencyjne, Sala weselna.

Opinie: Ta firma ma 884 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Hotel Milenium

Hotel Milenium to znakomita placówka oferująca szerokie spektrum usług. Znajduje się przy Adres: Chojnowska 150, 59-220 Legnica, Polska Można je kontaktować pod Telefon: 767135300. Wszelkie informacje można również znaleźć na oficjalnej Stronie internetowej: mojhotel.pl.

Hotel Milenium specjalizuje się w oferowaniu usług hotelarskich (Hotel), noclegów wraz z śniadaniem (Noclegi ze śniadaniem), cateringu (Catering), a także jest organizatorem imprez (Organizator imprez), posiada sale konferencyjne (Sale konferencyjne) oraz salę weselną (Sala weselna).

Placówka ta cieszy się bardzo dobrą opinią wśród klientów. Na portalu Google My Business posiada aż 884 recenzji, co świadczy o jej dużym doświadczeniu i popularności. Średnia ocena tej firmy wynosi blisko 4.2/5, co jest wartością bardzo wysoką i zachęcającą do skorzystania z usług oferowanych przez Hotel Milenium.

Sam budynek znajduje się w świetnej lokalizacji - przy ulicy Chojnowskiej 150, w Legnicy. Pozwala to na łatwe dojazdy z dowolnej części miasta oraz zapewnia bliskość do najważniejszych obiektów i zakładów.

Zalecamy zwiedzenie oficjalnej strony internetowej, aby zapoznać się bliżej z ofertą i usługami oferowanymi przez Hotel Milenium. Polecamy również zapoznanie się z opiniami innych klientów, aby poznać ich doświadczenia i wrażenia po kontakcie z firmą.

Na koniec zachęcamy do skorzystania z usług oferowanych przez Hotel Milenium - z pewnością znajdziecie tam to, czego szukacie, a personel będzie w stanie wypełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby. Nie wahajcie się zatem i skontaktujcie się jeszcze dziś pod podanym powyżej numerem telefonu lub poprzez oficjalną stronę internetową.

Recenzje dla Hotel Milenium

Hotel Milenium - Legnica
Men Men
1/5

Byłem z dziewczyną przenocować, przyjechaliśmy w południe i zamówiliśmy obiad z chińczyka, wyszedłem zobaczyć czy kierowca przypadkiem nie błądzi po korytarzu akurat jakąś pracownica hotelu myła niby drzwi obok naszych otwarte na oścież metr od moich drzwi i bardzo się zdziwiła jak wyszedłem. Lubią podsłuchiwać wścibskie baby. Nigdy tam więcej nie przyjadę.

Hotel Milenium - Legnica
Jacek Petrasz
5/5

Jak na 3-gwiazdkowy hotel to warunki wyśmienite. Czysty, przestronny pokój z tv, duża łazienka, czajnik do dyspozycji, woda, herbatka, kawa. Pojemna winda. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego - rewelka. Włoscy hotelarze powinni tu przyjeżdżać po naukę.

Hotel Milenium - Legnica
Łukasz Grzywacz
1/5

Chciałem wynająć pokoje dla 60 osób po przyjęciu weselnym. Jedna z Pań nie odbierała telefonu przez tydzień, następna Pani miała problem z policzeniem listy gości. Hotel chce płatności 100% kwoty zadatku, 2 dni po zamówieniu. Dostawka jest traktowana jako łóżko turystyczne dla dziecka 2 letniego. Brak profesjonalizmu i szacunku do klienta. Nie polecam…

Hotel Milenium - Legnica
Agnieszka H
5/5

Byliśmy w hotelu Milenium na weselu. Świetne miejsce do zorganizowania dużej imprezy rodzinnej. Dobrze się tu czuli i dorośli, i dzieci. Bardzo miła obsługa. Możemy tylko polecić.

Hotel Milenium - Legnica
adi gaska
5/5

W tym hotelu jest wszystko co jest potrzebne w podróży służbowej. Duży parking, przestronny pokój, zadbana łazienka i dobre śniadanie. Jedynie słuchawka prysznicowa mogła by być inna ?. Moja ocena: 4,75.

Hotel Milenium - Legnica
Nebuchadnezzar Nabuchodonozor
4/5

Świetne pokoje.
Wielka szkoda, że restauracja nieczynna.
Śniadania najwcześniej od 7:00.

Hotel Milenium - Legnica
Robert Adamowicz
5/5

Polecam. Pokoje wysoki standard. Pokój z aneksem zwłaszcza.

Hotel Milenium - Legnica
Peter Retep
5/5

Polecam dla każdego ! Idealna lokalizacja , miła obsługa i wiele pozytywnych 🙂

Go up