Pokoje Kraków Tyniec - Kraków

Adres: Świętojańska 18, 30-398 Kraków, Polska.
Telefon: 535712286.

Specjalności: Hostel.

Opinie: Ta firma ma 27 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.9/5.

Lokalizacja Pokoje Kraków Tyniec

Czy szukasz idealnego miejsca do spania w Krakowie Pokoje Kraków Tyniec, położone przy adresie Świętojańska 18, 30-398 Kraków, Polska, jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy chcą odpocząć w ciepłym i przyjaznym otoczeniu.

Pokoje Kraków Tyniec to nie tylko zwykły hostel. Jest to miejsce, w którym znajdziesz komfort i czule przyjęcie. Firma ta specjalizuje się w oferowaniu noclegów zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami gości. Dlatego jeśli szukasz czegoś więcej niż typowego miejsca do spania, to Pokoje Kraków Tyniec są idealnym wyborem dla Ciebie.

Lokalizacja hostela jest również ogromnym atutem. Świętojańska 18 jest idealnym miejscem wyjścia do zwiedzania Krakowa. W niedalekiej odległości znajdziesz najważniejsze atrakcje turystyczne, takie jak Wawel, Stare Miasto i Sukiennice.

Informacje kontaktowe Pokoji Kraków Tyniec to: 535712286. Zapraszamy do skorzystania z tej możliwości i skontaktowania się z nami.

Firma posiada 27 recenzji na Google My Business, co świadczy o wysokiej jakości usług i przyjaznym usposobieniu personelu. Średnia ocena wynosi 4.9/5, co świadczy o wysokiej jakości usług i satysfakcji klientów.

W związku z tym, jeśli szukasz miejsca do spania w Krakowie, które oferuje komfort, przyjazne otoczenie i wygodę, to Pokoje Kraków Tyniec są idealnym wyborem dla Ciebie. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i zarezerwowania miejsca w tym ciepłym i przyjaznym miejscu. Nie pozostawiasz tego miejsca bez wrażenia

Recenzje dla Pokoje Kraków Tyniec

Pokoje Kraków Tyniec - Kraków
Świat Mikrocementu
5/5

Świetne miejsce, parking, wi-fi, w pokojach pachnie świeżoscią, bede tu czesto ? Polecam to miejsce ?

Pokoje Kraków Tyniec - Kraków
Mirosław Kaczmarek
5/5

Świetne miejsce na nocleg. Pieski, kotki i cisza

Pokoje Kraków Tyniec - Kraków
Ola
5/5

Przylecieliśmy późno w nocy i szukaliśmy opcji noclegu przed wyjazdem. Dobra opcja dojazdu autem, budynek jest poza miastem, parking, duży pokój i komfortowy, łazienka i kuchnia jedne na 4 pokoje, ale super wyposażone: pralka, żelazko, zmywarka, indukcja, duża lodówka, świeżo wyremontowane wszystko i kawa-herbata gratis? Polecam

Pokoje Kraków Tyniec - Kraków
Michał Kastel
5/5

Przepiękne miejsce, bardzo mi się podobał pobyt, można czuć się jak w domu, Bardzo Dziękuję i Polecam ?

Pokoje Kraków Tyniec - Kraków
Sttef Sttef
5/5

Miła i sympatyczna obsługa, ceny ok

Pokoje Kraków Tyniec - Kraków
Józef Trybunia
5/5

Idealne miejsce na bazę do zwiedzania Krakowa i okolic. Blisko lotniska. Duży parking. Grill.

Pokoje Kraków Tyniec - Kraków
Sławomir Prochownik
5/5

Czysto, bardzo mili właściciele. Pomocni bardzo. Dobrze wyposażona kuchnia. Napewno wróce. Kawa na wyposażeniu dużym plusem.

Pokoje Kraków Tyniec - Kraków
Janina Strzemecka
5/5

Bardzo czyste pokoje, przestronne. Wlasciciele pomocni i mili. Blisko lasu gdzie można wyjść na spacer.

Go up