Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór - Wrocław

Adres: Jarnołtowska 68, 54-530 Wrocław, Polska.
Telefon: 713494802.
Strona internetowa: karczmarzym.pl.
Specjalności: Restauracja, Organizator imprez, Ogród, Pensjonat, Hotel, Lekarz medycyny hiperbarycznej, Kuchnia polska, Spa i centrum odnowy biologicznej, Sala weselna, Hotel wellness.
Inne ważne informacje: Zatrudnia uchodźców, Ogródek, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Dobre drinki, Kominek, Parking dostępny dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.
Opinie: Ta firma ma 179 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór

Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór to miejsce, które oferuje wiele usług i możliwości. Znajduje się ono przy Adres: Jarnołtowska 68, 54-530 Wrocław, Polska. Można je skontaktować poprzez Telefon: 713494802 lub odwiedzić ich Stronę internetową: karczmarzym.pl.

To miejsce jest znane z wielu Specjalności: Restauracja, Organizator imprez, Ogród, Pensjonat, Hotel, Lekarz medycyny hiperbarycznej, Kuchnia polska, Spa i centrum odnowy biologicznej, Sala weselna, Hotel wellness. Oferta Karczmy Rzym - Pensjonat Straszny Dwór to miejsce, które z pewnością zaimponuje każdemu.

Inne ważne informacje dotyczące tego miejsca to: Zatrudnia uchodźców, Ogródek, Obsługa zmotoryzowanych, Na wynos, Na miejscu, Dostawa, Dobre drinki, Kominek, Parking dostępny dla osób na wózkach, Alkohol, Alkohol wysokoprocentowy, Jedzenie późnym wieczorem, Kawa, Koktajle, Małe porcje, Piwo, Wino, Śniadanie, Obiad, Kolacja, Katering, Desery, Miejsca siedzące, Przytulne, Swobodna atmosfera, Dla całej rodziny, Grupy, Miejsce przyjazne dla osób transpłciowych, Przyjazne dla osób LGBTQ+, Możliwa rezerwacja, Karty kredytowe, Krzesełka do karmienia, Menu dla dzieci, Odpowiednie dla dzieci.

Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór ma 179 recenzji na Google My Business i średnia ocena tego miejsca wynosi 3.8/5.

Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór to miejsce, które oferuje szeroką gamę usług i możliwości. Znajduje się ono w dogodnej lokalizacji, oferuje różnorodne możliwości rozrywkowo-rekreacyjne, a także kuchnię polską i wiele innych przysmaków. Zalecamy więc odwiedzenie tej interesującej i przyjaznej placówki.

Aby uzyskać więcej informacji, zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej: karczmarzym.pl

Recenzje dla Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór

Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór - Wrocław
XC Dzadza
1/5

Nieprzyjazne rowerzystom! Zostaliśmy ordynarnie potraktowani przez kelnerkę z Ukrainy, która kazała nam wynosić się z rowerami. Postawiliśmy je w ogródku tak, że były praktycznie niewidoczne. Klientów w ogródku w ogóle nie było, tylko my sami. Przyszła druga kelnerka i oświadczyła, że szef nie lubi rowerów. Mimo, że jesteśmy stałymi klientami zostaliśmy wyproszeni. Pierwszy raz przyjechaliśmy tam rowerami, a nie samochodem i nawet nie zwróciliśmy uwagi, że wszędzie są zakazy trzymania rowerów. Jedliśmy tam kilka razy w miesiącu i polecaliśmy znajomym, ale po tym wydarzeniu już na pewno nie będziemy.

Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór - Wrocław
Javjaff
5/5

Karczma Rzym to miejsce o wyjątkowym uroku, charakteryzujące się przestronnymi pomieszczeniami i atmosferą starego dworu, co nadaje mu niepowtarzalny klimat; to także miejsce gdzie można dobrze zjeść 🙂 Byliśmy tam na rodzinnym obiadku już chyba piąty raz w przeciągu kilku lat.
Podczas wizyty moja żona i córka delektowały się wyśmienitymi sałatkami. Mój syn z przyjemnością zjadł pyszne stripsy z kurczaka podane z chrupiącymi frytkami. Osobiście wybrałem tradycyjnego schabowego z ziemniakami i surówkami.
Po posiłku wybraliśmy się na spacer w okolicach karczmy. Położenie lokalu to jego dodatkowy plus. To doskonała opcja dla tych, którzy chcą odpocząć od miejskiego zgiełku i delektować się spokojem oraz pięknem otaczającej natury.

Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór - Wrocław
Gotowanie dla Idiotów
2/5

Jedzenie jest PRZEPYSZNE ! A obsługa najmilsza na świecie! Ale nocleg to koszmar niestety, łóżka są małe, kołdry są małe i człowiek na parę ma jedną, nie ma szans by się pod tym zmieścić, poduszki są niezwykle niewygodne, radzę zabrać własną bo tu się śpi na worku z odrobiną waty. Jako miejsce na nocleg absolutnie ODRADZAM, jako miejsce by pysznie zjeść POLECAM !

Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór - Wrocław
Anna Ładniak
5/5

Polecam lokal jak najbardziej. Przyjęcie zostało zorganizowane na najwyższym poziomie. Obsługa idealna. Jedzenie przepyszne. Kontakt bez problemu. Miejsce parkingowe jak i dojazd również bez problemu.

Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór - Wrocław
Radosław Bartl
5/5

Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Wnętrze w środku bardzo ładnie urządzone i klimatyczne.
Polecam

Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór - Wrocław
Sla Bur
5/5

ładnie położony. nietypowe miejsce. dobrze zorganizowany. śniadanie bardzo dobre. pokoje wyremontowane. jedynie brakuje lodówki w pokoju. poza tym wszystko OK. obok dostepne dla gości inne obiekty. restauracja Rzym (150m) ogródek ze świetnym miejscem na organizacje imienim, urodzin z duzym trawnikiem do zabaw plenerowych. klimatyczne miejsce. jest miejsce zabaw dla dzieci. piękna przyroda wokół - stara ogromna wierzba przy wjeździe. ogromny dąb. akacje. architektura w stylu szachulcowym. bujna roślinność - pozwala odpocząć cisza i spokój

Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór - Wrocław
Dave S
1/5

Miejsce fajne ale trzeba jechać z kanapkami oraz kawą w termosie i własnymi filiżankami. Bo jaki jest sens pić kawę w ogrodzie z kartonowego kubeczka czy piwo z plastiku. Poziom nie na dzisiejsze standardy a ceny całkiem dzisiejsze.

Karczma Rzym - Pensjonat Straszny Dwór - Wrocław
Helga Mokra
1/5

Żeby się tam dostać teraz gdzie cała ulica rozkopana to jest dramat. Na miejscu klimat średni. Obsługa słaba, raczej szanująca swoją pracę. Jedzienie jak z baru mlecznego. Bez smaku i polotu. Nie, nie, nie!!!

Go up