Rezydencja Parkowa. Hotel. Bigałowska O. - Wrocław

Adres: Arctowskiego 32, 53-211 Wrocław, Polska.
Telefon: 713631333.

Specjalności: Noclegi ze śniadaniem, Pensjonat.

Opinie: Ta firma ma 147 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.8/5.

Lokalizacja Rezydencja Parkowa. Hotel. Bigałowska O.

Rezydencja Parkowa. Hotel. Bigałowska O.

Adres: Arctowskiego 32, 53-211 Wrocław, Polska.

Telefon: 713631333.

Specjalności: Noclegi ze śniadaniem, Pensjonat.

Opinie: Ta firma ma 147 recenzji na Google My Business.

Średnia opinia: 3.8/5.

Rezydencja Parkowa to urokliwy hotel położony w malowniczym miejscu przy ulicy Arctowskiego 32, we Wrocławiu. Znany z wysokiej jakości noclegów ze śniadaniem oraz jako pensjonat, miejsce to przyciąga zarówno turystów, jak i podróżujących służbowo.

Jego dogodna lokalizacja sprawia, że jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spokoju i relaksu, a jednocześnie mających łatwy dostęp do atrakcji turystycznych Wrocławia. Rezydencja Parkowa oferuje komfortowe pokoje, przytulną atmosferę oraz profesjonalną obsługę, co sprawia, że goście czują się tu jak w domu.

Zarówno opinie na Google My Business, jak i średnia ocena 3.8/5 świadczą o wysokiej jakości świadczonych usług oraz zadowoleniu klientów. Goście chwalą miłą obsługę, wygodne pokoje oraz smaczne śniadania.

Dla osób poszukujących spokojnego miejsca na nocleg wraz z wyśmienitym śniadaniem, Rezydencja Parkowa jest doskonałym wyborem. Ponadto, jako pensjonat, oferuje on dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że pobyt jest jeszcze bardziej komfortowy.

Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz wypocząć w przyjaznej atmosferze i cieszyć się pięknem Wrocławia, Rezydencja Parkowa jest idealnym wyborem. Zachęcamy do skorzystania z ich usług poprzez kontakt z nimi za pośrednictwem ich strony internetowej. Nie zwlekaj, zarezerwuj swój pobyt już teraz

Recenzje dla Rezydencja Parkowa. Hotel. Bigałowska O.

Rezydencja Parkowa. Hotel. Bigałowska O. - Wrocław
Weronika
1/5

Wynajęliśmy pokój w obiekcie dla 3 osób, dwóch dorosłych i dziecka 1,5 miesiąca. Dostaliśmy najgorszy pokój, grzyb na suficie w łazience. Brud, zdechłe osy na parapecie. Właściciele na naszą skage powiedzieli że ' no trudno skoro chcemy zrezygnować '. Nie polecam

Rezydencja Parkowa. Hotel. Bigałowska O. - Wrocław
Anna Magdalena
4/5

Mogę wypowiedzieć się jedynie o restauracji, ponieważ nie korzystałam z noclegu. Jest to dobre miejsce na zorganizowanie małej, kameralnej uroczystości. Kuchnia polska. Jedzenie przyzwoite. Klimatyczny wystrój, choć pewnie nie każdemu to pasuje. Nie jest to miejsce nowoczesne, ale tu zupełnie nie o to chodzi.

Rezydencja Parkowa. Hotel. Bigałowska O. - Wrocław
Małgorzata Skowronek
1/5

Nie polecam organizowania przyjęć w tym miejscu. Właściciele lub obsługa oszukują klienta. Po pierwsze jedzenia było bardzo mało, gdyby nie to że 1/3 gości to były dzieci w wieku 2-6 lat, to surówek i mięsa nie wystarczyłoby dla wszystkich. 30 osób obsługiwała jedna bardzo miła Pani, jednak wiecznie brakowało soków i wody, trzeba było się upominać. Na kolacje zamówiłam żurek, który nie dość że podano w malutkich filiżankach - nawet dziecko nie było w stanie najeść się taką porcją, to nie podano nam 10 porcji!!! Maż pytał czy jest jeszcze żurek, dostał informację od miłej Pani "że już się skończył".... Po imprezie próbowałam wyjaśnić tą sytuację z właścicielką. Na moje uwagi że nie dostaliśmy 10 porcji żurku, oraz mięsa, które powinno zostać po obiedzie, chciałam zwrot kosztów, ponieważ czułam się oszukana..... okazało się że jednak żurek jeszcze jest i mięso też zostało, dostałam zamiast pieniędzy jeszcze cały garnek żurku - do którego pewnie jeszcze tam napluła! Pani z obsługi próbowała się tłumaczyć że się źle zrozumieli z mężem, ale to tylko mydlenie oczu klientowi. No po prostu oszuści, goście wyszli głodni, a ja wróciłam z garnkiem żurku. Wyszłam bardzo zniesmaczona z tego miejsca, na pewno tam nie wrócimy, choć miejsce całkiem przyjemne dzięki ogrodowi gdzie dzieciaki mogły pobiegać.
Lokal brudny! Stoły miały być powycierane a nie były!

Rezydencja Parkowa. Hotel. Bigałowska O. - Wrocław
Mateusz Rydzak - Moc
5/5

Bardzo dobre miejscem Komunie, uroczystości bardzo miło i można się dogadać. Polecam serdecznie bo blisko parku. Cudne obrazy i wystrój. Obsługa super. Toalety czysto. Mam nadzieję że wpadnę. Pozdrawiam cała rodzinę Bigalowskich

Rezydencja Parkowa. Hotel. Bigałowska O. - Wrocław
Elżbieta Mnich
1/5

Przyjęcie po pogrzebie niestety pozostawia wiele do życzenia, obiad zimy, ekspres do kawy nie działał, ciasto ledwo po jednym kawałku dla gościa. Nie polecam, na szczęście nie zrobiłam tam komunii, bo spaliłabym się przed gośćmi ze wstydu. Cena nieadekwatna do jakości.

Rezydencja Parkowa. Hotel. Bigałowska O. - Wrocław
Marcin Rombalski
4/5

Warunki do wypoczynku bardzo dobre, odległość do tramwaju ok. Niestety ciekawy zwyczaj parkowania na tej ulicy, przez mieszkańców, nieco utrudnia dotarcie do przystanku w sposób bezpieczny. Jako Elektryk zwracam tez uwagę na pewne niuanse, i niestety gniazdka w pokoju umocowane były tak, że połowa już wypadła. Wciśnięcie ich z powrotem nie nastręczało problemu, nie wiem tylko czy każdy turysta jest gotowy na taka zabawę.

Rezydencja Parkowa. Hotel. Bigałowska O. - Wrocław
Darek K
3/5

Bardzo duża i przestronna łazienka. Wygodny parking i łatwy wjazd na posesję. Blisko sklep spożywczy, piekarnia dobrze zaopatrzona z świeżym i tanim pieczywem. Bardzo strome schody prowadzące do pokoju na poddasze. W pokoju były tylko 2 małe okienka dachowe, z czego tylko jedno się otwierało. Brak lampki, tylko lampa przy suficie. Przy zasypiającym dziecku w pokoju - mało praktyczne.

Rezydencja Parkowa. Hotel. Bigałowska O. - Wrocław
Barbara Gluza
1/5

Miejsce obrzydliwie brudne. Zapłaciliśmy przy zameldowaniu i musieliśmy szukać nowego noclegu ponieważ w tym miejscu nie dało się zostać nawet na jedną noc. Na ręcznikach czyjeś włosy, w pokoju brak ogrzewania w środku zimy! Ogrzewanie to mikroskopijny elektryczny kaloryferek, centralne ogrzewanie nie działa. Pokoje małe i zawilgocone z widoczną pleśnią na ścianach, wykładzina brudna. Określenie rezydencja prawdopodobnie właściwe ale 20 lat temu. Właściciel wiekowy przywitał nas w brudnym ubraniu, chyba po prostu nie daje rady prowadzić już biznesu, co nie zmienia faktu że nie uśmiechało nam się płacić za drugi nocleg. NIE POLECAM!

Go up