Hotel Europejski we Wrocławiu - Wrocław

Adres: Marszałka Józefa Piłsudskiego 88, 50-017 Wrocław, Polska.
Telefon: 717721000.
Strona internetowa: europejskiwroclaw.pl.
Specjalności: Hotel, Noclegi ze śniadaniem, Sale konferencyjne.

Opinie: Ta firma ma 1308 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4/5.

Lokalizacja Hotel Europejski we Wrocławiu

Hotel Europejski we Wrocławiu jest znakomityм wyborem na Twoją nocleg w mieście. Znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, na adresie Marszałka Józefa Piłsudskiego 88. Jest to znakomite położenie, pozwalające łatwo dotrzeć do wszystkich interesujących obiektów turystycznych i miejsc rozrywki.

Hotel Europejski we Wrocławiu oferuje komfortowe pokoje i apartamenty, wyposażone w wszystkie niezbędne wygodności. Każdy gość może również skorzystać z łatwego dostępu do bezpłatnego bezprzewodowego Internetu. W ofercie hotelu znajdują się również sale konferencyjne, co czyni go idealnym miejscem do organizowania spotkań biznesowych.

Goście hotelu mogą również skorzystać z bogatego śniadania, serwowanego każdego ranka. To wyśmienity sposób na rozpoczęcie dnia, zwłaszcza jeśli planujesz zwiedzać miasto.

Na stronie internetowej Europejskiego we Wrocławiu europejskiwroclaw.pl można znaleźć więcej informacji na temat oferty hotelu i zarezerwować pokój online.

Hotel Europejski we Wrocławiu ma bardzo dobre opinie wśród gości. Na portalu Google My Business znajduje się 1308 recenzji, a średnia ocena wynosi 4/5. To świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez hotel.

W sumie, jeśli szukasz komfortowego i wygodnego miejsca do spania w centrum Wrocławia, Hotel Europejski we Wrocławiu jest idealnym wyborem. Zapewnia on komfortowe pokoje i apartamenty, bogate śniadania oraz łatwy dostęp do wszystkich miejsc interesujących w mieście. Polecamy zapoznać się z ofertą hotelu i zarezerwować pokój online.

Recenzje dla Hotel Europejski we Wrocławiu

Hotel Europejski we Wrocławiu - Wrocław
мïα εïз
3/5

Zacznę od tego, że recepcjonistka była niewiarygodnie przyjemną osobą - pięknie uśmiechnięta i życzliwa.
Na wejściu dostaliśmy dwa vouchery na drink.
Zapłaciliśmy 460zł za pokój dwuosobowy, z małżeńskim łóżkiem, co nie jest ceną niską, ale biorąc pod uwagę lokalizację, było w porządku.
Więc najważniejsze - dostaliśmy pokój z zatkaną umywalką i prysznicem, umywalka została jaka była, z uwagi na to że odebraliśmy wyłącznie jeden nocleg. Prysznicem natomiast zajął się mój narzeczony, odetkał go w 15 minut. Ręczniki wydawały się czyste, jednak mieliśmy swoje. Jesteśmy też alergikami, a nasza alergia w pokoju wojowała niesamowicie - narzeczony po nocy zaczął tracić głos, co mimo wyjścia o godzinie 9 ciągnęło się przez całą dobę. Dopiero następnego dnia mu przeszło.
Wracając do pokoju - w nocy i nad ranem szczekające psy, głośny sąsiad, rozmawiający z wyjątkową intensywnością przez telefon.. Wszystkie dźwięki niesamowicie przedostawały się przez wentylację. Można było niemalże słuchać o czym są prowadzone rozmowy. W nocy ciężko było zasnąć, psy niesamowicie szczekały. Ciężko pominąć te wszystkie kwestie, jednak z uwagi na tak przyjemną i sympatyczną usługę ze strony recepcjonistki, zdecydowaliśmy się jednak dać 3 gwiazdki zamiast 1, czy 2.

Hotel Europejski we Wrocławiu - Wrocław
ספיר עדין
1/5

I was visiting Wroclaw for some days, and I was staying in Hotel Europejski.
Location is very good, not far from the city center.
However, the biggest problem of my staying was the service and the attitude from the cleaning service ladies.
The rooms were OKAY sometimes I could find some dirt, and every time I passed one of the cleaning ladies, she gave me a very disrespectful look and they seemed to be gossiping and giggling every time in their foreign language( Not Polish) and overall made the atmosphere worse.
Furthermore, they kept yelling and disrespecting their coworkers and I could hear it all the time which bothered me while I was being in my room.
I would recommend the hotel management to do some checkup in this section, because I am for sure not coming back to this hotel and also would not recommend it to any of my friends or family.

Polish version:
Odwiedzałam Wrocław przez kilka dni i zatrzymałam się w Hotelu Europejskim.
Lokalizacja jest bardzo dobra, niedaleko od centrum miasta.
Największym problemem mojego pobytu był jednak serwis oraz podejście pań sprzątających.
Pokoje były w porządku, choć czasami mogłam znaleźć trochę brudu, a za każdym razem, gdy mijam jedną z pań sprzątających, spojrzała na mnie bardzo niegrzecznie, a wydawało się, że plotkują i chichoczą po cichu w ich obcym języku (nie polskim), co ogólnie pogarszało atmosferę.
Co więcej, ciągle krzyczały i nie szanowały swoich współpracowników, co słyszałem cały czas, co mnie irytowało, gdy byłem w swoim pokoju.
Zalecałabym zarządowi hotelu przeprowadzenie kontroli w tej dziedzinie, ponieważ na pewno nie wrócę do tego hotelu i również nie poleciłabym go żadnemu z moich przyjaciół ani rodzinie.

Hotel Europejski we Wrocławiu - Wrocław
Kacper Pajerski
5/5

Czysto, smacznie miło, obsługa gości na najwyższym poziomie - wszystko to w bardzo dobrej cenie! Ponadto w pokoju dostępne: woda, kosmetyki, herbata i czajnik oraz - niespodzianka - czekolada z malinami

Hotel Europejski we Wrocławiu - Wrocław
Karolina Nowak
2/5

Historyczny hotel sprzed epoki z bogatą historią zachęca do pobyty w nim,ale w tym miejscu kończy się ta wspaniała przygoda.Hotel niedofinansowany i zapomniany przez właścicieli.Wygoda łóżek daje dużo do życzenia.Śniadania na średnim poziomie.Oferowane darmowe drinki dla gości hotelowych tylko w założeniu, bo kelner nie ma czasu ich zrobić.Ignorowanie gości hotelowych to u nich jest norma albo standard.Po za dobrą lokalizacją ten hotel nie ma nic do zaoferowania.

Hotel Europejski we Wrocławiu - Wrocław
Andrzej Trzmiel
3/5

Położenie hotelu super. Blisko dworca, dziesięć minut spaceru od starówki. Obsługa była miła, śniadania smaczne. Nota obniżona za paskudne materace. Wystające sprężyny, szeleszczące podkłady, ogólnie bardzo niewygodnie. Co do parkingu to nie wiem by my byliśmy motocyklem więc problem parkowania nie dotyczył.

Hotel Europejski we Wrocławiu - Wrocław
marcin bąk
4/5

bardzo dobra lokalizacja hotelu zaledwie 100 metrów od węzła komunikacyjnego wrocław głowny, zaledwie 1500 metrów od ostrowa tumskiego i panoramy racławickiej.
pokoje wyposażone zgodnie ze standartem.
bardzo skromne sniadania nie spełniają kryterium hotelu trzygwiazdkowego

Hotel Europejski we Wrocławiu - Wrocław
Basia Probek
2/5

Oprócz lokalizacji ten hotel nie ma nic do zaoferowania. Łazienka średnio czysta z czarnymi figami od grzyba, łóżko bardzo niewygodne. Parking osobno płatny 400m od hotelu (totalnie nie polecam bo się to nieopłacalne finansowo)

Hotel Europejski we Wrocławiu - Wrocław
Thomas Mathussek
3/5

Pokoje czyste, małe, ale łóżka wygodne. Obsługa niestety na średnim poziomie, wszystko zależy na kogo trafisz na recepcji. Śniadania w formie stołu szwedzkiego bez zastrzeżeń, smacznie i duży wybór, choć zawsze na śniadaniu byłem na samym początku, zaraz po godzinie siódmej. Także plusik, za parking po drugiej stronie ulicy, który można opłacić w hotelu.

Go up