Barokowy Zakątek - Świdnica

Adres: plac Pokoju 2, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 519807599.
Strona internetowa: kosciolpokoju.pl.
Specjalności: Noclegi.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 127 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja Barokowy Zakątek

Czy szukasz noclegów w Świdnicy Zalecamy Barokowy Zakątek, znajdujący się w samym sercu miasta, na placu Pokoju 2.

Barokowy Zakątek to idealne miejsce dla osób szukających spokoju i wygodnych warunków. Oferta noclegowa obejmuje przestronne i wygodne pokoje, wyposażone w wszystkie niezbędne udogodnienia. Goście mogą również skorzystać z bezpłatnego parkingu i bezbarierowego dostępu do budynku.

Lokalizacja Barokowego Zakątka umożliwia łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji turystycznych miasta. W pobliżu znajdują się m.in. gotycki Kościół Pokoju i historyczny rynk z ratuszem.

Na stronie internetowej Barokowego Zakątka kosciolpokoju.pl można zapoznać się z szczegółami oferty i dokonać rezerwacji.

Barokowy Zakątek cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami gości. Na Google My Business ma ona średnią ocenę 4.8/5, na podstawie 127 recenzji.

Jeśli szukasz wygodnych i dostępnych noclegów w Świdnicy, to Barokowy Zakątek jest wybornym wyborem. Skontaktuj się z nimi dzięki dostępnej linii telefonicznej lub poprzez oficjalną stronę internetową.

Recenzje dla Barokowy Zakątek

Barokowy Zakątek - Świdnica
magdalenq
5/5

Piękne, klimatyczne miejsce. Pokoje są pięknie urządzone oddając charakter miejsca. Śniadania pyszne. Bardzo miła obsługa. Duży parking. Zdecydowanie polecam!!

Barokowy Zakątek - Świdnica
Georg Noname
5/5

Niesamowite miejsce. Hotel zrobiony ze starej protestanckiej szkoły z 1700 któregoś roku. Super klimat, utrzymany w historycznym stylu, można przenieść w czasie. Śniadania skromne, ale smaczne. Dodatkowo jest to na terenie kompleksu Świątyni Pokoju. W otoczeniu stara dzwonnica i cmentarz. Niepowtarzalny klimat. Polecam na 100%

Barokowy Zakątek - Świdnica
Marcin Saferna
5/5

Hotel położony w bardzo klimatycznym miejscu. Idealny dla osób ceniących sobie ciszę, spokój. Przekraczając bramę wjazdową przenosimy się do zupełnie innej epoki 🙂 Wszystko było na TAK - pokoje, śniadanie, obsługa, wystój pomieszczeń, czystość. Nie pamiętam już, kiedy byłem tak bardzo zadowolony z pobytu gdziekolwiek. Jedno jest pewne...jeżeli jeszcze raz będę wybierał się do Świdnicy to zawsze będzie to pierwszy adres, pod którym będę szukał noclegu:)

Barokowy Zakątek - Świdnica
Jurek Janik
5/5

Genialne miejsce, piękny atmosferyczny hotel koło jednego z najpiękniejszych kościołów w Polsce. Cudowna atmosfera, przenosiny w czasie do ewangelickiej, niemieckiej Świdnicy. Koniecznie zamieszkaj. Obsługa, posiłki super

Barokowy Zakątek - Świdnica
Paulina Rojek
5/5

Bardzo ciche, urokliwe i czyste miejsce. Nie ma luksusów, ale jest dobra cena i smaczne śniadania.

Barokowy Zakątek - Świdnica
mamba ...
5/5

Przepiękne miejsce. Inna epoka . Cudnie. Jeszcze kamerdyner i byłoby jak w baroku. Obsługa biegle zna język niemiecki. Indywidualna obsługa podczas śniadania. Jestem zachwycona.

Barokowy Zakątek - Świdnica
Joanna Buzanowska
5/5

Hotel na terenie Kościoła Pokoju i otaczającego go starego cmentarza. Pięknie.! Bardzo czysto i komfortowo. Śniadania obfite i smaczne. Przemiła obsługa. W cenie noclegu zwiedzanie Kościoła. Byłam już trzeci raz i na pewno wrócę! ?

Barokowy Zakątek - Świdnica
Magdalena Andrunik
5/5

Piękne pokoje, miła obsługa, smaczne śniadanie. Hotel znajduje się bezpośrednio obok Kościoła Pokoju. W cenie pokoju jest zwiedzanie kościoła - na pewno warto, wnętrze robi wrażenie. W samym hotelu było czysto i spokojnie, pomimo odbywających się tam koncertów.

Go up