Restauracja Hotel Sękowski - Legnica

Adres: Gliwicka 15, 59-220 Legnica, Polska.
Telefon: 767213160.

Specjalności: Restauracja, Piekarnia, Sklep z piwem, Bar koktajlowy, Restauracja z daniami bezglutenowymi, Kuchnia polska, Kuchnia wegańska, Kuchnia wegetariańska, Winiarnia.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na miejscu, Dobre drinki, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Toaleta dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Jesz, ile chcesz, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Dobre miejsce na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 1261 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Restauracja Hotel Sękowski

Restauracja Hotel Sękowski znajduje się w centrum Legnicy, przy adresie Gliwicka 15. Jest to miejsce, w którym można skorzystać z różnorodnych usług gastronomicznych. Słynie ono z restauracji, piekarni, sklepu z piwem, baru koktajlowego, a także oferuje przystosowane do osób z nietolerancją glutenu potrawy. Na miejscu dostępne są także dania polskie, wegańskie i wegetariańskie.

Restauracja Hotel Sękowski to także winiarnia, w której można wybrać z bogatej oferty wino. Dodatkowo, jest ona przyjazna dla rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych gości przygotowano menu dziecięce oraz krzesła do karmienia.

Warto również zwrócić uwagę na możliwość zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dzieci. W restauracji dostępne są także stoliki dla osób na wózkach, toaleta i wejście dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Dodatkowo, na miejscu dostępny jest parking dla osób korzystających z wózków inwalidzkich.

W Restauracji Hotel Sękowski można skorzystać z usług kateringu i zjeść śniadanie, lunch lub kolację. W ofercie dostępne są także kawa, koktajle, piwo i wino.

Restauracja Hotel Sękowski ma sprzyjającą atmosferę i jest idealnym miejscem do organizacji spotkań grupowych. Można tu również zarezerwować stolik na indywidualne lub zbiorowe spotkanie.

Na stronie internetowej można zapoznać się z pełną ofertą usług i menu. Dodatkowo, restauracja przyjmuje płatności kartami debetowymi i kredytowymi, a także obsługuje platności mobilne NFC.

Restauracja Hotel Sękowski ma pozytywne opinie gości. Średnia ocena na Google My Business wynosi 4.5/5 gwiazdek.

W rekomendacji końcowej zachęcamy do skorzystania z usług Restauracji Hotel Sękowski. Zapraszamy na odwiedzinę i zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie w bogatej ofercie gastronomicznej. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą stroną internetową, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować stolik.

Recenzje dla Restauracja Hotel Sękowski

Restauracja Hotel Sękowski - Legnica
Tadek Bociek
1/5

Opinia dotyczy restauracji hotelowej:
Jako częsty bywalec hotelu sam hotel jak i Panie z recepcji bardzo chwalę, ale restauracja i obsługa w niej pracująca to TRAGEDIA! Niejednokrotnie dostawałem surowego kotleta na talerzu, żurek tu podają raz z szynką raz z kiełbasą a raz z parówką.. nie ma regularności na talerzu .. komunikacji między kelnerką a kuchnią to raczej nie ma. Kelnerka 25 minut po złożonym zamówieniu przychodzi i mówi, że nie ma jednak placków po węgiersku, bo trzeba zetrzeć ziemniaki i zrobić ciasto a szefowa kuchni nie ma na to czasu.. takich historii jest dużo więcej.. wiec jeśli chcecie dobrze zjeść to polecam udać się na miasto, bo tutaj to rzadkość.

Restauracja Hotel Sękowski - Legnica
Sebastian Nowak
5/5

Bawiliśmy się w tym hotelu na dwudziestoleciu naszej firmy i wszystkim gorąco polecamy !!! Jedzenie przepyszne , obsługa super , zawsze pod ręką gotowi do pomocy , sala balowa (Juliano)przygotowana perfekcyjnie , a do tego wszystkiego zajefajnie grający DJ !!!

Restauracja Hotel Sękowski - Legnica
Krzysztof Nowakowski
5/5

Spędziłem w hotelu tydzień. Wszystko na plus. Przystępnie cenowo, miła obsługa, bardzo duży, strzeżony parking, codzienne sprzątanie i dobre jedzenie. Polecam

Restauracja Hotel Sękowski - Legnica
Michał Szewczyk
5/5

Bardzo przyjemny hotel. Jest wszystko czego dusza zapragnie. Parking duży i darmowy, dobre jedzenie w restauracji, zaplecze spa i sportowe. Z przyjemnością wracam.

Restauracja Hotel Sękowski - Legnica
Michal Jereczek
5/5

Jedzenie super , pokoje okey , ale drink bez lodu to trochę słabo . Widać że obsługa uczy się dopiero fachu , ale warto trochę zainwestować w kurs dla pracownika i będzie bomba

Restauracja Hotel Sękowski - Legnica
Paweł Prostak
1/5

Jedzenie słabej jakości. Burgery zalane ketchupem z najtańszymi frytkami. Wszystko tak naprawdę odgrzewane nie gotowane a to przy dość wysokich cenach.

Restauracja Hotel Sękowski - Legnica
Agnieszka Szczerba
5/5

Ciche i spokojne miejsce. Pokoje przytulne, obsługa bardzo miła.

Restauracja Hotel Sękowski - Legnica
Pawel Zelazowski
5/5

W budynku uczestniczyłem w szkoleniu z obiadem; czysto przyjemnie i bardzo ciekawe salę wykładowe. Polecam!

Go up