SleepWell Apartments - Legnica

Adres: Bankowa 1, 59-220 Legnica, Polska.
Telefon: 757510259.
Strona internetowa: sleepwell24.pl.
Specjalności: Hotel, Apartament wakacyjny.

Opinie: Ta firma ma 115 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja SleepWell Apartments

SleepWell Apartments znajduje się w centrum Legnicy, przy Adres: Bankowa 1. Jest to miejsce, które łączy w sobie wygodę hotelu z niezależnością apartamentu wakacyjnego. Można tu skorzystać z pełnego zakresu usług hotelowych, takich jak czyste i wygodne pokoje, recepcja 24h oraz parking strzeżony.

SleepWell Apartments oferuje również duży apartament wakacyjny, który jest idealny dla osób podróżujących w grupie lub rodzinach. Każdy apartament jest dobrze urządzony i wyposażony w kuchnię, łazienkę oraz przestronne miejsce do spania.

Strona internetowa sleepwell24.pl oferuje łatwą rezerwację oraz wiele informacji na temat lokalizacji i usług dostępnych w SleepWell Apartments. Można tu również znaleźć opinię innych gości, które pomogą w podjęciu decyzji. Firma ma 115 recenzji na Google My Business, a średnia ocena wynosi 3.8/5.

Lokalizacja SleepWell Apartments jest idealna dla osób, które chciałby zostać w centrum miasta i mieć łatwy dostęp do wszystkich miejsc interesujących. W pobliżu znajdują się różne restauracje, sklepy oraz inne interesujące miejsca.

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł komfortowo i będziesz mógł korzystać z usług hotelowych, to SleepWell Apartments jest idealnym wyborem. Zalecamy skorzystanie z oferty i zarezerwowanie apartamentu na stronie sleepwell24.pl. Zapewniamy, że nie zawiedziemy was

Recenzje dla SleepWell Apartments

SleepWell Apartments - Legnica
Michał Małecki
1/5

Na Booking pokoje wyglądały na czyste i zadbane, ale zdjęcia to jedno, a rzeczywistość drugie. Po wejściu do pokoju zastałem delikatnie mówiąc bałagan. Wszędzie brud, kurz, pajęczyny. Po otwarciu lodówki śmierdziała sama stęchlizna. Pod prysznicem grzyb i jeden wielki smród. Nigdy więcej. Nie polecam

SleepWell Apartments - Legnica
Luki W
2/5

Spędziłem w tym hotelu jedną noc i więcej tam nie wrócę. Brudno, nieprzyjemny zapach, niewygodne łóżka i brak kontaktu z obsługą poprzez stronę booking gdzie dokonałem rezerwacji. Cena nie adekwatna do standardu.

SleepWell Apartments - Legnica
Dariusz Wrobel
1/5

Miałem wątpliwą przyjemność skosztować tych rozkoszy w obu, raz 1 jedna noc potem 8 już 6 nocy. O ile w jedynce w łazience można się wytrzeć ręcznikiem, to w 8 zapomnij. W 8 łazienka dla krasnali. Pół metra w lewo i tyle samo w prawo. Serwis przez 6 dób hotelowych jeden raz posprzątał mi poddasze zwane pokojem na moje polecenie i tyle samo razy też na moje polecenie zmienił pościel.

SleepWell Apartments - Legnica
Lidia Lurka
1/5

OKROPNE WARUNKI, NIE POLECAM Niestety zarezerwowany apartament okazał się posiadać gąbkę (dosłownie), zamiast materaca, drugi materac był bardzo brudny, w lokalu nie działało światło, były odstające ze ścian stwarzające zagrożenie gniazdka(i to nie licząc ogólnego brudu). Ogólnie lokal nie spełniał warunków sanitarnych. Z zarezerwowanych i opłaconych dwóch dni spędziłam tam 30 minut. Od obsługi dostałam informacje ze niestety lokal nie zgadza się na zwrot pieniędzy (mimo ze to nie moja wina ze oszukują ludzi i nie mają na tyle honoru żeby chociaż zwrócić pieniądze). Została mi zaproponowana 1/7 sumy którą zapłaciłam, mimo ze tez tego samego dnia musiałam zapłacić sobie sama za lokal zastępczy bo owego mi nie zaproponowano ani nie zaproponowano mi zwrotu środków za niego. Wiec zapłaciłam podwójnie, musiałam tracić czas zamiast spędzać go na wypoczynku czy na sprawach które miałam do załatwienia w tym mieście. Sprawa niestety będzie zgłoszona wyżej, booking nie stoi ponad prawem, postaram się pieniądze odzyskać.

SleepWell Apartments - Legnica
MkGeneral Em
4/5

Faktycznie śpi się dobrze, natomiast sam pokój czy też 'apartament' wymaga odświeżenia (np. niedomykające się drzwi w toalecie). Czystość na szkolne 4.

SleepWell Apartments - Legnica
Weronika
1/5

Nie polecam, zastaliśmy nie posprzątany apartament (brudna, zużyta pościel, poszarpane i brudne ręczniki, śmieci w koszu, brudne szklanki), dopiero po interwencji telefonicznej (wiszenia kilkanaście minut na linii), godzinę od zameldowania, pojawiła się Pani sprzątająca, która powiedziała, że pokój jest nie posprzątany, ponieważ nie dostała informacji od szefa, aby apartament był wynajęty w tym dniu. Pani posprzątała pokój, natomiast niesmak pozostał.

SleepWell Apartments - Legnica
S S
3/5

Grzanie się włóczą rano, od wieczora marzniesz, rano wstajesz zimnica . Nie polecam.

SleepWell Apartments - Legnica
Gosia Gabs
5/5

Bardzo blisko centrum. Cicha okolica. Duży pokój. Bardzo czysto. Możliwość przechowania rowerów. Dość mała łazienka. Żeby wejść do klatki i pokoju wystarczy wbić kod, co jest rewelacyjnym rozwiązaniem i dużym ułatwieniem, gdyż nie trzeba czekać na przekazanie kluczy przez wynajmującego. Polecam

Go up