Noclegi Kamienica - Świdnica

Adres: plac Świętej Małgorzaty 6, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 733280380.

Specjalności: Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie.

Opinie: Ta firma ma 87 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.1/5.

Lokalizacja Noclegi Kamienica

Zapraszamy do Noclegi Kamienica, miejsca idealnego do spędzenia nocy podczas swojej wizyty w Świdnicy. Noclegi Kamienica znajdują się w idealnej lokalizacji, w plac Świętej Małgorzaty 6, 58-100 Świdnica, Polska. Aby skontaktować się z nimi, prosimy o skorzystanie z numeru telefonu 733280380.

Czy szukasz miejsca, które oferuje zakwaterowanie z wyżywieniem Noclegi Kamienica jest idealnym wyborem dla Ciebie. Firma specjalizuje się w zakwaterowaniu z wyżywieniem we własnym zakresie. Dzięki temu możesz być pewny, że twoje potrzeby zostaną całkowicie zaspokojone.

Na stronie Google My Business firma ma 87 recenzji. Średnia opinia wynosi 4.1/5, co świadczy o wysokim poziomie usług oferowanych przez Noclegi Kamienica. Jeśli szukasz miejsca, które oferuje wygodne zakwaterowanie i profesjonalną obsługę, to Noclegi Kamienica są idealnym wyborem.

W związku z powyższym, jeśli szukasz miejsca do spędzenia nocy podczas swojej wizyty w Świdnicy, zalecamy skontaktowanie się z Noclegi Kamienica. Firma oferuje wygodne zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie. Dodatkowo, średnia opinia na stronie Google My Business wynosi 4.1/5, co świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez tę firmę. Nie wahaj się, zarezerwuj swoje miejsce i skorzystaj z profesjonalnej obsługi.

Recenzje dla Noclegi Kamienica

Noclegi Kamienica - Świdnica
Святослав Занік
5/5

Ładnie, czysto, wszystko jest na miejscu, pełno naczyń i różnych drobiazgów. Lodówka mogłaby być większa ale to już czepianie się. W końcu to jest miejsce do spędzenia nocy, weekendu ewentualnie kilku dni a nie zamieszkania na dłuższy czas. Trochę tania pościel, kto ma wrażliwą skórę mógłby się skarżyć lecz mnie odpowiada. Polecam

Noclegi Kamienica - Świdnica
Joanna Wiecheć
5/5

Pokoje ładne i przytulne, w bardzo korzystnej cenie. Za 5 zł można wypożyczyć ręcznik, w kuchni dużo udogodnień - mikrofalówka, kuchenka, zmywarka, naczynia, deska do prasowania i żelazko. Blisko do centrum miasta i na przystanek busa (pl.św Małgorzaty). Polecam!

Noclegi Kamienica - Świdnica
Magda Pa
5/5

Wspaniałe miejsce, super atmosfera, blisko fajnych miejsc. Gorąco polecam!

Noclegi Kamienica - Świdnica
Generał Mati
1/5

Mielismy zarezserwowane do jutra pokoje nie stety dostaliśmy dziś tel.sprawy rodzinne musieliśmy wracać dziś do Poznania zła informacje dostaliśmy przed 16 godz.poszłam porozmawiać z właścicielką ze mamy tak trudna sytuacje a co usłyszałam że 270 zł. NIE ODDA BO TAKI MA KAPRYS. Zabrakło trochę z ich strony empatia P.S UDLAWCIE SIE TA KASĄ

Noclegi Kamienica - Świdnica
Robert Michalak
4/5

Pokoje czyste, mają to co niezbędne. Do dyspozycji aneks kuchenny. Trzeba pytać czy pokój ma łazienkę, część tylko ma a inne mają dedykowane łazienki na korytarzu. Sama kamienica na zewnątrz wymaga jeszcze pracy. Bardzo blisko centrum pięknego miasta. Ogólnie bardzo udany pobyt.

Noclegi Kamienica - Świdnica
Tomasz Bilski
5/5

Właśnie wróciłem z 3-dniowego pobytu w Świdnicy. Serdecznie polecam to miejsce w imieniu swoim i rodziny! Bardzo fajna lokalizacja (rzut beretem do rynku i Kościoła Pokoju), super atrakcyjne ceny. Czysto, schludnie i do tego bardzo dobry kontakt! Warto się tam zatrzymać!

Noclegi Kamienica - Świdnica
Michal Girej
1/5

Strasznie nieprzyjemne miejsce jeśli mieszka się w tym budynku, wynajmują noclegi różnym ludziom nie zawsze miłym i przyjemnym a człowiek mieszkając pod noclegami musi to wszystko znosić bo niestety dzwoniąc na telefon odbiera pani i jeszcze ma pretensje

Noclegi Kamienica - Świdnica
Krzysztof Budny
5/5

Świetna lokalizacja! Bardzo czysto, wręcz sterylnie. Pokój zadbany i pachnący. Świetnie wyposażony. Kuchnia również bardzo wygodna i przestronna,ale było za mało moim zdaniem sztućców. ?

Go up