6 piętro - Wrocław

Adres: Legnicka 59c, 54-203 Wrocław, Polska.
Telefon: 691521851.

Specjalności: Noclegi pod dachem.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja 6 piętro

Cześć Szukasz informacji na temat 6 piętro znajdującego się w Adres: Legnicka 59c, 54-203 Wrocław, Polska Już teraz zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą

Nasza lokalizacja jest idealna dla tych, którzy poszukują miejsca cichego i spokojnego, ale jednocześnie dobrze skomunikowanego z centrum miasta. 6 piętro znajduje się w niedalekiej odległości od wielu interesujących miejsc i atrakcji turystycznych Wrocławia.

Nasza najważniejszą ofertą to Specjalności: Noclegi pod dachem. Jesteśmy przekonani, że znaleziesz u nas wygodne i bezpieczne miejsce na spoczynek. Dbamy o każdy detal, aby twoje przejazdy były dla Ciebie przyjemne i wygodne.

Jeśli szukasz dodatkowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem Telefon: 691521851. Na razie nie posiadamy własnej strony internetowej, ale planujemy ją uruchomić w najbliższym czasie.

Na temat naszej firmy nie ma jeszcze recenzji na Google My Business. Jesteśmy nowi na rynku, ale dajemy Ci pewność, że twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem.

Na podstawie naszych usług i lokalizacji, zalecamy skontaktowanie się z nami, jeśli szukasz miejsca do spania podczas swojego pobytu w Wrocławiu. Dbamy o każdego naszego gościa i staramy się zapewnić im wygodę i satysfakcję.

Zachęcamy Cię do skontaktowania się z nami i zaplanowania swojego pobytu w 6 piętrze. Jesteśmy tu, aby zapewnić Ci wygodne i przyjemne przejazdy

Go up