AMK Hostel - Wrocław

Adres: Kielecka 64, 54-029 Wrocław, Polska.
Telefon: 691431411.

Specjalności: Hotel.

Opinie: Ta firma ma 30 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 3.9/5.

Lokalizacja AMK Hostel

Masz planując odwiedzinę Wrocławia i szukasz opcji noclegowej Poznaj AMK Hostel, lokalizację idealną dla podróżujących samotnie lub w grupie

AMK Hostel znajduje się w samym sercu miasta, przy Kielecka 64, 54-029 Wrocław, Polska. Dzięki temu, będąc naszym gościem, będziesz miał łatwy dostęp do najważniejszych atrakcji turystycznych i kulturalnych Wrocławia. Blisko naszej lokalizacji znajdują się m.in. Rynek, Hala Stulecia, Wzgórze Partyzantów czy Ostrów Tumski.

Hostel oferuje różnorodne typy pokoi, dzięki czemu każdy znajdzie tu swoje miejsce. Możesz wybrać pomiędzy pokojami prywatnymi, a także wspólnymi. Każdy z pokoi jest wyposażony w niezbędne do komfortowego pobytu wygodne łóżka, przyciski do regulacji oświetlenia, a także miejsca do przechowywania bagażu.

Na terenie obiektu znajdziesz również wspólną przestrzeń, w której będziesz mógł odpocząć, spotkać się z innymi gośćmi, a nawet porozmawiać o swoich doświadczeniach z podróży. Dodatkowo, na rzecz twojej wygody, w ofercie znajduje się kuchnia z zapleczem kuchennym, w której możesz przyrządzić sobie posiłek.

AMK Hostel cieszy się pozytywnymi opiniami gości. Na portalu Google My Business posiada 30 recenzji, z których średnia ocen wynosi 3.9/5. To świadczy o wysokiej jakości usług i zadowoleniu naszych gości.

Jeśli planujesz odwiedzić Wrocław i szukasz miejsca, w którym spędzić noc, zalecamy skontaktowanie się z AMK Hostel. Pracownicy zespołu pomogą Ci wybrać optymalny typ pokoju i udzielą wszelkich niezbędnych informacji na temat pobytu w naszym hostelu. Zapraszamy

Recenzje dla AMK Hostel

AMK Hostel - Wrocław
Michał xD
1/5

Z przykrością muszę wystawić jedną gwiazdkę. Ze znajomymi mieliśmy mieć pokój 4osobowy. Dostaliśmy dwa pokoje 2osobowe. Właścicielka szybko wzięła pieniądze, spisała nas z dowodów i uciekła. Kuchnie zastaliśmy brudną, jak i toaletę. W jednym z pokojów zastaliśmy kawałek kabanosa. Ukraińcy chodzili po całym hostelu w samych bokserkach. Takie warunki za 50 zł od doby są tragiczne. NIE POLECAM.

AMK Hostel - Wrocław
Paweł Sędzielski
1/5

Witam przestrzegam wszystkich przed tym miejscem gdyż to jest porażka i kpina.To że miejsce jest oddalone od głównej drogi gdzie jeżdżą tramwaje jest 1.5 km to jeszcze przeżyłem ale w środku to tragedia.Niby na pierwszy rzut oka wszystko miło i czysto ale jak już dłużej się siedzi to......dostrzega się brudne szklanki noże widelce,podłogi lepiace się a w łazienkach?syf...w jedne łazience czuć było moczem wylewala się woda w drugiej na piętrze niby jacuzzi ale z rur wydobywa się nieprzyjemny zapach,na dodatek wanny z czarnym nalotem.Widac że właściciel stawia na wzbogaceniu się a nie jakości.Uciekajcie od tego miejsca.

AMK Hostel - Wrocław
J. P.
3/5

Cena za nocleg w stosunku do jakości pozostawia wiele do życzenia. Krzesełka poobdzierane, zapach w pokoju nie przyjemny. Jak nie masz innego wyjścia skorzystaj.

AMK Hostel - Wrocław
Anre Lai
5/5

Skromno ,ale za taką cenę jest to czego nie znajdziesz w wylizanych wIllAcH!!!!!!!!!!Bardzo mi się podoba!!!
Скромно ,но за такую цену есть все необходимое что нужно для человека который решится сдесь остановиться!!!!

AMK Hostel - Wrocław
Szymon Księżyk
5/5

Dobrze wyposażony hostel dobre miejsce na lato.

AMK Hostel - Wrocław
Злой Вадос
4/5

Если вы через чур не приверебливы, то нормальный хостел, всё есть. Дороговат правда, для этооо района.

AMK Hostel - Wrocław
Оксана Плясун
4/5

Готель , вдуже гарному стандарті . Кухня .вана. туалет номера .клас

AMK Hostel - Wrocław
Pavlo Murakhovskyi
3/5

Занадто багато людей в одній кімнаті

Go up