Modern Hostel (MoHo M) - Wrocław

Adres: plac Świętego Macieja 11/1B, 50-244 Wrocław, Polska.
Telefon: 669844688.
Strona internetowa: modernhostel.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 80 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja Modern Hostel (MoHo M)

Modern Hostel, znany również jako MoHo M, znajduje się w centrum Wrocławia, przy placu Świętego Macieja 11/1B. Jest to idealne miejsce dla osób, które szukają opcji noclegowej w atrakcyjnej lokalizacji.

Modern Hostel to nie tylko zwykły hotel. Jest to miejsce, w którym można spotkać się z ludźmi z całego świata i zapoznać się z ich kulturą. Oferuje on różnorodne typy pokoi, od miejsc w holu wspólnym po prywatne apartamenty. Każdy pokój jest wyposażony w nowoczesne wyposażenie i zapewnia komfortowe warunki pobytu.

Jedną z głównych atrakcji Modern Hostel to jego lokalizacja. Znajduje się w centrum Wrocławia, w pobliżu wielu atrakcji turystycznych, takich jak Rynek, Hala Targowa i Ostrów Tumski. Dzięki temu, że jest położony w centrum, można więc łatwo zwiedzać miasto i korzystać z jego oferty kulturalnej i rozrywkowej.

Jeśli szukasz miejsca, które oferuje nocleg i przyjemne doświadczenie, to Modern Hostel jest idealnym wyborem. Możesz korzystać z jego usług i skorzystać z jego lokalizacji w centrum Wrocławia. Modern Hostel ma 80 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.9/5.

Zalecamy świetną opcję - odwiedź stronę internetową Modern Hostel pod adresem modernhostel.pl i skontaktuj się z nimi, aby zaplanować swoją wizytę w Wrocławiu. Nie pozostawaj w tyle i dołącz do społeczności Modern Hostel

Recenzje dla Modern Hostel (MoHo M)

Modern Hostel (MoHo M) - Wrocław
An Ki
5/5

Summa summarum fajne miejsce. Było ciepło i całkiem przyjemnie, wygodnie. Kłopoty z parkingiem jak zawsze w wielkim mieście, wokół trzeba polować na ulicy...

Modern Hostel (MoHo M) - Wrocław
Hubert Hubert
1/5

Pokój bardzo malutki. Zimno i to bardzo przez co kąpiel pod prysznicem była wyzwaniem , dodatkowo brak ręcznika z czym spotkałem się pierwszy raz. Oczywiście za dopłatą ręcznik był, ale płacąc 225 zł za dobę bo miałem pokój z prywatną łazienką to powinny być że dwa ręczniki standardowo ujęte w tej cenie. Kontakt z obsługą hostelu miałem tylko telefoniczny i SMS i było wszystko w porządku. Niestety nie było wielu kanałów w telewizji i jak pod wieczór wracałem z miasta nie było co obejrzeć. Na duży plus bardzo dobra lokalizacja.

Modern Hostel (MoHo M) - Wrocław
Martyna Martina
4/5

Na krótki wypad - 2-3 dni znośnie i nie ma za bardzo do czego się przyczepić, ale na dłużej pewnie by parę minusów się znalazło, chociażby wspólna kuchnia bez środków czystości (chyba, że ich po prostu nie znalazłam) 😉
Plus na pewno to lokalizacja (blisko do centrum, tuż obok Żabka i apteka), widok z okna (oczywiście jeśli ktoś lubi klimat kamieniczek :)) sympatyczna obsługa i skromny wystrój, jeżeli szukacie miejsca na tzw. przespanie się i prysznic, na krótki pobyt, to polecam

Modern Hostel (MoHo M) - Wrocław
Joanna Dudek (Illmer)
5/5

Świetne miejsce: stylowy wystrój, komfortowe pokoje, dobrze wyposażona kuchnia, super lokalizacja dla niezmotoryzowanych i tych z autem (parking darmowy, bez strefy parkingowej, aczkolwiek trzeba kilka kółek nakręcić, żeby znaleźć miejsce)
gorąco polecam

Modern Hostel (MoHo M) - Wrocław
Sylwia Dziur
3/5

Fajny pokój ale zdecydowanie na krótki wypad. Trochę ciasno ? bardzo wygodne łóżka. Ogrzewana podloga w części gdzie jest aneks kuchenny.
Minus za brak parkingu ( w ofercie był darmowy parking) musieliśmy parkować na poboczu zdecydowanie daleko od wynajmowanego pokoju (wybór oferty zdecydowanie był sugerowany dostepnoscia parkingu).
Większy minus za słabe zasłony w oknie, które nie zasłania całego okna ( pokój przy ulicy na parterze)

Modern Hostel (MoHo M) - Wrocław
Renata Włostowska
1/5

Nie polecam w żadnym wypadku tego miejsca. Zdjęcia nie zgodne z rzeczywistością. Brak firanek, same zasłony gdzie również były powyrywane z karniszy więc nie można było dobrze zasłonić okna wieczorem a pokój był na parterze. Szafa duża przewróciła się na dziecko dlatego że chciał otworzyć całe szczęście że nic mu się nie stało. Poszłam do Pani która nas przyjmowała powiedziałam o zaistniałej sytuacji przerażona zaczeła przepraszać i powiedziała że w tygodniu tu mieszkają budowlańce Ta szafa kołysała się cała jak się koloniej przechodziło przystawiłam stół żeby coś ja trzymało, bo bałam się koło niej spać ? w pokoju brak sztućcy, talerzy obsługa ma w kantorku co fakt dostaliśmy kod że jak będziemy chcieli możemy wejść i wziąść ale moim zdaniem jeżeli jest kuchnia to takie rzeczy powinny być udostępnione w kuchni a nie w kantorkach. W drzwiach wisiała uszczelka trzeba było trzasnąć drzwiami żeby zamknąć. Co do czystości mogło by być bardziej staranniej dopilnowane. Jedyny plus lokalizacja blisko do sklepów do rynku. Pokój jak by było bardziej zadbany był by super. Dlatego odradzam odpoczynek w tym miejscu ja na pewno drugi raz nawet za darmo bym nie skorzystała.

Modern Hostel (MoHo M) - Wrocław
Karolina Romulewicz
2/5

W pokoju bardzo chłodno, nie grzał kaloryfer mimo ustawienia na 5, w toalecie w ogóle brak kaloryfera czy rurek, w której było totalnie zimno. Brak przez dwa dni pobytu obsługi aby ten fakt zgłosić. Woda spod prysznica wylewająca się na całą podłogę w łazience. Jedna gwiazdka za czystość.

Modern Hostel (MoHo M) - Wrocław
Aleksander Niedziółka
3/5

Uważam, Modern Hostel MOHO M to miejsce, którego cena przekłada się na standard.
Z wyglądu jest bardzo ładny. Nowoczesność z połączeniem nuty starych kamiennic. Ładnie zrobione ściany, krzesła i ciekawe obrazy. Niestety mogę dać tylko trzy gwiazdki, z powodu funkcjonalności i czystości. Co do tego pierwszego ( dodam, że byłem w pokoju nr. 4), są zarzuty pokroju niebezpiecznej kuchenki, niewygodnych schodów i braku normalnego miejsca do spożycia posiłku. Co do czystości, to tu jest problem, ponieważ w korytarzu unosi się nieprzyjemny zapach, sztućce są z zaciekami a czasami rdzą. W pokoju były stare zużyte narzędzia elektroniczne np. Czajnik. Na górnym piętrze nie było odkurzone, a na oknach były wyraźne zacieki. Najgorszym z tego wszystkiego był grzyb, który był w łazience na całym dolnym silikonie. Zostaje jeszcze lokalizacja, do której nie mam żadnych zarzutów. Blisko do galerii, do starego miasta też nie wielki kawałek i dobre restauracje do okoła, na które hostel daje 5% zniżki.
Osobiście, jeżeli macie trochę więcej pieniędzy na nocleg, to nie przyoszcędzałbym i wziął coś lepszego, może nawet dalej, tylko wtedy warto wyposażyć się w bilety na tranwaje.

Go up