GAIA STUDIO - Wrocław

Adres: Kwiska 158A, 54-210 Wrocław, Polska.
Telefon: 606673529.

Specjalności: Noclegi pod dachem.

Opinie: Ta firma ma 11 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.4/5.

Lokalizacja GAIA STUDIO

Gaia Studio jest doskonałym miejscem dla osób, które szukają wyjątkowego spania pod dachem. Znajduje się ono w idealnej lokalizacji, w Wrocławiu na adresie Kwiska 158A, co czyni je łatwo dostępnym dla gości z całego miasta.

Zapraszamy tutaj na noclegi pod dachem, które zapewnią Ci wyjątkowe przeżycie. W naszym studio oferujemy wygodne miejsca do spania oraz wspólne przestrzenie, w których będziesz mógł się sentować i relaksując.

Aby skontaktować się z nami, zapraszamy do skorzystania z naszego numeru telefonu 606 673 529 lub do odwiedzenia naszej strony internetowej. Na naszej stronie znajdziesz więcej informacji na temat naszych usług oraz możliwości rezerwacji.

Na Google My Business możesz przeczytać 11 recenzji dotyczących naszej działalności. Średnia ocena wynosi 4.4/5, co świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez nas. Zdecydowana większość naszych gości opuszcza nasze studio z satysfakcją i chęcią przyjścia ponownie.

Gaia Studio to miejsce, w którym czujesz się jak w domu. Dbamy o każdego gościa i staramy się zapewnić im wyjątkowy doświadczenie. Dzięki naszym wyjątkowym przestrzeniom i wygodnym miejscom do spania, twoje przejazdy do Wrocławia będą jeszcze bardziej przyjemne. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami dziś, aby zaplanować swoją wizytę w naszym studio.

Recenzje dla GAIA STUDIO

GAIA STUDIO - Wrocław
Art Barlog
5/5

Schludne, ciche i dobrze zorganizowane miejsce do noclegu. Na miejscu jest wszystko co najpotrzebniejsze. Właściciele widać że dbają gospodarstwo i dają zupełnie wolną rękę wypoczywającym. Blisko sklepy i komunikacja miejska, do tego stosunkowo niska cena. Bardzo prawdopodobne że za rok tam wrócimy ?

GAIA STUDIO - Wrocław
Katarzyna Z
5/5

Cicha i spokojna okolica, do centrum kilka minut samochodem. Apartament bardzo dobrze wyposażony, czysty i nowocześnie urządzony. Cena przystępna. Przemiła właścicielka, kontakt bezproblemowy.

GAIA STUDIO - Wrocław
macala80
5/5

Apartament przytulny i czysty .Świetna lokalizacja. Cisz spokój. Blisko komunikacja miejska. W okolicy Biedronka i inne sklepy.

GAIA STUDIO - Wrocław
Mateusz Świerblewski
5/5

Polecam nocleg dla rodziny 2 +2. Spokojna okolica, wygodne mieszkanie, bardzo mili gospodarze.

GAIA STUDIO - Wrocław
Darek
4/5

Trochę do życzenia by się miało za te pieniądze

GAIA STUDIO - Wrocław
Konrad Chojnacki
5/5

Super miejsce polecam każdemu.

GAIA STUDIO - Wrocław
hahahaahah hahahahah
1/5

GAIA STUDIO - Wrocław
Patrick Hellebust
4/5

Go up