tanie noclegi Wołowska 64 - Poznań

Adres: Wołowska 64, 60-167 Poznań, Polska.
Telefon: 608319900.

Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 10 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.3/5.

Lokalizacja tanie noclegi Wołowska 64

Czy szukasz taniego i przyjemnego noclegu w Poznaniu Oto rekomendacja dla Ciebie: tanie noclegi Wołowska 64 <a href=tel:608319900>608319900</a>.

Ta firma znajduje sie w dogodnej lokalizacji, na ulicy Wołowskiej 64, w bliskim pobliżu centrum miasta Poznania. Jest to idealne miejsce dla osob, które przyjezdzaja do miasta na wakacje lub na krótki pobyt srodze tygodnia. Firma oferuje przyjemne i wygodne pokoje, ktore sa cieply i czyste.

Specjalnoscia tanich noclegow Wołowska 64 jest hotel. Firma oferuje różne rodzaje pokoi, ktore sa dostosowane do potrzeb różnych klientów. Można tutaj zarezerwowac pojedyncze, podwojne lub nawet pokoje rodzinne. Każdy pokój jest wyposazony w niezbędne przedmioty gospodarstwa domowego, takie jak łazienka prywatna, telewizor i wi-fi.

Na stronie internetowej firmy można znalezc wiele informacji o uslugach i ofertach. Jednak, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy przy rezerwacji, możesz skontaktować sie z personelem firmy przez telefon <a href=tel:608319900>608319900</a>.

Na portalu Google My Business ta firma ma 10 recenzji, a srednia ocena wynosi 2.3/5. Klienci chwalili wygodne i czyste pokoje, ale krytykowali srodze personel i uslugi. Niektórzy klienci również skarżyli sie na trudne rezerwacje i komunikacje z personelem.

Mimo niektórych zastrzezeniów, tanie noclegi Wołowska 64 są dobrym wyborem dla osob, które szukają niedrogich i przyjemnych miejsc do spania w Poznaniu. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz odpocząc i odnowić siły po wyczerpującym dniu zwiedzania miasta, to ta firma jest idealnym wyborem.

Zalecamy skontaktowanie sie z tanimi noclegami Wołowska 64, aby zaplanowac rezerwacje i uzyskac wiecej informacji o uslugach i ofertach. Nie wahaj sie poprosić o pomoc przy planowaniu swojego pobytu i wybieraniu pokoju, ktory najlepiej odpowiada twoim potrzebom i preferencjom. Polecamy wiecej informacji na stronie internetowej firmy.

Recenzje dla tanie noclegi Wołowska 64

tanie noclegi Wołowska 64 - Poznań
Oleg Gula
1/5

Dobry wieczór Pani... tak przy okazji, nie przedstawiliście się. Nazywam się Oleg Gula. Zarezerwowałem u Pani pokój od 17 do 18 lipca. Bardzo Pani spieszyła, więc dała mi pokój bez prądu. Trzeba dopłacać za prąd czy co? Mam rozpalić ognisko, żeby coś zobaczyć? Chętnie rozwiązałbym problem w ten sposób, ale policja prawdopodobnie uzna to za podpalenie. Ładuję telefon w samochodzie. Prawdopodobnie będę tam spał. Prosze położyć swoje 80 zł przed sobą i pomyślić. Czy uczciwie Pani zarobiła te pieniądze?

tanie noclegi Wołowska 64 - Poznań
Валентин Паник
3/5

Zatrzymałem się tu tylko na 2 noce, odpowiadało mi, administrator zrobił zniżkę. Miałem dość, nie spodziewałem się niczego więcej.

tanie noclegi Wołowska 64 - Poznań
Ola K.
1/5

Serdecznie odradzam, wyjątkowo obskórny hostel, ściany w pokoju brudne, smród w łazienkach, dobrze, że chociaż pościel czysta. Cena nie usprawiedliwia stanu toalet!!!

tanie noclegi Wołowska 64 - Poznań
С С
1/5

smród papierosów na całym korytarzu. Straszne warunki życia i toalety. Gorąco polecam nie mieszkać tutaj.

tanie noclegi Wołowska 64 - Poznań
Светлана *
5/5

Место спокойное тихое. Сам хостел тоже хороший, всё есть горячая вода и холодная. Менялись постели каждые две недели, есть микроволновка чайник посуда.Магазины правда далеко, ближайшая бедренка быстрым шагом идти 20-25 минут.

tanie noclegi Wołowska 64 - Poznań
Liana Anisimova
1/5

tanie noclegi Wołowska 64 - Poznań
Yarik Rashchuk
2/5

tanie noclegi Wołowska 64 - Poznań
Евгений Бондарук
5/5

Go up