Dom Wycieczkowy i Camping nr 231 - Świdnica

Adres: Śląska 37, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 574643350.
Strona internetowa: osir.swidnica.pl.
Specjalności: Pole kempingowe, Hostel, Plac kempingowy, Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach, Odpowiednie dla dzieci, Można przyjść z psem.
Opinie: Ta firma ma 255 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.3/5.

Lokalizacja Dom Wycieczkowy i Camping nr 231

Szukasz idealnego miejsca na wypoczynek lub organizację imprezy integracyjnej Zapoznaj się bliżej z Domem Wycieczkowym i Campingiem nr 231, znajdującym się w Świdnicy przy adresie Śląska 37, 58-100 Świdnica, Polska..

Położenie Domu Wycieczkowego i Campingu nr 231 jest idealne zarówno dla osób podróżujących indywidualnie, jak i grup. Obiekt znajduje się w bliskim sąsiedztwie atrakcji turystycznych, takich jak kościół św. Stanisława i Wacława, czy ratusz w Świdnicy.

Dom Wycieczkowy i Camping nr 231 oferuje szeroki wybór usług i możliwości noclegowych:

  • Pole kempingowe
  • Hostel
  • Plac kempingowy
  • Zakwaterowanie z wyżywieniem we własnym zakresie

Obiekt jest przystosowany dla osób na wózkach - zapewnia dostępny parking i wejście dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo, jest on odpowiedni dla dzieci i przyjmuje gości z psami.

Dom Wycieczkowy i Camping nr 231 ma 255 recenzji na Google My Business, z średnią oceną 4.3/5. Większość gości podkreśla tu przyjazny personel, dobrą lokalizację i czystość miejsc.

Jeśli szukasz miejsca na organizację imprezy integracyjnej, wyjazdu szkolnego lub rodzinnego, Dom Wycieczkowy i Camping nr 231 to wyborny wybór. Zapewnia on dogodne warunki noclegowe, usługi gastronomiczne i wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zalecamy zapoznać się bliżej z ofertą Domu Wycieczkowego i Camping nr 231 poprzez odwiedzenie ich strony internetowej lub kontakt z nimi pod numerem telefonu 574643350. Polecamy skorzystać z tej unikalnej szansy i odwiedzić Dom Wycieczkowy i Camping nr 231 - upewniamy się, że nie będziecie rozczarowani

Recenzje dla Dom Wycieczkowy i Camping nr 231

Dom Wycieczkowy i Camping nr 231 - Świdnica
Paweł „Słonik”
2/5

Takie tu wszystko nijakie. Wszędzie daleko. Do centrum przeszło 30 minut marszu. Warto przemyśleć pobyt, bo dla młodzieży to pestka.

Dom Wycieczkowy i Camping nr 231 - Świdnica
Daniel Ł
5/5

Bardzo dobry stosunek cena/jakość.
Na campingu jest 15 wydzielonych parcel oraz pole namiotowe.
Toalety nie są może najnowsze, ale jest w nich czysto. No i pamiętajmy o cenie - w tej jest bardzo OK. Do tego jest miejsce na zrzut szarej wody i WC.
Małą niedogodnością, szczególnie na polu i dla osób w namiotach, może być nasyp kolejowy znajdujący się tuż nad polem, którym jeżdżą pociągi. Na szczęście w nocy raczej ich nie ma.
Dodatkowa atrakcją na którą warto zwrócić uwagę są sąsiadujące baseny odkryte- oddane po remoncie w tym roku, dla gości campingu z dodatkową zniżką.
Miejsce ma świetną lokalizację- spacerem dotrzemy w 15 minut na rynek. Do tego to dobra baza wypadowa na zwiedzanie okolicy- np. Zamek Książ - 20 minut, kompleks Włodarz 30 minut.

Dom Wycieczkowy i Camping nr 231 - Świdnica
sromotnykobziarz
5/5

Tanio (dwie osoby, namiot i auto to 50 zł, a naprzeciwko kempingu jest bezpłatny parking, więc można by jeszcze zaoszczędzić) i dobrze. Grill do robienia ogniska (typowego grilla się nie da - brak "szuflady" na węgiel, ale wysezonowanego drewna po jakiejś zagadkowej wycince jest full - brać i się częstować), gorąca woda (także w zewnętrznych zlewach), porzeczki, wiśnie i śliwki i miła obsługa. Prąd w łazienkach i na słupkach na polu. Jest kuchnia z czajnikiem, mikrofalą i chyba kuchenką. O kluczyk trzeba poprosić. Sanitariatom przydałby się lekki lifting. Przydałoby się też więcej stolików i ławeczek do biesiadowania, ale i tak jest fajnie.

Dom Wycieczkowy i Camping nr 231 - Świdnica
Milena
5/5

Cudowny kemping, bardzo blisko do centrum Świdnicy. Wspaniale panie w recepcji, które służą pomocą. Sanitariaty czyste i jest tam wszystko czego potrzeba. Jest też zaplecze kuchenne i miejsce na ognisko. Cena bardzo w porządku - 50 zł za dwie osoby, jeden namiot i samochód.
Brakuje tylko ławek ze stolikami do zjedzenia śniadania.

Dom Wycieczkowy i Camping nr 231 - Świdnica
Adam Pop
3/5

Nieduży camping położony między ruchliwą ulicą a nasypem kolejowym. Parę parceli oddzielonych rzywopłotem z podłączeniem do prądu. Jest również plac na rozbicie namiotu, zmywak do naczyń miejsce na grila i ognisko. Za płotem mega atrakcyjny kompleks basenowy na który dostaniecie zniżkę w recepcji campingu. Toalety i prysznice trzeba by wyremontowac ale gorąca woda i papier zawsze jest ?

Dom Wycieczkowy i Camping nr 231 - Świdnica
Kamila Lagoda
5/5

Świetny camping, super ceny. Byliśmy tu w środku tygodnia więc mogliśmy rozbić namiot w boksie dla camperow między drzewkami. Czyste sanitariaty z ciepłą wodą. Można zrobić ognisko i nawet gałęzie się na nie znajdą.

Dom Wycieczkowy i Camping nr 231 - Świdnica
Lara kramin
5/5

Bardzo dobra miejscówka na przenocowanie w tzw. "podróży". Miejsca campingowe oddzielone od siebie duża, dorodną zielenią. Bardzo czysto! w łazienkach również. Zadbana zieleń. Obok obiekt z basenami i innymi atrakcjami sportowymi. żałuję, że nie miałam stroju kąpielowego i rakiety tenisowej, to na pewno skorzystałaybym.

Dom Wycieczkowy i Camping nr 231 - Świdnica
Julia Zbyszyńska
5/5

Cena - tanio (cennik na stronie aktualny)
Toalety - zadbane, papier toaletowy i mydło jest, prysznice w cenie
Teren ładnie przygotowany (parcele) trawa skoszona.
Jeden mankament: można dostać zawału jak w nocy przejeżdża pociąg ? niemalże nam po głowie.
Ale za to blisko do centrum miasta. Świetna baza wypadowa do zwiedzania.

Go up