Karczma Zagłoba. Hotel Świdnica. Nocleg Świdnica. - Świdnica

Adres: Wrocławska 46, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 748512236.
Strona internetowa: zagloba.info.
Specjalności: Restauracja, Noclegi ze śniadaniem, Hotel, Noclegi pod dachem, Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie, Apartamenty wczasowe, Apartament wakacyjny.
Inne ważne informacje: Ogródek, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Dobre drinki, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.
Opinie: Ta firma ma 1471 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Karczma Zagłoba. Hotel Świdnica. Nocleg Świdnica.

Karczma Zagłoba, Hotel Świdnica i Nocleg Świdnica znajdują się przy Adres: Wrocławska 46, 58-100 Świdnica, Polska. Możesz skontaktować się z nimi pod Telefon: 748512236. Ich Strona internetowa: zagloba.info.

To miejsce oferuje Specjalności takie jak: Restauracja, Noclegi ze śniadaniem, Hotel, Noclegi pod dachem, Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie, Apartamenty wczasowe, Apartament wakacyjny. Karczma Zagłoba, Hotel Świdnica i Nocleg Świdnica są znani z Ogródka, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Dobre drinki, Kominek, Miejsca dla osób na wózkach, Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Późne śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Grupy, Możliwa rezerwacja, Karty debetowe, Karty kredytowe, Usługa płatności mobilnych NFC, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci, Bezpłatny parking, Bezpłatny parking przy ulicy, Parking.

Ta firma ma 1471 recenzji na Google My Business i średnia opinia wynosi 4.5/5.

Cechy Karczmy Zagłoba, Hotel Świdnica i Nocleg Świdnica to:

- Różnorodne opcje noclegowe: od apartamentów wakacyjnych po zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie
- Przyjazne dla rodzin: krzesełka do karmienia i menu dla dzieci
- Opcje picia i jedzenia: wino, piwo, kawa, koktajle, dobre drinki i jedzenie późnym wieczorem
- Przytulna i swobodna atmosfera
- Dostępne dla osób na wózkach: parking, miejsce i wejście
- Różnorodne opcje płatności
- Miejsca siedzące na zewnątrz i wewnątrz
- Ogródek
- Dostawa
- Rezerwacja

Dla osób, które szukają miejsca na spędzanie nocy, organizowanie imprez rodzinnych lub spotkań z przyjaciółmi, Karczma Zagłoba, Hotel Świdnica i Nocleg Świdnica są idealnym wyborem. Zapewniają komfort, różnorodność opcji jedzenia i picia, przyjazne środowisko i wiele innych korzyści.

Rekomendujemy zachęcić do kontaktu z Karczmą Zagłoba, Hotel Świdnica i Nocleg Świdnica poprzez ich stronę internetową: zagloba.info.

Recenzje dla Karczma Zagłoba. Hotel Świdnica. Nocleg Świdnica.

Karczma Zagłoba. Hotel Świdnica. Nocleg Świdnica. - Świdnica
K K
3/5

Byliśmy na obiadokolacji. Na początek zapytam "coniektórych" dlaczego narzekacie i dajecie 5/5 możliwych? Mimo tak wielu złych recenzji lokal ma i tak bardzo dobrą opinie. Prośba do nierozgarniętych i tych bez smaku - nie piszcie bo psujecie idee opinii.
Teraz do jedzenia. Golonka tak spieczona, że nie szło jej ukroić, a jak poprosiłem o odpowiedni nóż, to pani powiedziała że nie mają. Golonka to nie tylko suche mięso, tylko konieczny jest tłuszczyk i skórka. Szokiem było w ogóle to że podano zamówienie bez sztućców i pani przechodziła koło nas jak gdyby nigdy nic. Jak bym się nie upomniał buraczków nie dostał bym w ogóle. Pierś z kaczki też du.y nie urywała. Będę miał okazję być jeszcze raz, teraz z noclegiem -oczywiście napiszę

Karczma Zagłoba. Hotel Świdnica. Nocleg Świdnica. - Świdnica
Magdalena
2/5

Zamówiłam specjał karczmy, czyli pierś z kaczki z kopytkami i buraczkami zasmażanymi. Po wizytówce lokalu spodziewałam się zdecydowanie więcej - danie małe, kaczka sucha o "wątróbkowym" posmaku, kopytka przeciętne, a buraczki mdłe i wystudzone. Plus za dobre regionalne piwko bezalkoholowe. Jednym słowem - zawód.

Karczma Zagłoba. Hotel Świdnica. Nocleg Świdnica. - Świdnica
NAJA
2/5

Kaczka bardzo sucha, nie dało się uratować sosem, bo było go bardzo mało. Kluski śląskie to tak naprawdę wytwór z ciasta na kopytka, czyli kopytka udające kluski. Byłoby to do przeżycia, gdyby były ugotowane na świeżo, a nie twarde i wyschnięte z góry. Poprosiliśmy o polędwicę wołową, maksymalnie wysmażoną, co otrzymaliśmy można zobaczyć na zdjęciu. Do dziś nie wiedziałam, ze herbate można niepoprawnie podać, wyglada jakby ktoś przed podaniem upił 1/4 wody. Sok pomarańczowy, to nie sok, lecz napój pomarańczowy.

Karczma Zagłoba. Hotel Świdnica. Nocleg Świdnica. - Świdnica
Agnieszka Kruszyńska
5/5

Na prośbę o pół porcji kapusty zasmażanej,szpinaku i buraczków otrzymałam odpowiedź „że nie ma w karcie pół porcji „więc życzyć sobie nie mogę bo jak mają to niby rozliczyć ….
No cóż ….
Ciekawi mnie tylko, jak rozliczają Panie kelnerki produkty podając swoim ulubiony gościom to co w karcie nawet nie widnieje…?
Bardzo słabo ….bardzo

Karczma Zagłoba. Hotel Świdnica. Nocleg Świdnica. - Świdnica
Robert Basztura
5/5

Karczma Zagłoba to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie wyśmienite jedzenie i wysoką jakość obsługi. Obsługa jest otwarta, uśmiechnięta i przyjacielska, co sprawia, że czujesz się jak w domu. Karczma oferuje szeroki wybór dań, które z pewnością zadowolą każde podniebienie.
Wnętrze Karczmy Zagłoba jest bardzo przytulne i klimatyczne, co dodaje uroku temu miejscu.
Serdecznie polecam!

Karczma Zagłoba. Hotel Świdnica. Nocleg Świdnica. - Świdnica
FireMan 0099
5/5

Dobre jadło, duże porcje, niesamowity wystrój starej karczmy, polecam !

Karczma Zagłoba. Hotel Świdnica. Nocleg Świdnica. - Świdnica
Gregory Greg
1/5

Co się stało z „Zagloba” z nie tak odległych czasów?Jeszcze do niedawna wszystko było super,spore porcje.wszystko dobrze doprawione…A teraz….Kotlet schabowy na kapuście zasmażanej- kapusty dosłownie jedna łyżka,schab kiepskiej jakości,tłusty,żylasty ,ziemniaki - 1,5 ziemniaka pokrojonego na ćwiartki na porcje,placki ziemniaczane - malutkie,przypalone…Nie tego spodziewaliśmy się po naszej kiedyś ulubionej restauracji….Ceny z kosmosu a na talerzu ledwo pół porcji…Zdecydowanie polecam udać się do baru mlecznego
-za polowe tej ceny zje się o wiele smaczniej i więcej.Zdecydowanie nie polecamy i jest na nam przykro,iz takie fajne miejsce na kulinarnej mapie naszego miasta tak mocno się zepsuło…

Karczma Zagłoba. Hotel Świdnica. Nocleg Świdnica. - Świdnica
POCISK GAMES
2/5

Bardzo małe porcje , ceny z kosmosu , a niektóre panie kelnerki sprawiają pozory jakby pracowały za karę.
Znam świdnicki rynek gastronomiczny i zdecydowanie w tych pieniądzach zjemy lepiej w każdej restauracji w świdnicy.
Po kilku latach przyjechałem z ciekawości i ze smutkiem stwierdzam że dawna zagłoba zniknęła... Nie polecam

Go up