Hotel Daisy - Kraków

Adres: Morelowa 26A, 30-222 Kraków, Polska.
Telefon: 124252797.
Strona internetowa: hotel.jrp.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 557 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 2.9/5.

Lokalizacja Hotel Daisy

Hotel Daisy, mieści się przy Adres: Morelowa 26A, 30-222 Kraków, Polska. Jest to miejsce, które z pewnością warto rozważyć, jeśli szukasz niesamowitego pobytu w Krakowie.

Zarówno lokalizacja, jak i dostępność są doskonałymi aspektami tego hotelu. Znajduje się w idealnej odległości od wielu atrakcji turystycznych i punktów zainteresowania. Można tu dostać się bardzo łatwo, korzystając z komunikacji miejskiej lub samochodu.

Co do usług i komfortu, Hotel Daisy ma dużo do oferowania. Goście mogą skorzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu, aby zostać poinformowanym o wszystkim, co się dzieje w mieście, a także skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Jeśli chodzi o opinie, Hotel Daisy ma na koncie 557 recenzji na Google My Business, z średnią oceną 2.9/5. Wiele osób chwali je za czystość i przyjazną obsługę.

Jeśli szukasz miejsca do przebywania podczas swojego pobytu w Krakowie, to Hotel Daisy jest dobrym wyborem. Możesz z nimi skontaktować się, aby zarezerwować swoje pokój, wykorzystując numer telefonu 124252797 lub poprzez oficjalną stronę internetową: hotel.jrp.pl.

Zalecamy skontaktowanie się z Hotel Daisy i zobaczenie, co mogą im oferować. Polecamy ich usługi każdemu, kto planuje odwiedzić Kraków.

Recenzje dla Hotel Daisy

Hotel Daisy - Kraków
Bo Jan
1/5

Znalazłam hotel który mnie zainteresował i chciałam zrobić rezerwację telefoniczną. Pani która odebrała telefon powiedziała dosadnie ze NIE MA MOŻLIWOŚCI złożenia rezerwacji telefonicznie powtarzając że jest to możliwe tylko poprzez maila mimo iż mówiłam że nie posiadam maila i prosiłam o zapisanie rezerwacji przez telefon. Weszłam na stronę hotelu przez którą była opcja rezerwacji na 4 doby płacąc za jedną dobę z góry. Okazało się że muszę przełożyć pobyt ponieważ termin operacji mojego męża się zmienił. Ponownie dzwoniąc nie udało załatwić się nic telefonicznie więc skorzystałam znowu ze strony hotelowej tym razem pisząc wiadomość. Czekając na potwierdzenie zadzwoniłam czy termin został zmieniony pani z recepcji podała właściciela do telefonu. Przedstawiałam całą sytuację właścicielowi na co pan z arogancją stwierdził że nie otrzymał maila więc wytłumaczyłam, że wysłałam wiadomość ze strony hotelowej wspominając że nie mam maila. Pan stwierdził iż hotel NIE PRZYJMUJE wiadomości ze strony hotelowej a kaucja nie zostanie zwrócona. Szczerze powiedziawszy już nawet nie chodzi o stracone pieniądze ale o fakt jak zachował się RZEKOMY właściciel w stosunku do klienta. Życzę więcej pokory i zrozumienia, bo z takim podejściem nie zbuduje pan firmy. Nie polecam hotelu.

Hotel Daisy - Kraków
nia Kowalska
3/5

Bardzo się pogorszyło przez ostatnie 10 lat, kiedys było bardoz fjanei od tego czasu pokoje nie odnowione, basen płatny, obłsug ai sniadanie tez słabsze

Hotel Daisy - Kraków
Paweł Chwedura
1/5

UWAGA!!! OSZUŚCI!!! Sprawa od początku była ukierunkowana na oszustwo i zapewne zakończy się zgłoszeniem na Policję.
Wczoraj dokonałem rezerwacji w hotelu. Pani na recepcji która była wczoraj w pracy godzinach 22:35 poinformowała mnie, że Booking miał problem z przetworzeniem płatności i anulował rezerwację. Wziąłem więc pokój w innym obiekcie. Do pewności kliknąłem prośbę o bezkosztową anulację wczoraj po uzyskaniu tej informacji z obiektu i zadzwoniłem na obiekt aby Państwa hotel ją zatwierdził, odebrał sądząc po głosie jakiś starszy Pan i powiedział, że teraz nie może się zalogować na komputer i zrobi to ktoś jutro rano. Zostawiłem więc tak temat. Dzisiaj rano zamiast ktoś się tym zająć kierownik obciążył moją kartę kwota 309zł za pobyt. Dzwoniłem przed chwilą do hotelu wyjaśnić temat i uzyskałem informację, że zostałem słusznie obciążony gdyż nie pojawiłem się w hotelu…
Spróbuję sprawę wyjaśnić w poniedziałek rano z menadżerem ale sądząc po dotychczasowym poziomie obsługi nie uda mi się dojść do porozumienia więc sprawa trafi na Policję i do UOKiK.
Absolutnie odradzam komukolwiek!

Hotel Daisy - Kraków
Olek Kharczenko
5/5

Hotel nie jest poł oż ony w zbyt dobrym miejscu, gdy jechaliś my rodziną gałęzie porysowały nas o dach. Obsł uga jest dobra, pokojówka przy serwisie mó wię c, po polsku, angielsku. Pokoje mogą być 2-osobowe, a dla 3 osób pokój posiada toaletę, klimatyzację, łóżka, lustra i szafki nocne.

Hotel Daisy - Kraków
Michał „miki4x4”
2/5

Zdecydowanie odradzam. Trafiłem tu nie z własnego wyboru (odwołany lot). Już na wejściu smród stęchlizny odstrasza. Pokoje zaniedbane, mnóstwo usterek, grzyb w łazience. Korytarze i reszta w nielepszym stanie. Obiekt aż się prosi o kapitalny remont.

Hotel Daisy - Kraków
Artur Mateńko
1/5

Nie jestem raczej wymagającym klientem, ale nie poleciłbym tego hotelu nikomu. Poza w miarę dobrą lokalizacją na obrzeżach Krakowa, ale w bliskiej odległości na Wawel, hotel nie ma nic co oceniłbym pozytywnie. Wygląd hotelu z zewnątrz pozostawia wiele do życzenia, jest brzydki, zaniedbany i wymaga pilnego remontu. Pokoje są brzydkie, ciemne i urządzone w kiczowatym królewskim stylu (wiem o gustach się nie rozmawia, ale bez przesady). W pokoju usterka na usterce (poluzowane klamki, odpadające haczyki, klapa od toalety, cieknący prysznic na pol łazienki) oraz potwornie gorąco mimo 26 stopni na zewnątrz. Basen niby plus, ale jest zaniedbany, brudny i odstrasza. Nie wspomnę już o tym, że chyba pierwszy raz w moim życiu, pobrano mi opłatę za pożyczenie łyżeczki do herbaty, bo nie było na wyposażeniu! Śniadania za 40zł, a nie poleciłbym nawet jakby były za 5zł… Odradzam i dopóki nie zrobią kapitalnego remontu, to nie wróżę dobrej przyszłości.

Hotel Daisy - Kraków
Ł K
1/5

Hotel to dramat pokoje jak za króla świeczka ceny jak Ibis . Z braku laku przespałem się śniadanie koło 25-30 zł nie pamiętam ale parówki rodem za 12,50. Jajecznica jak cegła zapieczona w podgrzewaczu jedna Pani z ukrainy robi wszystko chleb średnio świeży sery szynki jakość 2/10 . Te zejścia zakręty do jadalni w przyziemia . Masarka nie polecam nikomu . Pierwszy i ostatni raz dramat

Hotel Daisy - Kraków
Beata Gazdowicz
1/5

Podzielam w 100 procentach opinie moich poprzedników. Hotel nie zasługuje na żadną z tych gwiazdek. Też odniosłam wrażenie że Ukraińcom mieszkającym w tym hotelu można więcej. Po godzinie 23 głośne rozmowy, krzyki i śmiechy bo impreza trwa w najlepsze. Nikt z obsługi nie przyszedł zwrócić im uwagę , że jest coś takiego jak cisza nocna. Wyposażenie pokoi rzeczywistoście jak z lat 70 czy 80 ubiegłego wieku. Łazienka podobnie, no może lata 90. Ściany tak cienkie, że słyszałam jak sąsiad rozpakowywał walizkę i korzystał z prysznica. Czas na remont tego obiektu! Jedynie dwóch panów z obsługi na plus za grzeczność.

Go up