Apartamenty HO!HOUSE Legnicka - Wrocław

Adres: Legnicka 59A, 54-203 Wrocław, Polska.
Telefon: 798854850.
Strona internetowa: hohouse.pl.
Specjalności: Apartamenty wczasowe.

Opinie: Ta firma ma 0 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 0/5.

Lokalizacja Apartamenty HO!HOUSE Legnicka

Podróżujesz do Wrocławia i szukasz wygodnego i komfortowego miejsca do przebywania Poznaj Apartamenty HOHOUSE Legnicka, idealne rozwiązanie dla osób, które preferują niezależność i swobodę pobytu w nowym mieście.

Apartamenty HOHOUSE Legnicka znajdują się w idealnej lokalizacji, na ul. Legnicka 59A, w samym centrum Wrocławia. Są one doskonałym punktem wyjścia do zwiedzania miasta, dzięki bliskości atrakcji turystycznych, restaurantów i barów.

Oferta Apartamenty HOHOUSE Legnicka obejmuje apartamenty wczasowe, które zapewniają gościom wygodę i funkcjonalność. W każdym apartamencie znajdziesz:

  • sypialnię
  • salon z kuchnią
  • Łazienkę
  • TV
  • bezprzewodowy dostęp do internetu

Apartamenty są również wyposażone w całe niezbędne do przygotowywania posiłków, dzięki czemu możesz odczuwać się jak w domu.

Firma Apartamenty HOHOUSE Legnicka ma 0 recenzji na Google My Business i średnia ocena wynosi 0/5. Pomimo braku opinii, Apartamenty HOHOUSE Legnicka są rekomendowane ze względu na ich korzystną lokalizację, funkcjonalne i wygodne apartamenty oraz cenę atrakcyjną.

Jeśli szukasz miejsca do przebywania w Wrocławiu, zalecamy skontaktowanie się z Apartamenty HOHOUSE Legnicka i zapoznanie się z ich ofertą. Możesz to zrobić przez kontakt telefoniczny 798854850 lub odwiedzając ich stronę internetową: hohouse.pl.

Zarezerwuj teraz i zostaniesz zadowolony

Go up