Absynt Hostel Wrocław - Wrocław

Adres: Świętego Antoniego 15, 50-073 Wrocław, Polska.
Telefon: 695974960.
Strona internetowa: absynthostel.pl.
Specjalności: Hotel, Noclegi ze śniadaniem, Noclegi pod dachem, Schronisko, Hostel młodzieżowy.

Opinie: Ta firma ma 1940 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.6/5.

Lokalizacja Absynt Hostel Wrocław

Absynt Hostel Wrocław - to miejsce, które warto polecić każdemu, kto poszukuje noclegu w środku Wrocławia. Jest tutaj wiele możliwości - od schroniska młodzieżowego po komfortowe pokoje hotelowe.

Absynt Hostel Wrocław oferuje różne rodzaje noclegów, od miejsc w schronisku po pokoje hotelowe z łazienkami prywatnymi. Każdy gość może tutaj znaleźć coś dla siebie, zgodnie z własnymi potrzebami i preferencjami. Wśród oferty znajdziemy również noclegi z śniadaniem, co jest szczególnie wygodne dla osób przyjeżdżających do Wrocławia w interesach biznesowych.

Absynt Hostel Wrocław znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Świętego Antoniego 15. Jest to bardzo dogodne położenie, umożliwiające szybki dostęp do najważniejszych atrakcji turystycznych i punktów handlowych. W pobliżu znajdują się również liczne restauracje i barów, w których można kosztować lokalne przysmaki.

Wśród plusów Absynt Hostel Wrocław warto wymienić również przyjazny i pomocny personel, który zawsze gotów jest pomóc w każdej sytuacji. Goście otrzymują również dostęp do wspólnych przestrzeni, takich jak kuchnia i salon, które umożliwiają kontakt z innymi podróżnymi.

Na stronie internetowej Absynt Hostel Wrocław dostępne są wszystkie informacje niezbędne do zarezerwowania noclegu. Odwiedzając jej stronę, znajdziemy informacje o cenach, dostępnych pokojach oraz dodatkowych usługach. Warto również zapoznać się z opiniami innych gości, które mogą być pomocne przy podejmowaniu decyzji.

Absynt Hostel Wrocław ma na swoim koncie 1940 recenzji na Google My Business, co świadczy o dużym doświadczeniu w przyjmowaniu gości. Średnia ocena wynosi 3.6/5, co wskazuje na to, że goście są w większości zadowoleni z noclegu i usług oferowanych przez Absynt Hostel Wrocław.

Absynt Hostel Wrocław to więc miejsce, które warto rozważyć podczas poszukiwania noclegu w Wrocławiu. Dzięki dogodnemu położeniu, przyjaznemu personelowi i różnorodnym ofertom, każdy znajdzie tutaj to, czego szuka. Polecamy więc odwiedzenie strony internetowej Absynt Hostel Wrocław i zarezerwowanie noclegu bezpośrednio online.

Recenzje dla Absynt Hostel Wrocław

Absynt Hostel Wrocław - Wrocław
Mała Mi
1/5

Nie polecam z całego serca zapłaciłam 500 zł za dwie noce jadąc z Belgii do Polski najęliśmy przeszkody dojeżdżamy na drugi dzień z rana i się dowiadujemy że odwołali nasz rezerwację nasz pokój ma już ktoś inny i nie otrzymam zwrotu !! Pani z recepcji Ukrainka beszczelna musiałam zabrać klucze z stolika by dała nam łaskawie brudny pokój po kimś a gdzie poprosiłam by ktoś zmienił choćby pościel nie zrobiono nic kupiłam sobie swoją !!!!!

Absynt Hostel Wrocław - Wrocław
Grzegorz Browarski
4/5

Podczas mojego pobytu bardzo zmarzłem. W hostelu nie działało ogrzewanie, zaś recepcja dysponowała wyłącznie jednym elektrycznym grzejnikiem na kilkadziesiąt pokojów. Jeżeli ktoś jest jednak zimnolubny, to uważam, że to miejsce przypadnie mu do gustu, ponieważ jest zlokalizowane w bardzo dogodnym miejscu.

Absynt Hostel Wrocław - Wrocław
adrian r
1/5

Prawie wszystko poza czystością i lokalizacją, Panie w recepcji. To jedyne trzy rzeczy na plus. Czystość w pokoju dobra+, ale nie w łazience, której wyposażenie wraz z czystością pozostawiała wiele do życzenia.
Cała reszta to totalnie nieporozumienie. Cena nieadekwatna do jakości usługi — przy wykupieniu osobnego pokoju jednoosobowego lub dwupokojowego w
Absynt Hostel Wrocław
— cena jest stanowczo za wysoka. To i tak była obniżka do 360 paru złotych. Taką cenę wolałbym zapłacić za normalny hotel lub dwukrotnie więcej, aby się móc spokojnie wyspać. Normalnie chcieli, 499 PLN bez promocji. Nie mam na myśli pokoju kilkuosobowego tak zwanego koedukacyjnego (w przypadku pokoju wieloosobowego cena jest stosowna do oferowanej jakości). Co jest najbardziej zatrważające, Absynt Hostel Wrocław zlokalizowany przy ul. Św. Antoniego 15 we Wrocławiu nie informuje swoich gości, że ma parę metrów przed sobą restaurację lub dyskotekę, w której w weekendy (nie wiem jak w tygodniu) są organizowane głośne imprezy do 6:00 rano.
Przez co nie da się w nocy odpocząć po całym dniu podróżowania. Dodatkowo ręczniki są za kaucją. Skandal, w każdym hotelu czy hostelu są wliczane w cenę pobytu, noclegu.
Kompletna klapa.

Absynt Hostel Wrocław - Wrocław
Klaudia Łowisz
1/5

Niestety komentarze o pluskwach to prawda. Na miejscu zostałam nie posprzatany pokój pozostawiony po kimś innym. Śmierdząca pościel, śmieci, rozbite szkło za łóżkiem. Gdy zobaczyłam insekty natychmiast się wyniosłam. Firma wykręca się od wypłacenia uznaniej reklamacji. Sanepid powinien się zainteresować.

Absynt Hostel Wrocław - Wrocław
Yanita 03
1/5

W nocy nie da się spać, pod oknami jest głośno do rana. Okno w pokoju nie odpadło; trzeba było wspiąć się na okno, aby je otworzyć na samej górze. Ściany w pokoju są brudne i poplamione. Nie polecam

Absynt Hostel Wrocław - Wrocław
Michał Berliński
1/5

Pani z recepcji chciała wyłudzić kasę i weszła do naszego pokoju gdyż jak stwierdziła był tam pity alkohol. Chciała kary 500 zł i to od razu w gotówce bo inaczej wezwie ochronę. Wyrzucili nas z pokoju rano, a Pani sama sobie otwiera pokoje i zmienia pościel gdy inni śpią grzebiąc w prywatnych rzeczach. Dramat. Fatalna obsługa - czujemy się okradzeni

Absynt Hostel Wrocław - Wrocław
Kinga Maciuszek
1/5

Jestem bardzo niezadowolona z tego typu „APARTAMENTU” który na zdjęciach Booking jest super przedstawiony, ale niestety w rzeczywistości jest tragedia!
Znaleziono PLUSKWY w narożniku ?
Ściany obskurne
Obsługa po prostu nie do opisania. Brak szacunku do Klienta, brak zwrotu kosztów za pobyt (musialam spać w aucie po zobaczeniu pluskwy)
Kierownik/Dyrekcja tego obiektu niestety nic sobie z tego nie robi!
Bardzo dużo ludzi narzeka na ten obiekt!
LUDZIE NIE REZERWUJCIE TAM POKOJI!

Absynt Hostel Wrocław - Wrocław
Marysia Libera
1/5

lolalizacja ok, ale poza tym to niesmieszny zart. spora sumka za pokoj, ktory nawet nie byl podobny do tego ze zdjecia. z wierzchu czysto, ale wszystko wokół brudne. w lazience smierdzi papierosami, za taka cene radze szukac innych pokoi?

Go up