Hotel Twardowski - Poznań

Adres: Głogowska 358A, 60-004 Poznań, Polska.

Strona internetowa: e-turysta.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Hotel Twardowski

Hotel Twardowski Głogowska 358A, 60-004 Poznań, Polska

Hotel Twardowski jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących komfortowego zakwaterowania w Poznaniu. Zlokalizowany pod adresem Głogowska 358A, 60-004 Poznań, Polska, ten hotel oferuje wysoką jakość usług oraz przyjazną atmosferę.

Specjalnością Hotelu Twardowskiego jest zapewnienie gościom doskonałego wypoczynku i obsługi na najwyższym poziomie. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, aby cieszyć się udanym pobytem w Poznaniu.

Opinie na temat Hotelu Twardowskiego są bardzo pozytywne. Firma posiada aż 4 recenzje na Google My Business, a średnia ocena wynosi 4/5. To potwierdza wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie gości.

Dodatkowo, Hotel Twardowski znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko głównych atrakcji Poznania. Możesz łatwo dotrzeć stąd do centrum miasta, restauracji, sklepów i innych miejsc wartych odwiedzenia.

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na nocleg w Poznaniu, Hotel Twardowski jest doskonałym wyborem. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej hotelu, gdzie znajdziesz więcej informacji oraz możliwość dokonania rezerwacji.

Zarezerwuj swój pobyt już teraz w Hotelu Twardowskim i ciesz się komfortem oraz profesjonalną obsługą podczas swojej wizyty w Poznaniu

Recenzje dla Hotel Twardowski

Hotel Twardowski - Poznań
Krzysztof Piszczałka
3/5

Na pierwszy rzut oka wszystko ok. Ale w nocy pojawili się jacyś nie proszeni goście (karaluchy albo coś podobnego) stad obniżona ocena. Pokojom też przydałby się już jakaś renowacja.

Hotel Twardowski - Poznań
Ale B
3/5

The hotel looks old. The room also looks old and need a renovation.

Despite of having plenty of available parking lot, it costs 35zl per day. I don't know why.

Hotel Twardowski - Poznań
Adam Dondalski
5/5

Hotel Twardowski - Poznań
Izabela Domańska
5/5

Go up