Kraszowicka Zagroda - Świdnica

Adres: Kraszowicka 46, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 505509119.
Strona internetowa: facebook.com.
Specjalności: Ranczo turystyczne, Gospodarstwo rolne, Noclegi pod dachem.

Opinie: Ta firma ma 121 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.6/5.

Lokalizacja Kraszowicka Zagroda

Kraszowicka Zagroda to ranczo turystyczne znajdujące się w miejscowości Świdnica, przy adresie Kraszowicka 46. Firma ta oferuje również usługi gospodarstwa rolnego oraz noclegów pod dachem.

Na stronie internetowej można znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat oferty i usług Kraszowickiej Zagrody. Firma ma bardzo pozytywne opinie klientów - średnia ocena na Google My Business wynosi 4.6/5, na podstawie 121 recenzji.

Kraszowicka Zagroda to idealne miejsce dla osób, które szukają kontaktu z naturą oraz spokoju w otoczeniu przyrody. Ranczo oferuje szeroką gamę usług, w tym wycieczki rowerowe, grillery, wieczory campingowe oraz wiele innych. Można tu również korzystać z noclegów, które są dostępne w cenach bardzo konkurencyjnych.

Lokalizacja Kraszowickiej Zagrody jest dodatkowym atutem tej firmy. Świdnica to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w pobliżu Wzgórz Niemczańsko-Strzelińskich. Teren ten oferuje wiele możliwości aktywnego wypoczynku, w tym turystykę pieszą i rowerową, a także zwiedzanie interesujących obiektów historycznych i kulturalnych.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz odpocząć od hektyku codziennego życia, to Kraszowicka Zagroda jest idealnym wyborem. Firma oferuje szeroką gamę usług i możliwości wypoczynkowych, a dodatkowo znajduje się w pięknej i malowniczej okolicy.

Zalecamy zapoznanie się bliżej z ofertą Kraszowickiej Zagrody poprzez odwiedzenie ich strony internetowej lub skontaktowanie się bezpośrednio z firmą. Polecamy również zapoznanie się z opiniami innych klientów, aby mieć pełne pojęcie o jakości usług oferowanych przez tę firmę.

Nie czekaj dłużej - skorzystaj z oferty Kraszowickiej Zagrody i wypocznij w pięknej i spokojnej okolicy

Recenzje dla Kraszowicka Zagroda

Kraszowicka Zagroda - Świdnica
Kimiś kimiś
1/5

Dzień dobry z tej strony Michal H. Chciałbym wam wszystkim odradzic wejscia do zagrody, jak to w zagradzie smiedzi kalem oraz choduja tam prosiaki i konie chcialbym podkreslic ze na schodach do wejscia bariera i sie cofasz w czasie. Dziekuje i niepozdrawiam

Kraszowicka Zagroda - Świdnica
yoolaa 1723
4/5

Bardzo ładne miejsce dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Zwierzęta, staw, rzeka miejsce na ogniska. Lecz na razie niedostępne dla odwiedzających. Mam nadzieję, że niebawem się to zmieni i będę mogła z rodziną przyjechać.

Kraszowicka Zagroda - Świdnica
Paweł Smoczyński
5/5

2 pokoje 4 os, ogólną łazienką z prysznicem, duży aneks kuchenny z całym wyposażeniem. Właściciele widać że dbają żeby młodzież zobaczyła jak kiedyś się żyło na wsi. Na miejscu mini kuźnia zwierzyniec i dużo innych atrakcji. Obok chatki płynie rzeczką bardzo miły szum wody.

Kraszowicka Zagroda - Świdnica
Mack
5/5

Mila i spokojna atmosfera, mozna uciec od zgielku miasta. Czysto, smacznie i wygodnie. Gospodarze bardzo mili. Przyjemny szum rzeki pozwala zasnac. Rano budzi kogut oraz kawa z zoledzi z miodem. Do tego smakowite swojskie sniadanie. Jajecznica palce lizac. Mozna tu nabyc swojskie zdrowe produkty. Polecam! Pozdrawiam gospodarzy!

Kraszowicka Zagroda - Świdnica
Michał Stuła
5/5

Zarąbiste miejsce prowadzone przez ludzi z pasją. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy zorganizować fajną tematyczną imprezę firmową lub urodzinową wychodzą poza schematy i standardy. Naprawdę super miejsce w Świdnicy A mało znane
Wielka szkoda

Kraszowicka Zagroda - Świdnica
Przemek G (FASOLOGRAFIA)
5/5

Wspaniałe miejscie, fantastyczni Gospodarze ♡
Dużo atrakcji dla dzieci i piękne zwierzaki ☆
Tutaj jest jak u Pana Boga za piecem ♥︎

Kraszowicka Zagroda - Świdnica
Rafał Sroka
5/5

Fantastyczne warsztaty dla dzieci. Średniowieczne zbroje, pisanie piórem, na miejscu są też żywe zwierzęta gospodarskie indyk kura owce króliki.

Kraszowicka Zagroda - Świdnica
Paulina
5/5

Ciekawe miejsce dla dzieci, które mogą poobcować ze zwierzętami. Dobre miejsce do zrobienia urodzin dla dziecka - moc atrakcji.

Go up