Hotel Junior - Kraków

Adres: Skotnicka 272, 30-394 Kraków, Polska.
Telefon: 122624219.
Strona internetowa: junior.krakow.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 734 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.2/5.

Lokalizacja Hotel Junior

Hotel Junior znajduje się w Krakowie, przy Adres: Skotnicka 272, 30-394 Kraków, Polska. Można je kontaktować pod numerem Telefon: 122624219. Ich strona internetowa to junior.krakow.pl.

To hotel jest znany z Specjalności: Hotel. Dzięki temu może zaoferować swoim gościom wygodę i komfort podczas pobytu w Krakowie. Hotel Junior to idealne miejsce dla osób, które szukają miejsca do odpoczynku w bliskim sąsiedztwie centrum miasta.

Na stronie Google My Business Hotel Junior ma 734 Opinie, a Średnia opinia wynosi 4.2/5. Oceny świadczą o wysokiej jakości usług oferowanych przez to miejsce.

Hotel Junior posiada wiele cech, które czynią go godnym wyboru. Położenie jest jedną z głównych zalet tego miejsca. Jest ono strategicznie umiejscowione i pozwala szybko dotrzeć do najważniejszych atrakcji Krakowa. Dodatkowo, Hotel Junior oferuje wygodne pokoje i wiele usług dodatkowych, aby zapewnić komfortowy pobyt swoim gościom.

Jeśli szukasz miejsca do spania w Krakowie, to Hotel Junior jest idealnym wyborem. Zapewnia on wygodę i komfort w idealnym położeniu. Ponadto, dobre opinie świadczą o jakości usług oferowanych przez ten hotel.

Nasza rekomendacja polega na odwiedzeniu strony internetowej Hotel Junior, aby zapoznać się bliżej z ofertą i usługami tego miejsca. Polecamy skorzystać z możliwości zarezerwowania pokoju online i przygotować się do wygodnego i przyjemnego pobytu w Krakowie.

Recenzje dla Hotel Junior

Hotel Junior - Kraków
Remigiusz Komolka
3/5

Daje tyle gwiazdek ile ma hotel

1 obsługa , bez zarzutów . W pokoju było zimno więc dostaliśmy grzejnik . Rozumiem oszczędności ale chyba jednak październik to już czas na ogrzewanie
2 co do samego pokoju to nie można mieć zbyt wielu zastrzeżeń . Jak na jedną noc mieliśmy wszystko co potrzeba

3 Jedzenie , głodny nie wyjedziesz ale też raczej z produktów niższej jakości no i też zimno na dole

4 lokalizacja najlepsza z.mozliwych tzn w Krakowie ale prawie że poza miastem

Hotel Junior - Kraków
Dorota Kowalska
2/5

Jedzenie nie było najlepsze
Pokoje ładne i czyste, łóżka również bardzo wygodne
Okolica bardzo ładna

Hotel Junior - Kraków
Marek Jarosiński
5/5

Pokoje czyste i eleganckie. Obsługa przyjemna i kulturalna. Śniadanie OK.

Hotel Junior - Kraków
Paula Miler
5/5

Czysto, pięknie a obsługa wspaniała. Organizowaliśmy wesele na terenie hotelu plus korzystaliśmy z około 20 pokoi dla przyjezdnych i jesteśmy zachwyceni. Polecamy na imprezy okolicznościowe jak i nocleg. Dziękujemy również kelnerom którzy podczas wesele byli niesamowici, co chwile upewniali się czy wszystko w porządku i dbali o każdy szczegół! Każdy zauważył ich profesjonalne podejście.

Hotel Junior - Kraków
Maciej Kutt
1/5

Pokoje tragedia,nawet butelki wody,trzy łóżka jak w pracowniczym,pleśń w brodziku i włosy,odchodzącą tapeta,przerywające wi fi,brak dojścia do kontaku

Hotel Junior - Kraków
Adrian Koziara
3/5

Tak sobie, szału nie ma ale źle też nie jest. Serwis sprzątający świetny. Śniadanie średnie, niska jakość produktów. Pokoje i łazienki są małe i czas odcisnął już na nich swój ślad. Raczej drugi raz nie skorzystam.

Hotel Junior - Kraków
Joanna Suliga
2/5

Pokoje bardzo ładne i czyste, natomiast śniadanie porażka. Wszystko zimne i nie smaczne. Śniadania z cateringu. Nie polecam.

Hotel Junior - Kraków
Wioletta Pachlowska
5/5

12.08.2023 moja córka miała przyjęcie weselne, było cudownie. Pani menadżer profesjonalna i bardzo pomocna, jedzenie pyszne, kelnerzy na medal, dekoracja sali przepiękna, dziękuję bardzo całej obsłudze i wszystkim pracownikom. Polecam

Go up