Pensjonat Miedziana Perła - Lubin

Adres: Tulipanowa 2, 59-300 Lubin, Polska.
Telefon: 535931475.

Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 4 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.5/5.

Lokalizacja Pensjonat Miedziana Perła

Pensjonat Miedziana Perła to wyjątkowe miejsce, które znajduje się w Lubinie przy Tulipanowa 2. Jest to miejscowość, która zapewni Ci spokój i wygodę podczas Twojego pobytu.

Pensjonat Miedziana Perła oferuje swoim gościom wyjątkowe warunki i usługi. Jest to hotel, który wyróżnia się na tle innych dzięki swojej unikalnej atmosferze i wysokiemu standardowi. Goście mogą skorzystać z czegoś, co wyróżnia to miejsce – indywidualnego podejścia do każdego gościa i dbania o każdy szczegół.

Dlaczego warto wybrać Pensjonat Miedziana Perła Przede wszystkim z powodu jego lokalizacji. Pensjonat znajduje się w centrum Lubina, co umożliwia łatwy dostęp do wszystkich interesujących Cię miejsc w mieście. Dodatkowo, parking jest bezpłatny dla gości, co jest bardzo praktyczne.

Co do usług, Pensjonat Miedziana Perła oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby odczuć się komfortowo i bezpiecznie. Goście mogą skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi, aby zapewnić sobie niezakłócone połączenie z internetem. Dodatkowo, personel jest bardzo pomocny i przyjazny, co sprawia, że każdy pobyt jest przyjemny i miły.

Co do opinii, Pensjonat Miedziana Perła ma średnią ocenę 4.5/5 gwiazdek na podstawie 4 recenzji na Google My Business. To oznacza, że większość gości jest bardzo zadowolona z usług i warunków oferowanych przez pensjonat.

W końcu, jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się komfortowo czuł i dobrze się będziesz odpoczywał, to Pensjonat Miedziana Perła jest idealnym wyborem. Zaleca się skontaktowanie z nimi przez ich stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować swoje miejsce. Polecamy zapoznać się z ofertą i doświadczyć samego Pensjonatu Miedziana Perła.

Recenzje dla Pensjonat Miedziana Perła

Pensjonat Miedziana Perła - Lubin
Riki Woj
5/5

Hotel jak najbardziej na plus bez zastrzeżeń, dojazd do hotelu niestety kiepski do tego trzeba patrzeć na znaki bo nawigacja prowadzi od drugiej strony gdzie nie ma dojazdu.

Pensjonat Miedziana Perła - Lubin
Ula
3/5

Odwiedzialam to miejsce służbowo dobre kilka miesięcy temu. Uważam, że firma jest nastawiona raczej na większe grupy osób niż pojedynczych klientów. Dojazd- dramat, lokalizacja pokierowała mnie do całkiem innego miejsca(wiem, że nie byłam odosobnionym przypadkiem), droga polna, wyboista. Pokoje, przestronne i czyste. Sala bankietowa, owszem robi wrażenie, natomiast sniadania tam podawane, nie robią dużego wrażenia. Pewnego dnia umówiłam się na wcześniejszą godzinę sniadania i niestety drzwi od restauracji były zamknięte, na szczęście właścicielka szybko zareagowała po kontakcie telefonicznym.

Pensjonat Miedziana Perła - Lubin
Zuzanna Zielińska
5/5

Jestem bardzo zadowolona z pobytu. Czysto, miła obsługa, jedzenie pyszne

Pensjonat Miedziana Perła - Lubin
Bjoerns Travels
5/5

Sehr zentral gelegenes aber dennoch ruhiges Hotel. Zimmer und Frühstück ließen keine Wünsche offen und das Personal war sehr freundlich. Wir würden jederzeit wieder dort buchen.

Go up