Hotel - Port Kopytkowo -

Adres: 83-230, Polska.
Telefon: 728113388.
Strona internetowa: portkopytkowo.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 147 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Hotel - Port Kopytkowo

Hotel - Port Kopytkowo to miejsce, które zachwyca swoimi urokami i gościnnością. Znajduje się pod adresem 83-230, Polska, co sprawia, że jest doskonałym miejscem na relaksujący wypoczynek w pięknym otoczeniu. Można skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 728113388 lub odwiedzić ich stronę internetową portkopytkowo.pl.

Oferujący specjalnością tego miejsca jest oczywiście Hotel, co gwarantuje wysoki standard usług i komfortowy pobyt dla gości. Dodatkowo, mając na uwadze opinie innych osób, warto zauważyć, że firma ta zdobyła aż 147 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi imponujące 4.5/5.

Port Kopytkowo zachwyca nie tylko swoją lokalizacją, ale także atmosferą, którą stworzyli dla swoich gości. Znajduje się w urokliwym miejscu, które pozwala na wypoczynek z dala od zgiełku miasta, jednocześnie zapewniając dostęp do atrakcyjnych miejsc w okolicy. Doskonała obsługa oraz wysoki standard pokoi sprawiają, że wielu gości wraca tu regularnie, by cieszyć się spokojem i relaksem.

Dla osób poszukujących miejsca na wypoczynek, Hotel - Port Kopytkowo jest idealnym wyborem. Zalecamy skontaktowanie się z nimi poprzez ich stronę internetową, aby zaplanować niezapomniany pobyt w tym uroczy hotelu. Nie czekaj dłużej i już teraz zarezerwuj swój pobyt w tym wyjątkowym miejscu

Recenzje dla Hotel - Port Kopytkowo

Hotel - Port Kopytkowo -
Przemysław Gąsiorek
1/5

Zajechałem dziś o godzinie 5 rano chciałem nocleg do 14 bo pani powiedziała że doba jest do 14 reprezentacji a powiedziała że musi mnie skasować za 2 doby katastrofa

Hotel - Port Kopytkowo -
Kasia_Ivy
5/5

Polecam restauracje. Zwłaszcza ryby. Obsluga super.

Hotel - Port Kopytkowo -
Mariusz Portjanko
4/5

Świetna lokalizacja, smaczne jedzenie i przemiła obsługa. Polecam

Hotel - Port Kopytkowo -
Katarzyna Szeler
3/5

Restauracja jasna, czysta. Miła i sprawna obsługa. Schabowy całkiem sympatyczny, smaczny i ciekawie podany. Niestety sałatka z łososiem rozczarowuje- garść sałat z kilkoma wiórkami suchego łososia polana przeciętnym sosem winegret to trochę mało jak za 36 zł. Szkoda.
Pstrąg zapiekany- smaczny, świeży, dobre frytki i sałatka. To danie mogę polecić, sos śmietanowy w którym zapieczona jest ryba - rewelacja. ?

Hotel - Port Kopytkowo -
Robert Augustyn
5/5

Wielki parking że stacją paliw, hotelem, barem i myjnią dla dużych aut. Myjnią super trochę trzeba poczekać ale myją zarąbiście

Hotel - Port Kopytkowo -
Paweł Ciećwiera
5/5

Super miejsce przy A1, hotel fajny, zadbany ogólnie widać, że nowy. Parking dla ciężarówek ogromny, płatny, ale w cenie pokoju. Śniadania spoko. Polecam jak najbardziej jako kierowca ciężarówki.

Hotel - Port Kopytkowo -
Krzysztof Boniecki - Agyei
5/5

Miło smacznie świeżo
Dobre miejsce na odpoczynek w podróży
Polecam

Hotel - Port Kopytkowo -
Ewa Omnia
5/5

Musiałam odpocząć i nie powiem obawiałam się tego miejsca, ale byłam bardzo, bardzo pozytywnie rozczarowana . Czysto, miła obsługa, wygodne łóżko, super łazienka z super suszarką:). A na śniadaniu była naprawdę smaczna i aromatyczna kawa. To idealne miejsce dla kogoś, kto potrzebuje odpoczynku podczas długiej podróży. Tak naprawdę jedynym rozczarowaniem był kierowca tego BMW, który zajął 2 miejsca parkingowe, no cóż taki samochód to chyba faktycznie stan umysłu :).

Go up