K3Mhome - Wrocław

Adres: Na Ostatnim Groszu 100, 54-207 Wrocław, Polska.
Telefon: 534504503.
Strona internetowa: k3mhome.pl.
Specjalności: Hostel.

Opinie: Ta firma ma 28 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.8/5.

Lokalizacja K3Mhome

K3Mhome to znany i ceniony hostel, zlokalizowany w centrum Wrocławia na adresie: Na Ostatnim Groszu 100, 54-207 Wrocław, Polska.

Można je kontaktować bezpośrednio pod numerem telefonu: 534504503 lub przeglądać ich stronę internetową: k3mhome.pl.

Hostel K3Mhome specjalizuje się w oferowaniu noclegów i usług turystycznych. Średnia opinia na ich temat to bardzo wysoka ocena 4.8/5, oparta na 28 opiniach na Google My Business.

Charakterystyczne cechy K3Mhome to:

  • Lokalizacja w centrum miasta, dzięki czemu można dojść do najciekawszych atrakcji turystycznych pieszo.
  • Czyste i wygodne pokoje, wyposażone w niezbędne do komfortowego pobytu sprzęty.
  • Przyjazny i pomocny personel, gotowy do zaspokojenia każdego prośby gości.
  • Dogodne ceny, które sprawiają, że nocleg w K3Mhome jest dostępny dla każdego.

Zalecamy skorzystanie z oferty K3Mhome, jeśli szukasz przytulnego i profesjonalnie zarządzanego hostela w Wrocławiu. Zapewniamy, że nie będziesz zawiedziony.

Aby uzyskać więcej informacji i zaplanować swoją wizytę, odwiedź oficjalną stronę internetową hostela: k3mhome.pl.

Recenzje dla K3Mhome

K3Mhome - Wrocław
Julia Julia
5/5

Polecam z całego serca! Na miejscu bardzo czysto, ogólnodostępne pomieszczenia bogato wyposażone. Spokojna okolica. Bardzo dobry kontakt z właścicielami. W mieszkaniu dużo przydatnych informacji, transport publiczny, mapa miasta, ulotki z pobliskich lokali gastronomicznych. Jak będę miała okazję być we Wrocławiu to na pewno wybiorę k3mHome 🙂

K3Mhome - Wrocław
Andrzej Świtała
5/5

Wspaniałe miejsce! Czułem się jak w typowym domu w bloku. Świetnie zaprojektowane, czyste i zadbane. Samo wejście jest bardzo dobre - sejfik, kod wysłany SMSem, a w środku klucze. Bez ingerencji właścicieli i bez obaw, że w wyniku wydłużonego czasu podróży nie zostaniemy przyjęci.

KUCHNIA. Jest lodówka, są sztućce, są talerze i garnki. Na minus brak typowo studenckiej mikrofali, który nadrabiany jest kuchenką gazową dzięki czemu bez problemu można sobie poradzić. Kuchnia jak w domu - znajdziemy płatki, kawę, a nawet zapasową wodę gdyby brakło jej w kranie (np. awaria).

POKÓJ. Przytulny i dobrze zagospodarowany. Bez zbędnych rzeczy zajmujących miejsce. Taki, aby wpaść i wypaść, ewentualnie posiedzieć w ciszy. To, co dzieje się na zewnątrz pokoju jest bardzo mało słyszalne. Duży plus. Wygodne łóżka.

ŁAZIENKA. Dla mnie rzecz dość istotna, a tu nie zawiodłem się wcale. Jest prysznic, jest umywalka, jest pralka. Właściciele dali kilka innych rzeczy jak np. suszarka do włosów. W takich drobnostkach widać dbałość o jakość pobytu i zadowolenie klienta.

Zdecydowanie na 5. W bloku jest winda. Trochę straszna, ale tylko pierwszy raz, później sama frajda nią jeździć, choć to tylko jest drugie piętro 😉

K3Mhome - Wrocław
Lidia Piekarska
5/5

Świetni właściciele. Kamila i Michał stanęli na wysokości zadania, żeby zapewnić komfort przyjeżdżającym - dostałam wszelkie potrzebne wskazówki! Warunki na miejscu także były zgodne z oczekiwaniami.

K3Mhome - Wrocław
Magdalena Wilk
5/5

Bardzo czysto schludnie,pełna swoboda i niezależność , komunikacja bardzo dobra, super kontakt z właścicielami wszystko objaśnione bardzo pomocne przy zwiedzaniu rady i wskazówki. Dziękuję za miły pobyt

K3Mhome - Wrocław
Beata Hawran
5/5

Polecam 🙂 nie ma telewizora ale za to jest internet i bardzo czysto. Są potrzebne sprzęty w kuchni, łazience dla zapominalskich i ręczniki.

K3Mhome - Wrocław
Robert Szyszkowski
1/5

Lokal na 2 - gim piętrze starego bloku rodem z PRL. Winda nie działała od drugiego dnia pobytu. Obskorna klatka schodowa. Stanowczo zbyt drogo. Lokalizacja kiepska.

K3Mhome - Wrocław
Marek Gluziński
5/5

Czysto, ogólnodostępna kuchnia w pełni wyposażona, blisko i co najważniejsze CICHO. Polecam za tą cenę nie ma nic lepszego.

K3Mhome - Wrocław
Łukasz Olczak
5/5

Jestem zadowolony ze swojego pobytu w K3Mhome, polecam na przyszłość 🙂
Czystość, dobra lokalizacja, życzliwość, chęć pomocy i dobrego ugoszczenia ze strony właścicieli, świetny kontakt, konkretni ludzie, dobre wyposażenie mieszkania.

Go up