Hotel Kolonia - Świdnica

Adres: Stanisława Wokulskiego 4A, 58-100 Świdnica, Polska.
Telefon: 791473904.
Strona internetowa: sleepingbook.pl.
Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 572 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Hotel Kolonia

Hotel Kolonia znajduje się w Świdnicy przy Adresie: Stanisława Wokulskiego 4A, 58-100 Świdnica, Polska. Jest to miejsce, które z pewnością zwróci na siebie ваше uwagę. Zapewnia ono wygodne i niezapomniane przeжиcia dla każdego, kto tu przyjedzie.

Hotel Kolonia specjalizuje się w oferowaniu usług hotelarskich, co czyni go idealnym miejscem dla każdego, kto poszukuje miejsca do spania i odpoczynku. Jeśli szukasz miejsca, które oferuje wygodę i profesjonalną obsługę, to Hotel Kolonia jest idealnym wyborem.

Jeśli szukasz kontaktu z Hotel Kolonia, możesz to zrobić poprzez podany numer telefonu 791473904 lub poprzez wizytę na ich stronie internetowej: sleepingbook.pl. Na stronie internetowej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat ich usług i ofert.

Hotel Kolonia ma bardzo dobre opinie wśród swoich gości. Ta firma ma 572 recenzji na Google My Business, a średnia opinia wynosi 3.8/5. To świadczy o tym, że Hotel Kolonia oferuje wysoką jakość usług i zadowala swoich gości.

Jednym z wielu atutów Hotel Kolonia jest jego położenie. Usytuowany jest w idealnym miejscu, które pozwala łatwo dostać się do innych części miasta. Dzięki temu możesz odwiedzać różne atrakcje turystyczne i jednocześnie cieszyć się wygodą i wygodą, którą oferuje Hotel Kolonia.

W związku z powyższym, jeśli szukasz miejsca do spania i odpoczynku w Świdnicy, zalecamy kontakt z Hotel Kolonia. Ich profesjonalna obsługa, wygodne pokoje i idealne położenie czynią je idealnym miejscem dla każdego, kto poszukuje miejsca do spania i odpoczynku w Świdnicy. Nie wahaj się, odwiedź ich stronę internetową i skontaktuj się z nimi dzięki dostarczonym kontaktom. Twoja satysfakcja jest im najważniejsza.

Recenzje dla Hotel Kolonia

Hotel Kolonia - Świdnica
Shezoows e
5/5

Pokoje czyste oraz cena bardzo dobra, Pani z recepcji zawsze uśmiechnięta jak przechodziliśmy z rodziną, Obsługa pomocna. Niedaleko sklepy tak, że lokalizacja dobra. polecam

Hotel Kolonia - Świdnica
klaudeczka klaudia
1/5

jestem bardzo zawiedziona jakością noclegu w tym obiekcie. Niestety, pomimo mojej wcześniejszej rezerwacji, nie otrzymałam przydzielonego mi pokoju. To nie tylko nieprofesjonalne, ale także sprawia wrażenie oszustwa ze strony właściciela. Warunki były poniżej oczekiwań, co tylko dodatkowo pogorszyło moje wrażenia. Szczerze nie polecam tego miejsca żadnej podróżującej osobie.

Hotel Kolonia - Świdnica
Sylwia Wietecha
5/5

Bardzo dobry dojazd ,przyjemna atmosfera,cisza i spokój. Obsługa na poziomie ,wyżywienie bardzo dobre,ceny przystępne . Polecam

Hotel Kolonia - Świdnica
Maja Kopka
5/5

Obsługa całego miejsca bardzo miła, miejsce zadbane i czyste. Bardzo chętnie wrócę tu z powrotem. Cena adekwatna do warunków.

Hotel Kolonia - Świdnica
Natalia Koszytkowska
5/5

Obsługa bardzo sympatyczna, pokoje bardzo zadbane! Z czystym sumieniem polecam każdemu!

Hotel Kolonia - Świdnica
Joanna Gośniowska-Budzisz
1/5

Te pozytywne opinie są opłacone. To nie jest możliwe, żeby komuś podobał się pobyt w tym miejscu, chyba że sam mieszka w stodole. Pokoje owszem czyste, ale dziurawe prześcieradła. Pani na recepcji niesympatyczna, niekomunikatywa, w niedzielę spóźniła sie godzinę do pracy i wchodząc, widząc nas czekających udawała, że nas nie ma. Nieszczęśliwa bardzo. Śniadania ubogie i nie dokładają jak skończy się jedzenie, po prostu jak przyjdziesz za późno to nie zjesz. Do wody w Jacuzzi bałabym sie wejść bo nie chlorowana, a w nocy przylaziło tam pół miasta się kąpać. Niby znajomi szefa. Pech chciał, że mieliśmy akurat wyjście na taras, więc musieliśmy tolerować hałasy. Już nie wspomnę o tym, że nie otrzymaliśmy paragonu, żadnego potwierdzenia, nic, chociaż się upominaliśmy. W toalecie nie ma światła nad lustrem. To szczegół, ale uprzykrzał. Ogólnie rzecz biorąc dramat i nie polecam.

Hotel Kolonia - Świdnica
Gabrysia Kiszner
5/5

Bardzo polecam ten hotel, obsługa bardzo miła i kulturalna! Czysto w pokojach 🙂

Hotel Kolonia - Świdnica
Weronika Jachimczyk
5/5

Obsługa bardzo miła. Lokalizacja też dobra. Pokoje w bardzo dobrym stanie

Go up