Sunny - Poznań

Adres: Kowalewicka 12 B, 60-002 Poznań, Polska.
Telefon: 795987788.
Strona internetowa: sunnyhotel.pl.
Specjalności: Hotel, Organizator imprez, Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie.

Opinie: Ta firma ma 1566 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Sunny

Sunny to przystępna i przydatna firma, która oferuje usługi związane z organizacją imprez, zakwaterowaniem i wyżywieniem we własnym zakresie. Można je znaleźć pod adresem Kowalewicka 12 B, 60-002 Poznań, Polska.

Firma ta jest łatwa do kontaktu - posiada numer telefonu 795987788 oraz stronę internetową sunnyhotel.pl.

Specjalnością Sunny jest oferowanie usług związanych z zakwaterowaniem i organizacją imprez. Firma zapewnia wygodne warunki dla swoich gości i profesjonalne serwisowanie.

Sunny ma 1566 recenzji na Google My Business, a średnia ich ocen wynosi 3.6/5.

Jeśli szukasz miejsca do organizacji imprezy, zakwaterowania lub wyżywienia, to Sunny jest idealnym wyborem. Firma oferuje profesjonalne usługi i wygodne warunki dla swoich gości. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej i skorzystanie z ich oferty.

Zachęcamy do skontaktowania się z Sunny i skorzystania z ich profesjonalnych usług. Polecamy odwiedzenie ich strony internetowej i zapoznanie się z ich ofertą. Sunny będzie z pewnością pomogło w organizacji udanej imprezy lub w zapewnieniu wygodnego zakwaterowania.

Recenzje dla Sunny

Sunny - Poznań
Michalina Gałkowska
1/5

Nie polecam !!! Zimna woda, grudzień zimne grzejniki-Pani stwerdzila o godz.16 , że jak JESZCZE są zimne to już zimne będą. Dostalismy elektryczny grzejnik. Pokój wygladal na nie posprzatany. Z calego serca nie Polecam !!

Sunny - Poznań
Damian W
1/5

Pokoju chyba nie sprzątano od paru miesięcy. Grzyb w łazience. Niewiarygodne, że można oferować taką jakość.

Sunny - Poznań
Tomek Prędi
1/5

Najgorszy hotel w jakim przyszło mi spać.

Sunny - Poznań
Jakub (Polipyc)
3/5

Wróciłem tu po 7 latach i niestety hotel zaczął już podupadać. Pokoje wciąż czyste ale noszą liczne ślady poprzednich lokatorów: obite łóżka, dziury w drzwiach od łazienki.
Recepcja bardzo miła, niestety bezsilna w przypadku ww. problemów. Załatwienie brakującego korka do wanny , którego ktoś najprawdopodobniej ukradł/wyrzucił, było niemożliwe.

Sunny - Poznań
Łukasz Balachowski
3/5

Hotel w bardzo dobrej lokalizacji, na uboczu. Na na pochwałę zasługuje parking za hotelem, wprawdzie płatny (20 zł), ale za to zamykany na noc, oświetlony i monitorowany i sporych rozmiarow. Hotel niestety pozostawia wiele do życzenia. Jeśli bardziej zadbają o porządek jakąś modernizację to ma zadatki na świetny obiekt. Śniadanie nie duży wybór, ale smaczne. Jeśli chodzi o restaurację to obiad smaczny, nie należy do tanich ale nie należy też do drogich. Obsługa miła.

Sunny - Poznań
Mikołaj Molendowski
1/5

Nie wiem jakim cudem, ten "hotel" ma 3 gwiazdki, standard gorszy niż w niejednym hostelu... Parking dodatkowo płatny, co jest jakimś niesmieszny żartem. Restauracja otwarta dopiero od godziny 16.. ściany brudne, obdrapane, podłogi całe brudne. Dziury w suficie. Brak lodówki, czajnika i niedziałający telefon w pokoju. W telewizji prawie same rosyjskie kanały. Za 130zl za dobę stanowczo nie polecam. Na pewno więcej moja noga tu nie postanie

Sunny - Poznań
Ewa Cholewinska
1/5

Katastrofa, pokoje inne niż na zdjęciach, brudno, śmierdzi, grzyb na ścianach, łazienki do generalnego remontu. Zrezygnowaliśmy z rezerwacji. To nie hotel a raczej hostel dla pracowników, na parkingu wielu Panów chodzących z papierosem. Po wysłaniu zdjęć na booking nasza rezygnacja została anulowana w mgnieniu oka.

Sunny - Poznań
Luk Lob
1/5

Brud wszechobecny i mało przyjemny zapach. Pościel czysta ale materac brudny i zaplamiony.To jak hotel robotniczy a nie 3gwiazdki. Dodatkowo głośna impreza z przez ścianę i kłamstwa na recepcji(że nie wiedzą, że zaraz się kończy) Pękniętą deska klozetowa wspomniana w innej opinii to rzecz aktualna jeśli to ten sam pokój.
Nie polecam!

Go up